yreimde hala arkadama aitsin:(

pasaqluh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
5
0
bu siteye yeni üye oldum ama chok sıcak bi yaklaşımı var üyelere herkes birbirin dinlio banada yardımcı olmanısı istiyorum1 yıl önce kendi okulumuzdan bi çocuğu cok seviyordum chok utangaç olduğumdan hiç sölememiştim platonik bi aşktı yinede ne biliim görünce elim ayağım birbirine karışıo aptal durumuna düşüodum oda gülüodu:)bu yıl en yakın arkime teklif etti arkadaşımda kabul etti bi süre çıktılar henüz arkadaşımla çıkarken bana beni sevdiğini sölemişti ama ben arkadaşımla çıktıını sölediğimde bozulmuştuda biras ..sonra bundan 1 ay sonra felan arkadaşıma olayı açıkladım tabi ayrılmışlardı...yindede seviyordumyaklaşık 4 hafta önce bu bahsettiğim kişi bana teklif etti ilk önce kabul etmedim arkadaşımla çıktığı için ama sonradan kabul ettim (aslında biras ablamın gazına gelmiştim..)2 gün önce onunla yapamıycaımı bi daha beni görmemesini ve konuşmamsını söledim aslında içimden allahım lütfen sölediklerime karşı gelsin die dua ediodum cok garip bi duygu oda beni sevdiğini söledi ama ben bitti dedim :gitme:napcağımı hiç bilmiorum sizce o kadr sölediklerimden sonra tekrar denemeyi istermi yada ben öle bi girişimde bulunıyımmı???yardımcı olursanız sewinirim..

Sizi severken arkadaşınıza neden çıkma teklifi etmiş ki?
Şu gençlik ne alem ya...akannehir:roflol:

gençlikte böyle dallas, yalan rüzgarı, vs benzeri durumları yaşamak olağan hal aldı..
şaşırmıyorum ama kızıyorum ...o sevdiğin oğlanında aklı başında değil ki....arkadaşına sonra sana ..
sece ne kadar normal!

bir de siz gençlik türkçe açılımını anlasanız azıcık....

''chok güsel olecek wallah''

CHOK enteresan bir durum ben şahsen bırak arkadaşımla birlikte olanı arkadaşımın beğendiği birine bile başka türlü bakamam prensip meselesikaydirigubbakcemile3 bence sende bundan sonra gelecek uzuuunn aşk hayatında bunu prensip edin

Kuzum devam etsende bi şekilde bu ilişki bitmicekmi?
kaç yaşındasınız 12 falan mı cnm?
olur böle şeyler büyüynce düşünüp gülersin yerimseniben

ne bu acele canm yaa...valla kimine dogru gelr kimine yanlş ben erken yaşta sevmiyorum böle ilşkileri..
sonra böle bi durum çıkıyo ortaya işte...o onla bu bunla laelaelaelaelae
azcık egitime önem vern aşk meşk gelir zaten zamanla :asigim:

CHOK şaşırmış herkes:1shok:

başka arkadaşlarınız var mı? bu erkek sıradan gidiyo gbi :lepi:

ablan kaç yaşında merak sadece işte:tomato:

ikinizde daha çocuksunuz büyük ihtimal

bu konularda annenden yardım almalısın

neden ayrıldın peki
ve madem kendi isteğinle ayrıldın şimdi neden o çaba sarf etsin diyosun?

olmuyodu bi de beni ektiği için beklemeye gelemem bu arada ablam 21 yaşında...görünüşlede çocuk olcaımı sanmıorum biras beyin ve olgunluk sarf edilmesi gerektiğini düşünüorum ayrıca aşkın yaşı yoktur derslerde bayıyo ....

Sizi severken arkadaşınıza neden çıkma teklifi etmiş ki?
Şu gençlik ne alem ya...
hiç bilmiorum neden yaptığını herkesin şaşırmasıda beni şaşırttı açıkçası kimsenin başına böle bi olay gelmedimiki...:S:S:

"akıl yaşta değil baştaaaa" burda hemfikiriz ne güzell zemuszemus

bu yaşadıklarınızı aklı başında oldgunlaşmış biri yaşamaz, müsade etmezlmaz:

aşkın yaşı elbette yok.. ama aşka meşke dalıp gidersen giden sadece gunlerin zamanın olmuyor, geleceğin oluyor

ne aşk ne sevgi bu yaşananlara bir isim bulmak bile zor .. isim bile konulamayan dallasa bilmem neye dönüşmüş bu ilişkiler yumağı için geleceğini heba etmeye değmez , bunu anlatmaya çalışıyoruz size

zamanı gelince aşkların en güzelini en doğru insanla zaten yaşarsın kaydirigubbakcemile

kendini ve geleceğini böyle cılkı çıkmış ilişkilerle heba etmene ablan olsaydım kesinlikle karşı çıkardım a.s

böyle dallas vari olaylar herkesin başına gelemiyo ki güzelimdelikafadulden

sizin neslin olayları bunlarkafamçokkarıştı

ablanın haberi var da annenin haberi var mı bu olanlardan ?

annemin haberi varda arkimle olan mazisinden yhokk..neyse uraşmam dünümle ve dünümdekilerle diip geçcez daa napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…