Yolk Kesesi- Lütfen yardım

Merhaba,
Artık kaç haftalık gebe olduğumuda bilmiyorum. Konuya nasıl gireceğimede. Son adet tarihim 2 Ocaktı. Geçen hafta gittiğimizde, 6hafta 3 gunluk dendi. Geç dollenme olmuş olabilir dedi. Bu hafta gittiğimizde bebek hiç gelişmemiş hala 6hafta 3 gun , yolk kesesi bozuk, kalp atışı yok ve embriyonun sekli olması gerektiği gibi değil dedi. 1 hafta daha şans verelim ama olumlu olma ihtimali çok az dedi. Tabiki ağlama krizine girdim ve şu an me yapacağımı bilmiyorum. Benim gibi olup grupta sağlıklı bir gelişimi olan var mı. Lütfen yardım edin...
Geçen hafta ile ölçüm aynı olduğuna göre geç döllenme değil maalesef düşük söz konusu. Umudunuzu kırmak istemem ama boşa Ümit etmenin ne demek olduğunu iyi bilirim. Ben 3 hafta beklemiştim belki gelişir diye olmadı. 1 hafta bekleyin inşallah bir mucize olur kimbilir. Her şerde bir hayır vardır mutlaka. Hissetiklerinizi çok iyi anlıyorum ama emin olun zamanı gelince siz de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alabileceksiniz. Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun

Geçen hafta ile ölçüm aynı olduğuna göre geç döllenme değil maalesef düşük söz konusu. Umudunuzu kırmak istemem ama boşa Ümit etmenin ne demek olduğunu iyi bilirim. Ben 3 hafta beklemiştim belki gelişir diye olmadı. 1 hafta bekleyin inşallah bir mucize olur kimbilir. Her şerde bir hayır vardır mutlaka. Hissetiklerinizi çok iyi anlıyorum ama emin olun zamanı gelince siz de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alabileceksiniz. Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun
Ne diyecegimi bilmiyorum cok uzgunum

X