Yükseldim ne demek?

Sakinkiz345

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
415
229
Arkadaşlar biriyle konuşuyoruz. Oje sürmüştüm ellerimi çekip attım. Çok güzel olmuş dedi. Sonra da hafif yükseldim ellerine dedi. Bu kötü bir şey mi? 2 haftadır her gün konuşuyoruz hiç böyle cinsellik çağrışımı yapan bir şey söylememişti. Biraz moralim bozuldu. Perşembe günü yüzyüze görüşeceğiz sizce görüşmeden önce niyetini mi belli etti?

Arkadaşlar biriyle konuşuyoruz. Oje sürmüştüm ellerimi çekip attım. Çok güzel olmuş dedi. Sonra da hafif yükseldim ellerine dedi. Bu kötü bir şey mi? 2 haftadır her gün konuşuyoruz hiç böyle cinsellik çağrışımı yapan bir şey söylememişti. Biraz moralim bozuldu. Perşembe günü yüzyüze görüşeceğiz sizce görüşmeden önce niyetini mi belli etti?

Cinsellik yönünden yükselmiş olarak anladım bende

Evet erkekler bunu cinsellik için kullanıyorlar.

Hmm ne diyelim açık açık kalktı demiş ele bile yuhhh senden Elizabeth ister herhalde yol yapıyor. Yada tırnakların hoşuna gitmiştir çizmeli falan fanteziler kurdu aklında sanırsam haha 😀😀

28 yaşında, öğretmen, daha önce nişanlılık tecrübesi geçirmiş genç bir kadınmışsınız. Konunuza bakınca liseden yeni mezun olmuş ve hayat tecrübesi çok daha az bir kadın olduğunuzu düşünmüştüm.

Son dönemde açtığınız konular internet üzerinden konuştuğunuz adamlarla ilgili. Biri evinize gelip, sizinle alkol almak istiyor. Bir başkasının takipçilerinin para karşılığı farklı hizmetler sunan kadınlar olduğunu düşünüyorsunuz.

Bu adam da ojeli ellerinize dair farklı imalar içeren bir konuşma başlatmaya çalışıyor.

Yüz yüze gelmediğiniz adamlara karşı daha dikkatli olmanızı öneririm. Bu adamların gerçek kimliklerinden ve kendilerine dair söylediklerinin doğru olduğundan emin misiniz ?

Cinsel olarak kullanan da var, meyil etmek gibi de. Ama 2 hafta konuştuğun kişiye ojeli foto atınca da bilemedim ki başka ne diyebilirdi😅
Yani kendimi attığımda bile bu tarz bir şey söylemedi. En ufak bir şey ima etmedi bu zamana kadar yoksa salak değilim ben de anlardım niyetini

X