Yitik sifa ile seviyeler(Açlık oruçları Başlangıç :16 Kasım bu sefer son🤦)

bı nevı ıf yaptırıyor ve aclık oruclarına hazırlıyor canım 36 saatlık acıklık orucları 3 gunluk aclık orucları falan var ılerıkı sevıyelerde
Ben 36 saatlik açlık orucu denedim 1 kez. Gayet rahat gecti.
Sadece sonrasında sivi beslenme kismini yapamadim. Hunharca saldırdım yemeklere 😂

Ben 36 saatlik açlık orucu denedim 1 kez. Gayet rahat gecti.
Sadece sonrasında sivi beslenme kismini yapamadim. Hunharca saldırdım yemeklere 😂
bende yaptım onları 2. svıyede bıraktım baya guzel kılo verdım suan gerıde almadım aslında amacım sevıyelerı tamamlayıp arınmak

Sabah klasik turk kahvaltisi
Sınırsız yumurta,(ister haslama, ister menemen, ister tavada, ister sucuklu)
Zeytin
Peynir
Yesillik
Sebzeler(domates,salatalik, biber)
çiğ kuruyemis
Tahin

Aksam
Köfte, balik, tavuk, sakatat(ciger) sınırsız
Bulgur pilavi sinirsiz
Sebze yemeği
Nohut, kuru fasulye, bamya,
Kabak, biber, patlican dolMA bulgurla olabilir.
Salata
Kati yoğurt

Yasaklar
Patates, pirinc, karisik sebze kizartmasi, karniyarik kizartarak yasak. Recel, bal, hazir gida yasak. Ekmek, seker, mercimek unu, nohut unu yasak,
meyve yasak(sadece limon ve ananasa izin var)
Süt yasak
Kahvaltida çay icmek yasak
Aksam yemeginde ayran icmek yasak
bir ara alıştırma yapayım
ılk zamanlar su kuralı baya bır zorluyor ama alısıyorsun daha sonra
ama normaldede oyle olmalı artık su yada ayrn içmicm öğünlerde deneyim bakkalm

bende yaptım onları 2. svıyede bıraktım baya guzel kılo verdım suan gerıde almadım aslında amacım sevıyelerı tamamlayıp arınmak
Bende 1 seviyenin yarısında eşim sabote etti yapamadım hiç çenesi susmadı meyvesiz diyet mi olur diye 20 gün dır dır dinledim ama artık istediği kadar konuşsun kulaklarımı tıkıcam

Sabah klasik turk kahvaltisi
Sınırsız yumurta,(ister haslama, ister menemen, ister tavada, ister sucuklu)
Zeytin
Peynir
Yesillik
Sebzeler(domates,salatalik, biber)
çiğ kuruyemis
Tahin

Aksam
Köfte, balik, tavuk, sakatat(ciger) sınırsız
Bulgur pilavi sinirsiz
Sebze yemeği
Nohut, kuru fasulye, bamya,
Kabak, biber, patlican dolMA bulgurla olabilir.
Salata
Kati yoğurt

Yasaklar
Patates, pirinc, karisik sebze kizartmasi, karniyarik kizartarak yasak. Recel, bal, hazir gida yasak. Ekmek, seker, mercimek unu, nohut unu yasak,
meyve yasak(sadece limon ve ananasa izin var)
Süt yasak
Kahvaltida çay icmek yasak
Aksam yemeginde ayran icmek yasak
canım sende mi yapıyorsun.. eğer bu gruptaysan bende size katılayım inşallah

teşekkür ederim canlar
Ne zaman başlıyor sunuz şimdi beraber olunca kendimi beyin olarak hazırlanmış gibi hissediyorum inşallah
bugunden ıtıbaren baslıyoruz canım ınsallah bugun tartılıp olculerını al 40 gun sonunda nasıl bır degısım olacak bakalım
Bende 1 seviyenin yarısında eşim sabote etti yapamadım hiç çenesi susmadı meyvesiz diyet mi olur diye 20 gün dır dır dinledim ama artık istediği kadar konuşsun kulaklarımı tıkıcam
benı esım degılde sıcak ekmek sabote ettı ırademe sahıp cıkamadım oturdum tereyagı ıle yedım :KK70:
sağol canım ben pek istikrarlı yapamadım ama tekrar başlayacağım inşallah.. yarından itibaren
hosgeldın canım bırlıkte olursak daha ıstıkrarlı oluruz dıye dusunuyorum aynı sorun bendede var cunku sureklı baslayıp bırakıyorum burda neler yedıklerımızı falanda yazarız destek oluruz

bugunden ıtıbaren baslıyoruz canım ınsallah bugun tartılıp olculerını al 40 gun sonunda nasıl bır degısım olacak bakalım
benı esım degılde sıcak ekmek sabote ettı ırademe sahıp cıkamadım oturdum tereyagı ıle yedım :KK70:

hosgeldın canım bırlıkte olursak daha ıstıkrarlı oluruz dıye dusunuyorum aynı sorun bendede var cunku sureklı baslayıp bırakıyorum burda neler yedıklerımızı falanda yazarız destek oluruz
İnşallah canım 👌🏻

Merhaba arkadaslar
13 martta arkadaslarımla beraber Ahmet apa ile birlikte seviyelere baslamıstım yanlız devam ettıremedım ve yarın itibariyle yeniden seviye - 1 baslıyorum benimle devam etmek isteyenleri beklerim
Askrhpozitifdeniz diyette
19.06.202071,557,9

Eki Görüntüle 2642607
Canım hayırlı olsun topğin..
İşte ben 13 martta başlayanlardanım💖

Kilo almamak icin, dengeleme yapmamız lazim canım, yoksa tum beslenme seklinde verilen kilo alinir.
Yani bir öğün cok kacirdiysak ertesi öğün az yememiz gerekiyor.

X