Sivilceli Ciltler Yosun Ya kullananlar vazgeemiyecek...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
hemen alıp denicem..kayısı yağı da çok iyi geliyor sivilceye..ama yosunu duymamıştım.teşekkürler..:1hug:

seclusion arkadasım pamukla sürcez elimizlemi msaj yapcaz birde yagı sürdükten sonramı nemlendirici sürülcek daha önce mi a.s.

tarçın bal karışımı sivilceyemi ii geliyo yoksa izlerede etki ediyo mu? önerileriniz içinde teşekkürler

yosun yagı bezeleriiiide kurutuyorsa(göz altlarımda yag bzeleri var) süreyimmi arkadaslar göz altıma sürmekten korkuyorum ama

kızlar hangisine cvp vereceğimi şaşırdım yaw offff :))))
öncelikle sadece yosun yağı diye alınıyor evet:) markası benimkinin "karden".50ml 5 liraya almıştım
cnm önce sabah akşam kullancaksan şöle yap gece 1 çay k. bal 1çay k. tarçın temizlenmiş cildine sür yatmadan hemen önce 1 saat beklet.(tarçın ve bal hem sivilceye hemde çukurluklara iyi geliyor) 15 gün boyunca maskeyi hergün yap sonra haftada 2 kere yapmaya başla.sonra ılık suyla güzelce yıka yosun yağını kapağna az bişey damlat.parmağının ucunu yağa batırıp yüzüne yay önce az bişey.kremle masaj yapar gibi yedirene kadar masaj yap.
sabahlarıda yüzünü yıka.yosun yağıyla masaj yap aynı şekilde. dışarı hemen çıkacaksan yüzünün yağı emmesine 15 dk falan. sonra 20 faktörlük bir güneş koruyuculu nemlendirici sür ama yağlı ciltler için olsun mümkünse (ben avonun liiv botanical serisindeki hassas ciltler için olan nemlendiriciyi kullanıyorum) eğer dışarı çıkmıcaksan evde durcaksan kreme gerek kalmıyor yosun yağı yeterli.
hee bide göz çevreme kulandım ben biraz fazla kaçırdım galiba yağ bezesi yaptı. göz çevresi farklı bir deri arkadaşlar yüzümüzle karıştırmıyalım.ama haftada 2 kere falan çok az bişey sürüyorum yine. çok az sürün göz çevrenize parmağınıza bulaşanı göz çevrenize gezdirseniz yetiyor ben biraz fazla kaçırmışım baştan :))

cnm cok tskler cvpların icin yani yagı kullanınca nemlendirici sürmim yada sürceksemde yagı kullandıktan sonra sürim önce diil,dogru anlamısım dimi opuyorumnanaktan

evet canım yağı kullancaksın en erken yağı emdikten sonra sürcen nemlendiriciyi güneş koruyuculu olması önemli bak nemlendiricinin canım. bi 15 dk sonra falan iice emmiş oluyor. tamammı cnm öpt.

önecelikle biberiye sabunu daha sonra yosun yagıııyla iyice masaj yapcam, yarım saat sonrada bebak temizleme sütü günlük bakım =) anlasılmıstır cnmm kaydirigubbakcemile5

canım bu bebak temizleme sütü temizleyici değilmi? eğer nemlendiriciyse koruma faktörü varmı? cnm bak yağı kullanınca güneş korumasına ihtiyacı var cildin. eğer güneş koruyucun yoksa sadece geceleri kullan yosun yağını..

cnm temizleyici süt ben günlük bakımımı bu sekilde yapcam yani sabun yağ en sonda nemlendirici sürüp yatıcam sana bunun sıralamasını sormustum anladıgım kadarıyla bu sekilde,sabahları yağı kullandıgımda dısarı cıkarsam mutlaka günes koruyucu kullanırım

gece yıka maske yap. yosun yağıyla masaj yap. bidaha nemlendirici sürme cnm geceleri.
gündüzde sürmene gerek nemlendirici. yıka masaj yap yağla. dışarı çıkacaksa koruyucu sür olurmu.

hımm anladım cnm sabunla yıkayıp sadece yag sürcem nemlendirici kullanmicam o zaman günlük :uhm:

yok yok hiç gerek yok nemlendiriciye eğer cildin yağlıysa sadece yağla masaj yap yetiyor. zaten kullanmaya başla anlıcaksın ne demek istediğimi :) yağın verdiği nemlilik hissi yetiyor.. dışarı çıkacaksan koruyucu bir nemlendirici sür sadece oda hafif bişey olsun..

Çok etkılı bır maske!!! Kesınlıkle alerjınız varmı dıe kontrol etmeden yapmayın!!!!
TarÇını her tÜrlÜ tatlıda Çok severım ama cıldım ıÇın aynı Şeyı sÖylÜyemıycem...
DÜn bu maskeyı yaptım ılk baŞta hafıf bı kaŞıntıdan baŞka bıŞey yoktu 10 dk falan tutup yıkadım 2 saat sonrada yÜzÜm ınanılmaz bı Şekılde kızardı eŞım gelınce hast. Gıdelım dedı ama nasılsa geÇer alt tarafı maske dedım vee...geceyı acılde ve nÖbetjı ecz. Arayarak geÇırdım ÇÜnkÜ gece uyandıĞımda etrafımı gÖrmemı zorluycak kadar ŞıŞmıŞtım aman dıım kızlar tarÇın nette Çok geÇen bı maske ama bı Çok kıŞınınde alerjısı olan bı baharatmıŞ...dıkkatt!!!

canım ayy yazık yaaa... keşke deneseydin baştan kolunun iç kısmına falan.. evet çok etkili bir maske bir okadarda faydalı ben hep yapıyorum. ciltten cilde fark gösterebilir normal..

cok geçmiş olsun cnm dogal maskeleri pek tercih etmiyorum ben üşeniyorum sanırım kafamçokkarıştı ama yağlara karsı ayrı bir ilgim var tekrar gecmiş olsun

çok saolun kızlarda hala geçmiyorr(
bide akşam misafirim vardı kırk yalanla geçirdimm geceyi ee millete aslında ben üşengecim hiç uğraşamam ama kırk yılda boş kaldım yada kaşındımda maske yaptım bu hale geldim diyemezdim.demedimde... neyse gerçekten bu halde bile maskenin güzelliğini fark ediyorum artık yüzüm davul gibi şiş diemi yoksa yanaklarım allıksız renklimi ( bildiğin kırmızı)die öle hissediyorum bilmiyorum????benneyaptımki

ben bugn aktardan yosun yagı warmı dediğimde adam selülit için mi kullancaksınız dedi ..sivilcelere iyi geldiğini duydum dediğimde şaşırdı adamcağız snra arkasında okuduk nelere iyi geldiğini yağ parçalayıcı özelliği varmıs ama yosun yagını sivilce için pek tavsiye etmem dedi onun yerıne bi maske verdi bana.. melisa yağı,havuc yagı,kayısı yağı,limon yağı,papatya yagı,defne özsuyu ve kil den oluşan bi maske.ilk kullanımda yüzüme ferahlık geldi siyah noktalarımı azalttı maskeden sonra kayısı çekirdeği kremi de sürdüm..bakalım geçircek mi sivilcelerimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…