yine eşim...

birsenh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013
512
2
bu eşim beni hiçbir zaman anlamadı anlamayacak bıktım artık nefes alamıyorum. evlendiğimiz günden beri para sıkıntısı maaşımı veriyorum yetmiyor sürekli sıkıntı. daha üstelik ben suçlu oluyorum. para sıkıntısı olan insan sürekli arkadaşlarıyla bir yere gider mi para harcar mı onlarla

tek sıkıntı para olsn sağlığnz olsun, snde takma gez arkadaslarnla

bu eşim beni hiçbir zaman anlamadı anlamayacak bıktım artık nefes alamıyorum. evlendiğimiz günden beri para sıkıntısı maaşımı veriyorum yetmiyor sürekli sıkıntı. daha üstelik ben suçlu oluyorum. para sıkıntısı olan insan sürekli arkadaşlarıyla bir yere gider mi para harcar mı onlarla

O zaman vermeyeceksin maaşını falan. Madem ne yaparsan yap yaranamıyorsun ne diye hala gezip tozması için eline para veriyorsun. Sen çalış o gezsin o ne alâ

O zaman vermeyeceksin maaşını falan. Madem ne yaparsan yap yaranamıyorsun ne diye hala gezip tozması için eline para veriyorsun. Sen çalış o gezsin o ne alâ

mecburen kredi ödüyoruz işte vermek zorunda oluyorum onuda ben ödüyorum

Merhaba birsenh ,

1-2 cümlelik anlatımlarla kimse sorunun ne olduğunu anlayamaz ki fikir versin. Bu durumda mecburen eski konularınıza bakma ihtiyacı duyuyor insan. Başlık "yine eşim..." olunca tekrar eden durum nedir anlamak için diğer konularınıza bakayım dedim. Ancak onlarda genelde 2 cümle ve üyeler soru cevap yoluyla sizi anlamaya çalışmışlar.

Sizi gerçekte bu kadar yoran , bir derdim var dedirten nedir ? onu yazsanız emin olun pek çok arkadaşımız farklı bakış açıları sunabilecektir size. Sağlıcakla kalın.

Merhaba birsenh ,

1-2 cümlelik anlatımlarla kimse sorunun ne olduğunu anlayamaz ki fikir versin. Bu durumda mecburen eski konularınıza bakma ihtiyacı duyuyor insan. Başlık "yine eşim..." olunca tekrar eden durum nedir anlamak için diğer konularınıza bakayım dedim. Ancak onlarda genelde 2 cümle ve üyeler soru cevap yoluyla sizi anlamaya çalışmışlar.

Sizi gerçekte bu kadar yoran , bir derdim var dedirten nedir ? onu yazsanız emin olun pek çok arkadaşımız farklı bakış açıları sunabilecektir size. Sağlıcakla kalın.

bu birsenh in klasik hareketleri maalesef
çok çok takıntılı bir insan Allah yardım etsin

sorununa gelince sende vermem maaşını
sorarsa söyle öyle de yok böyle de yok
arkadaşlarına harcayacak kadar kendine güveniyorsan benim
kazandığıma da ihtiyacın yok demektir..

bencil bir koca daha.erkeklerin genel sorunu zaten karşısındaki insan ne yaptığı gözüne batar da kendisine dönüp bakmaz bile.

bu birsenh in klasik hareketleri maalesef
çok çok takıntılı bir insan Allah yardım etsin

sorununa gelince sende vermem maaşını
sorarsa söyle öyle de yok böyle de yok
arkadaşlarına harcayacak kadar kendine güveniyorsan benim
kazandığıma da ihtiyacın yok demektir..

bunu nasıl yapacağım peki ben mecburen krediyi ödüyorum oda evin geçimiyle ilgileniyor bu durumda nasıl rest çekebilirim

sizde devamlı harcayın kıyafet alın.nasıl ödicem diye düşünmeyin o nasıl düşünmüyorsa sizde düşünmeyin.hemde onun kredi kartıyla alın..bakalım ne olacak.

Merhaba birsenh ,

eşime fazlasıyla para veriyorum ay sonu geliyor ve hala paran var mı diye soruyor bıktım

sizde devamlı harcayın kıyafet alın.nasıl ödicem diye düşünmeyin o nasıl düşünmüyorsa sizde düşünmeyin.hemde onun kredi kartıyla alın..bakalım ne olacak.

kredi kartını evlendiğimiz ilk zaman bi kere istemiştim vermemişti bidahada tenezzül etmedim

bunu nasıl yapacağım peki ben mecburen krediyi ödüyorum oda evin geçimiyle ilgileniyor bu durumda nasıl rest çekebilirim

bunun nesi garip birsen bizde ev alma arefesindeyiz krediyi birimiz çekecek birimiz diğer masrafları yüklenecek ne yapacaksın adam sıkıntı çekerken maaşını saklamak hoş olmaz ama daha öncede dediğim gibi sorun maaş verme kredi çekme değil sen daha biz olma kavramını oturtamadın o yüzden ..evliliğe adapte olmaya çalışsan biraz artık bir ailesini siz

krediyi öderken arkadaşlarınla sürtme işlerine biraz ara vermesi gerektiğini söyleyeceksin
ya da ay başında krediyi öder ödemez ondan harçlık isteyeceksin.. kalmadığını yetmediğini belirteceksin

baktın hiç olmuyo mu yoruldum işten çıkıcam gibi şeyler söyle
o derse nasıl geçinicez yine arkadaş bahanesini öne sürebilirsin
bu konunda seni haksız bulmadım birsenh erkek adam evine yetemiyorken
arkadaşlarıyla sürtmeye hem vakit hem nakit harcayamaz...

X