yumurta günü ilişki yaşayıp hamile kalanlar varmi ??

Gulasor62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
1.931
1.193
Kızlar yumurta dönemi sadece ilişki yaşayıp o ay hamile kalanlar varmi ?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 443 gün geçti.

Gulasor62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
1.931
1.193
Yok mu soruma cevap hamiş anneler ve anneler :110::KK31:

nonan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
1.308
505
Kızlar yumurta dönemi sadece ilişki yaşayıp o ay hamile kalanlar varmi ?
bende kaldim :) ilkide ikinciside öyle oldu ilki malesef düsüktü simdiki iyi simdilik cok sükür insallah degerim artmaya devam eder ama oluyor yani :)

Gulasor62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
1.931
1.193
Merak ettim benim yumurtlama öncesi ilişki olmadı hiç sadece yumurta günü oldu parmak kadar akıntıyi gördüm ve o gün oldu ve bir gün sonrası başka olmadı hastaydım diye tutma ihtimali düşüktür diye sorayım dedim :))

nonan

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
1.308
505
Merak ettim benim yumurtlama öncesi ilişki olmadı hiç sadece yumurta günü oldu parmak kadar akıntıyi gördüm ve o gün oldu ve bir gün sonrası başka olmadı hastaydım diye tutma ihtimali düşüktür diye sorayım dedim :))

nezamandi senin yumurtalama günün? Valla tutarmi tutar söyleyim :) hayirlisi olsun hakkinizda insallah

Gulasor62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
1.931
1.193
bende kaldim :) ilkide ikinciside öyle oldu ilki malesef düsüktü simdiki iyi simdilik cok sükür insallah degerim artmaya devam eder ama oluyor yani :)
Ne güzel canım aynı benimde ilişki oldu 23 yumurtlama günümdü kocaman akıntı yakaladım ve bir gün sonrası 2 gün sadece oldu şans varmı yok mu merak ettim :)) motive etmek istedim kendimi

isaretkiz

...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
662
1.185
Kesinlikle şans var tabiki bat ne zaman

nonan

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
1.308
505
Ne güzel canım aynı benimde ilişki oldu 23 yumurtlama günümdü kocaman akıntı yakaladım ve bir gün sonrası 2 gün sadece oldu şans varmı yok mu merak ettim :)) motive etmek istedim kendimi
hadi hayirlisi canim iyi yakalamissin olur insallah allah gönlüne göre versin sans cok yüksek olmasi icin :KK66:

Gulasor62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
1.931
1.193
ben tek ilişkiyle kaldım. %99 tam yumurtlama günümde.
Siz kendiniz mi takip ettiniz yumurta gününü
Ben kendim takip ettim burdan çok araştırarak daha önce bilmiyordum 23 şubat akşam 9 da lavaboda peceteyle silerken parmak kadar uzun ve geniş akıntı yi gördüm takvim dede bugün gösteriyordu ve o gün ilişki oldu ve bir gün sonrası oldu başkada olmadı rahatsizdim diye geçen haftalar

yetisbacim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
415
219
Siz kendiniz mi takip ettiniz yumurta gününü
Ben kendim takip ettim burdan çok araştırarak daha önce bilmiyordum 23 şubat akşam 9 da lavaboda peceteyle silerken parmak kadar uzun ve geniş akıntı yi gördüm takvim dede bugün gösteriyordu ve o gün ilişki oldu ve bir gün sonrası oldu başkada olmadı rahatsizdim diye geçen haftalar
telefonumda program vardı, ondan bakıyordum ve adetlerim çok düzenliydi. bi de dediğin gibi, o akıntıdan da anlamıştım. inşallah kalmışsındır sen de:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1496 gün geçti.

Gulasor62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
1.931
1.193
hadi hayirlisi canim iyi yakalamissin olur insallah allah gönlüne göre versin sans cok yüksek olmasi icin :KK66:
İnşallah ilk defa yumurta günü nu kendim yakalayıp yaptım ama bir hafta veya bir kaç gün öncesi ilişki olmadı ya dedim ondan tutmaya bilir