Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
11 Nisan

San sebastian çizkek(sossuz) ,çilek,1/2 şekerpare 1/3 dlm peyn su böreği
Hazır şinitzelli teriyaki soslu üçgen sandviç dom saltlk
6 hurmalı top sade türk kahvesi
2 ekler
Tavuklu pilav,baharatlı yoğurt 1/2 kase merc çorba havuç sote
Protein bar,3 jöle şeker 2 minik kurabiye
3 finc limonlu yeşil çay 1 tr hurma

2 lt su

2 mil leslie, 12.467 adım 500 kcal

12 Nisan

sahur : 1 dilim peynirli su böreği,2 haşl yum dom saltlk krmz biber siyah çay
2 dilim kızarmış kepekli ekmek, 40 gr tahin helvası,çilek , yanında toz lif,protein tozu,süt ,kahve karışımı
1 parmesanlı burgu grissini

iftar hindi fileto konserve , baharatlı yoğurt, küçük kase mercimek çorbası, 1 dilim peynirli börek,zeytinyağlı sebze fırın
6 jöle şeker,4 minik kurabiye,karışık kuruyemiş 1 avuç kadar,4 parça çoklıt,küçük gofret,3 hurmalı top
sade toz kahve, 1/2 karameli donut, 1 elma,1 küçük top sade dondurma, 2 kaşık lor peyniri
3 patatesli ev yapımı poğaça

2 lt su 11.173 adım 450 kcal , 2 mil leslie

Yeniden selam
Kalori sayıyorum ama 43 gün oldu. Sıkıldım. Maşallah 6 kg verdim gibi. Hani tam 45inci günde tam 6 kg inşaallah. Tam 1,5 ayda 6 yani haftada 1 oluyor ortalama. Ne jet gibi ne de çok yavaş. Orta seviye ve zaten istediğim gibi. iştahım hiç kapanmıyor. Geri almak da çok emek ziyanı. Bu bilgiler dahilinde soru soruyorum
Glutensiz ekmek,bir süreliğine beni dizginler mi? Siyez ekmeği falan fayda olur gibime geliyor. Saldırımi önler mi ? Bir de avokadolu hazırladığın kolay tarif vardır umarım

Canım çok çok güzel
Canım ne yersen bütün besin öğelerini bulundurunca doyuyorsun yani beyaz ekmek de yense yanındakiler önemli
Siyez denedin mi ben de çok seviyorum lifi de daha fazla :)
Avokadolu nasıl bir tarif arıyorsun cnm? Kahvaltı mı ara öğün mü akşam mı sağlıklı tatlı mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…