Maske Tarifleri Yüz cildinin soyulmasi ??

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Llacivert900

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2018
56
15
29
Arkadaslar merhabalar.
Ben sizlere birsey danışacağım . Bildiginiz denediginiz faydali saglikli yontemler var ise paylasirsaniz cok sevinirim
.benim yuzum surekli soyuluyor sebebini bilemiyorum ama dogal olarak nasil bir cozum uygulayabilirim ??

Merhaba .Nemsiz olduğu için soyuluyor olabilir belki. Haftada bir kere toz şeker ve zeytinyağıyla peeling yapabilisiniz yada güvendiğiniz bir markadan peeling alabilirsiniz. Soyulmuş deriyi peelingle atmalısınız. Ayrıca ne kadar su içtiğiniz çok önemli. Günde minimum 2 litre su içmelisiniz. Sabah akşam iyi bir nemlendiriciyle yüzünüzü nemlendirin. Haftada birde nemlendirci maske yapın. Sitede baya var doğal maskeler kendiniz için en uygun olanı seçmeye çalışın.

Yukarıdaki arkadaşın dediğine katılıyorum bir de peelingden sonra muhakkak nemlendirici krem kullanın. Aşırı sıcak suyla da yıkanmayın

Merhaba .Nemsiz olduğu için soyuluyor olabilir belki. Haftada bir kere toz şeker ve zeytinyağıyla peeling yapabilisiniz yada güvendiğiniz bir markadan peeling alabilirsiniz. Soyulmuş deriyi peelingle atmalısınız. Ayrıca ne kadar su içtiğiniz çok önemli. Günde minimum 2 litre su içmelisiniz. Sabah akşam iyi bir nemlendiriciyle yüzünüzü nemlendirin. Haftada birde nemlendirci maske yapın. Sitede baya var doğal maskeler kendiniz için en uygun olanı seçmeye çalışın.
Cok tesekkur ederim su icmemde problem yok ortalama 2 bucuk litreyi buluyor. Surekli boyle. Zeytinyagi ve seker deniyecegim

X