Yoğun bakımda yatan bebeğim için sadece sizlerden dua istiyorum..

AMİN RABBİM ORDA OLAN TUM BEBEKLERE ŞİFA VERSİN.BEN BEBEKLERE DAYANAMİYORUM AGALAYA AGLAYA DUA ETDİM BEBENE 😭 HER NAMAZDA HEPSİNE DUA EDECEGİM RABBİM BU MUBAREK AY HATRİNA TÜM BEBELERE ACİL ŞİFA VERİN İNŞALLAH 😟

Allah hayırlı hızlı bol kolay şifalar versin en kısa zamanda , en kısa zamanda sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza

Çok geçmiş olsun. Yüce Allah kalıcı şifa versin tez zamanda kolaylıkla.

😔Allah şifa versin yoğun bakımdaki bütün bebeklere 🤲

Üzülme canım inşallah iyileşecek ve sağlıklı şekilde kucağına alacaksın inanıyorum 🙏

Rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah

Rabbim şifa versin tüm hasta bebeklere🙏🏼

Umarım bir an evvel sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏🏻
O ve orda yatan tüm masumların melekler hep yanında olsun dilerim 🙏🏻

Oy yavrum 🙁 Rabbim Şafi ismiyle sifa versin, benim kızım da 2 buçuk ay kuvezde kaldı, sizi o kadar iyi anlıyorum ki , rabbim hiçbir anneyi evladı ile sınamasın...

Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin

Rabbim Şafi ismiyle acil şifalar versin 🤲🏻
MssPARE MssPARE hanım bakar mısınız ?

Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah 🤲🏻 sağlıkla bebişinizle birlikte çıkarsınız hastaneden inşallah 🤲🏻

Allah şifalar versin bir an önce size kavuştursun ..
rabbim hepinizden razı olsun çok şükür bebeğimi bugün çıkarttılar 🙂↕️ rabbim şu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine hepinizin gönlünden ne geçiyorsa en hayırlılarını nasip etsin inşallah dualarınızıda minik kızımı eksik etmediniz çok sağolun ♥️

rabbim hepinizden razı olsun çok şükür bebeğimi bugün çıkarttılar 🙂↕️ rabbim şu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine hepinizin gönlünden ne geçiyorsa en hayırlılarını nasip etsin inşallah dualarınızıda minik kızımı eksik etmediniz çok sağolun ♥️
Çok şükür çok sevindim gözünüz aydın olsun 🌸

Şükürler olsun çok sevindim 🙏🏻 hiç yanınızdan ayrılmasın meleğiniz

Gözünüz aydın. Kizinizla uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür versin Allah.

Gözün aydın canım çok sevindim.

Çok şükür çok sevindim ☺️ rabbim uzun sağlıklı ömürler versin kızınıza inşallah 😊🤲🏻

Ne olursunuz bebeğim için dua edin..canını gözlerimin önünde yaktılar yavrumun kafasından iki defa damar yolu açmaya çalıştılar sırma gibi saçları vardı kestiler..yarım saate yakın ağladı bebeğim..o ağladıkça ben kahroldum yetmedi damar yolunu bulamadılar.. ne olur dua edin sizden çok bişey istemiyorum yer gök dua ile derler yalvarırım dua edin mübarek ramazan ayındayız ne olur 😔
Maşallah...çok geçmiş olsun 🥰

X