Yüz tüyleri

Ben inanmıyorum buna zira tüylerim çok inceldi ve azaldı tamamen bitmiyor ama ki dermatoloğuma sorup gittim.İlk başlarda lazere gittim.Lazer hem inanılmaz acı veriyor özellikle kemikli bölgelerde hem de tüy olmayan yerlerde tüt çıkartıyor lazere asla gitmeyin
Şu an zaten hastalığımdan dolayı sadece doktora gidiyorum da bilmiyorum tabii yapı meselesi ben sadece okuduğum için aklımda kalmış sizin memnun olmanıza sevindim :KK49:

Ben tüm vücut lazere gidiyorum. Yüzüme de giriyorum kimi zaman buz lazer kimi zaman Alex e giriyorum ama kesin çözüm yok. Seans vaktim geldi yüzüm tüy dolu.

Kıllar siyahsa lazer gayet de etkili bir çözümdür. Az ve ince olan kıllara atış yapmıyorlar çoğalma görülebileceği için. Ayrıca benim canım acımıyor lazerde. Yaptırdığınız cihaza göre değişir. Kılların azalması da herkeste aynı olmaz ama ağdadan çok daha etkili olacağı kesin.

Ben inanmıyorum buna zira tüylerim çok inceldi ve azaldı tamamen bitmiyor ama ki dermatoloğuma sorup gittim.İlk başlarda lazere gittim.Lazer hem inanılmaz acı veriyor özellikle kemikli bölgelerde hem de tüy olmayan yerlerde tüt çıkartıyor lazere asla gitmeyin
Aslında bu şekilde lazerden korkutmaniz da doğru değil. Belki üye olmayan bunu araştıran baska insanlar da okuyordur. Ben internetteki olumsuz yorumlardan ötürü lazere gitmek istemiyordum. Ama gidince daha erken gitmediğim için pişman oldum. Boşuna uğraşmışım onca zaman agdayla falan.

Aslında bu şekilde lazerden korkutmaniz da doğru değil. Belki üye olmayan bunu araştıran baska insanlar da okuyordur. Ben internetteki olumsuz yorumlardan ötürü lazere gitmek istemiyordum. Ama gidince daha erken gitmediğim için pişman oldum. Boşuna uğraşmışım onca zaman agdayla falan.
Yüzünüze hangi makinada giriyorsunuz, bayağı azalma oldu mu?

Ben korkutmuyorum ki kendi yaşadığım şeyi söylüyorum.Bence çok acı veriyor özellikle yüzün kemikli bölgelerinde ayrıca yanlış uygulamadan dolayı boyun bölgemde tüylenme oldu lazer değmeden önce yoktu dikkatli olmak lazım.

Ben korkutmuyorum ki kendi yaşadığım şeyi söylüyorum.Bence çok acı veriyor özellikle yüzün kemikli bölgelerinde ayrıca yanlış uygulamadan dolayı boyun bölgemde tüylenme oldu lazer değmeden önce yoktu dikkatli olmak lazım.
Yok zaten burada herkes kendi tecrübelerini paylasiyor ona birşey demiyorum da, yorumunuzda asla gitmeyin gibi bir ifade vardı ondan alintiladim.
Aslında gidilecek yeri iyi seçmek lazım. Çalışanlar dürüst ve işini bilen insanlarsa zaten lazer için uygun değilse söylüyorlar.

Bende de bu sorun var bir çaresi de yok valla :KK43: tüy sarartıcı kullanabilirsin ancak .diğer türlü lazer .o da bitme garantisi yok .
Lazer çoğaltabiliyormuş benim gittiğim merkez tavsiye etmedi. Biri lumea demiş aman diyim kendi başına yapmaya fon kalkışma. Lazere gideceksen de iyi bir yer bul. İğneli lazer işe yarıyor diyenler de var.

Lazeri kalıcı görmeyenlerdenim
Ve evet ne zamandır düşünüyorum benim çene altımda tüylenme yoktu niye oldu diye kendimi yiyordum tüy dememde nezaketimden, bildiğiniz kıl siyah siyah
Şimdi yorumunuzu okuyunca kendime geldim benimde lazerden önce yoktu böyle bir problemim ve lazerden önce yüzümdekilerde kıl değil tüydü

Lazeri kalıcı görmeyenlerdenim
Ve evet ne zamandır düşünüyorum benim çene altımda tüylenme yoktu niye oldu diye kendimi yiyordum tüy dememde nezaketimden, bildiğiniz kıl siyah siyah
Şimdi yorumunuzu okuyunca kendime geldim benimde lazerden önce yoktu böyle bir problemim ve lazerden önce yüzümdekilerde kıl değil tüydü
Benim boyun bölgemde hiç yoktu.Küçük yaşta gitmiştim lazere ve boyun bölgeme de uygulamaya başladılar ve orada tüylenmem başladı.Ama şuan 2 aya bir sarartıyorum tüyleri çok rahatım lazeri bıraktım.

Benim boyun bölgemde hiç yoktu.Küçük yaşta gitmiştim lazere ve boyun bölgeme de uygulamaya başladılar ve orada tüylenmem başladı.Ama şuan 2 aya bir sarartıyorum tüyleri çok rahatım lazeri bıraktım.

Şu sarartmayı bende deneyeyim yarın
Gerçi tek tük kıl olduğu için ve cidden bildiğiniz rahatsız edici kıl olduğu için işe yararmı bilemedim. Gerçi bunu da denemedim dememek için kesinlikle yapacağım
Teşekkür ederim umarım işe yarar

X