Yoğun bakıma alınan kanser hastamız için ya Şafi okumaya destek olur musunuz?

1400 okudum
44 bin kaldı

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Allah razı olsun 🤲🏻 o kadar duygulandım ki iyi ki katılmışım buraya. Akrabalarımdan göremediğim iyiliği hiç tanımadığım insanlar yapıyor. Rabbim bu iyiliklerinizi karşılıksız bırakmasın inşallah 🤲🏻
Cok gecmiş olsun, ben de eşim rahatsızlanınca buraya koşmuştum, hem de ilk anda, ambulansla hastaneye giderken, Allah razı olsun, oyle bir destek gordum ki❤️Gecti gitti masallah, sizin de hastanıza Rabbim şifa versin, moralinizi yüksek tutun

Cok gecmiş olsun, ben de eşim rahatsızlanınca buraya koşmuştum, hem de ilk anda, ambulansla hastaneye giderken, Allah razı olsun, oyle bir destek gordum ki❤️Gecti gitti masallah, sizin de hastanıza Rabbim şifa versin, moralinizi yüksek tutun
Amin inşallah 🤲🏻 Çok şükür sizin de geçip gitmiş darısı başımıza inşallah. Hastalık çok zor. Ben ilk defa böyle bişey yaşadım. Artık çıkarı olmadan kimse dua bile etmiyor ama buradakiler farklı iyi insanlar da varmış 🥹 Allah hepinizden razı olsun 🙏

1000 okudum
Kalan 36.800

Ben de eşimin kanser hastalığı şüphesi için yardım istemiştim Allah razı olsun MssPARE MssPARE ve zeyno genc zeyno genc önderliğinde hepsi yardım etti. Çok şükür temiz geldi 🥰🙏 rabbim akrabanıza şifa versin inşallah 🤲🏻
Inşallah kuzum benim çok daha iyi olsun
Bir daha o günleri yasatmasin mevlam bir de bebek müjdesi versin mübarek günler hürmetine 🤲🤲🌻🌺

Çok şükür 🤲🏻 inşallah bize de iyi haberler gelecek 🙏 Allah razı olsun 🤲🏻
Inşallah Rabbim birimiz duasını kabul etsin ve iyi haberler gelsin 🤲🌷💐

Selamunaleyküm kardeşlerim. çok yakın bi akrabamız kanser hastası ve şuan hastanede 2 kez mide kanaması geçirdi yoğun bakıma alındı bu kardeşimiz için 70 bin ya Şafi topluyoruz sizde destek olur musunuz? Çok çaresiziz duadan başka tutunacak şeyimiz yok. Allah kimseye yaşatmasın inşallah 😔
Canimm cok gecmiş olsun Allah acil ve kalıcı şifalar versin
Inşallah hastamiz biran evvel kurtulur 🤲

X