Yoruldum yardımmmm

lalala28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
67
33
30
Kızlar merhaba lütfen bana da yardımcı olun kafayı yemek üzereyim 1senelik evliyim kv eltim ve ben altlı üstlü oturuyoruz bugüne kadar çeşitli sıkıntılarım oldu ama bu son yaptığı beni çileden çıkardı dün eşimin Doğum gnydu ve ayni zamanda evlilik yldonumumuzdu eltim le konuşurken basbasa kutlamak istediğimi ama asagıda da bi pasta keseceğimi söyledim bir önce ki gün benden pasta tarifi istedi bende verdim neyse dun pastayı fln yaptırdm evde kutladık ben eşime pastayı kesme asagıda keselim ayıp olmasın dedim ve asagya indik eltim telefonla beni arayıp fazla mum varmı ben de pasta yaptm kocana dedi tabi ben dellendim yok mum fln dedim kapattım suratına yaptığı pastadan yemedim fln surat astım şimdi ben kötü gelin o düşünceli insan oldu kafayı yicem bi akıl verin bana of

Sinirlerim çok bozuk kbakmayın bana haber vermeden benim hazırlık yaptığımı bile bile eşime pasta yapıp birde dalga gecer gibi benden tarif istemesine kızıyorum

Sinirlerim çok bozuk kbakmayın bana haber vermeden benim hazırlık yaptığımı bile bile eşime pasta yapıp birde dalga gecer gibi benden tarif istemesine kızıyorum
Amaaaan yaptıysa bir de onunkini yerdim ben olsam.
Hatta artıp eve koyarlarsa memnuniyetle alırdım.
Eğer niyeti kötüyse sinir olurdu,yok iyi niyetliyse mutlu olurdu.
Hiç takmam,karnımın doymasına bakarım ben! :dondurma:

Pasta yapacağından haberim yoktu ki kayınvalideme de o tek başına kutlamak istiyormuş bizde pasta yapalım da yengem beni düşünmedi demesin demiş eşim için sizce saçma değil mi bu ben varken benim kocamı neden sen düşünüyorsun ki

Bir ay öncesinden ona anlatıyorum söyle yapıcam böyle yapıcam diye son ana kadar bana söyleme zahmetine bile girmiyor

Pasta yapacağından haberim yoktu ki kayınvalideme de o tek başına kutlamak istiyormuş bizde pasta yapalım da yengem beni düşünmedi demesin demiş eşim için sizce saçma değil mi bu ben varken benim kocamı neden sen düşünüyorsun ki

aferin point kazanmak için yapmış, sonuçta konuşmuşsunuz aşağıda pasta keseceğini de söylemişsin üstelik, sana deseydiki tamam ben bi pasta yapayım abim mutlu olsun o zaman sorun olmazdı, bence bu olay iyi olmuş bundan sonra özel şeylerini anlatmazsın

Surekli böyle seyler yapıyo ama bilmiyorum abartılacak bişey yokda bişeyler birikti birikti de buna mi patladım artık ne düşüneceğimi bilemiyorum

Keşke benim de pasta yapan bir eltim olsaydı:KK70:
Pastayı afiyetle yer hatta kendi doğum günüm için bile sipariş verirdim.
Azıcık olayları lehinize çevirmeyi bilseniz çok rahat edersiniz.

İşte bu da size ders olsun.Eltinize yapacağınız edeceğiniz şeyi önceden söylerseniz sizi faka bastırır böyle.Eltii ya buu hiçç anlatılır mı yok başbaşa kutlamak istiyodum filan diye.Bakın nasıl oyuna getirmiş sizi!

Keşke benim de pasta yapan bir eltim olsaydı:KK70: Pastayı afiyetle yer hatta kendi doğum günüm için bile sipariş verirdim. Azıcık olayları lehinize çevirmeyi bilseniz çok rahat edersiniz.
Evet katılıyorum hiç beceremiyorum çevirmeyi maalesef yapamıyorum bir turlu birşey buysa bu değilse değil hemen belli ediyorum kendimi

Aşağıdada pasta kesicem diyince öyle anlamış hazırlamıştır belki.öyle olmasa bile bi pasta da onların içinden gelmiş diyelim ailesiniz siz sonuçta ne varki bunda.ben çokta kızacak bişey göremedim

Ne var bunda diyen arkadaşlar burada eltinin yaptığı resmen hainlik.Madem çok iyi niyetli söyleseymiş ya canım ben kaynıma pasta yapıyorum haberin olsun diye.Kadının kocasına pasta yapmak ona mı kalmış

İşte bu da size ders olsun.Eltinize yapacağınız edeceğiniz şeyi önceden söylerseniz sizi faka bastırır böyle.Eltii ya buu hiçç anlatılır mı yok başbaşa kutlamak istiyodum filan diye.Bakın nasıl oyuna getirmiş sizi!
Ya İnanın herkes bana söyledi ama ben öyle olmak istemedim kötü düşünmek istemedim hiç sonuçta onun evi ayrı benim evim ayrı onun kocası ayrı benim kocam ayrı neden kıskanayım yada neden onun kocasına bişey yapıp götüreyim ki planı varken neyime yarar bu huzursuz etmekten başka

Ne güzel kadın düşünmüş yapmış olmayan dert arıyonuz :işsiz:
Eger bir plan yapıp sonrasında berbat olup bütün geceniz ziyan olsaydı emin olun böyle düşünmezdiniz ayrıca sorun pasta yapmaması değil yaptığı kişi benim eşim tabi ki onunla alakalı herşeyi bana sormak zorunda

kendi kocasına yapsın pastayı
benım kocamın pastasından ona ne ki?
ben de sinir olurdum.

X