Yoruldum ve üzülüyorum...

amelie01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
3.090
2.603
Arkadaşların dediği gibi gerçekten normal değil 25 senelik evliyim ben kabul etsem haftada 3 kere olur. Birde eşiniz 37 yaşında daha nasıl olur bilmiyorum ama tedavi lazım eşinize.
Ben inanın bilmiyorum anlamıyorum. Herkes böyle diyor. Ama dediğim gibi arada kaldım.3. kez konuşacağım bakalım ne değişecek 🤦🏻‍♀️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1082 gün geçti.

Dermabebak

Mucizelerimmm🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
2.570
9.115
Ne alakadı var tesettürle cinselliğin eşinin yanında olduktan sonra çok güldüm anlatımınıza hala aynımı yada tanga giy diyormu merak ettim.
Yok kuzum şunu giyin bunu giyin muhabbetimiz olmadı hiç. Genelde penye elbiseler hosuna gidiyor onun. Onu da ben giymiyorum inat olsun diye😅Yada zamansız zamanlarda giyiyorum iyi oluyor o oduna

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :70 Kg. Şimdiki Kilom :68.5 Kg.

Dermabebak

Mucizelerimmm🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
2.570
9.115
Agauahah😂😂😂 bence eain gibiler cok tehlikeli..dindar gozukup kim bilir ne naneler yemislerdir
kız ne dindarı. O zamanlar gözü acılmamıstı. Şimdi seni beni sollar. Yedigi naneler bini aştı

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.

Dermabebak

Mucizelerimmm🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
2.570
9.115
Ay vallahi insanı herseyden doguruyorlar,çok üzüldüm inanın. Hala aynı tavrı sergilemesine diyecek birşey bulamıyorum,hadi o zamanlar cahilsin şimdi olgunsuz ve eşini öyle görmeyi nasıl istemezsin yani.
Yani en az 3 senedir hiç giyinmedim tepkisini bilemicem😂Bir keresinde de cesaret edip gece elbiseleri vardı ama hani yataklık vs degil. Sadece deneme amaclı giyinip nasıl olmus demiştim işte onda bi kafasını kaldırıp iyi iyi dedi 😅😅Beni kıskanıyor hiç çekemiyor iyi bişey giyinmemi. İstiyorki ben evdd çapulcu gibi dolanayım. Sacım basıö dagınık olunca kendini daha iyi hissediyor.

Enderunmektebi

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
10.001
24.221
Yani en az 3 senedir hiç giyinmedim tepkisini bilemicem😂Bir keresinde de cesaret edip gece elbiseleri vardı ama hani yataklık vs degil. Sadece deneme amaclı giyinip nasıl olmus demiştim işte onda bi kafasını kaldırıp iyi iyi dedi 😅😅Beni kıskanıyor hiç çekemiyor iyi bişey giyinmemi. İstiyorki ben evdd çapulcu gibi dolanayım. Sacım basıö dagınık olunca kendini daha iyi hissediyor.
Adam ezik seviyor demek,valla enteresan bir tipmis eşiniz. Zaten dışarıda kapaliymissiniz evin içinde birinin görüp kiskanmasina imkan mi var

Dermabebak

Mucizelerimmm🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
2.570
9.115
Adam ezik seviyor demek,valla enteresan bir tipmis eşiniz. Zaten dışarıda kapaliymissiniz evin içinde birinin görüp kiskanmasina imkan mi var
enteresan bir insandır kendileri. Ben daha güzelim ondan. Giyinip kusanınca daha da güzel oluyorum onun yanında. O bunu kaldıramıyor.

Dermabebak

Mucizelerimmm🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
2.570
9.115
Namazli
Niyazli deyince😐😂😂 bide sanki napmissin tanga giymissin..
Aynen dedim töbe Yarabbim kimin yanında giyincektim. Yanlıs kişinin yanında mı giyindim diye bi düşündüm 😂😂