Yüz tüyleri

Igneli epilasyon neden denemediniz ? Bana en cok o fayda oldu.Beyaz tenliyim.Sari tuylerim var.Baya fayda etmisti ama epilasyoncum meslegini birakti malesef.
Artik guzellik salonu dolasmak istemiyorum.Lumeayi arastiricam.Olursa hic dusunmeden alirim.
Bilmiyorum hiç duymadım valla. Ama doğumdan sonra gerçekten bu kıllardan kurtulmam lazım çok itici

Ben lazere gittim yüzüm icin ama fayda sağlamadı iyi de bir makineye gitmiştim simdi iki ayda bir sir agdayla aliyorum baska türlü bas edemiyorum ne yapayim...

Lazer çoğaltabiliyormuş benim gittiğim merkez tavsiye etmedi. Biri lumea demiş aman diyim kendi başına yapmaya fon kalkışma. Lazere gideceksen de iyi bir yer bul. İğneli lazer işe yarıyor diyenler de var.
Gitmeyi istiyorum da aksatıyorum hep çalışıyorum . Ve tüylerim 2 günde çıkıyor. Çıkanları almamam lazım lazer yapınca . Zor işler :)

Şu sarartmayı bende deneyeyim yarın
Gerçi tek tük kıl olduğu için ve cidden bildiğiniz rahatsız edici kıl olduğu için işe yararmı bilemedim. Gerçi bunu da denemedim dememek için kesinlikle yapacağım
Teşekkür ederim umarım işe yarar
Tek tük ise hiç uğraşama cnm git iğneli epilasyona

Kıllar siyahsa lazer gayet de etkili bir çözümdür. Az ve ince olan kıllara atış yapmıyorlar çoğalma görülebileceği için. Ayrıca benim canım acımıyor lazerde. Yaptırdığınız cihaza göre değişir. Kılların azalması da herkeste aynı olmaz ama ağdadan çok daha etkili olacağı kesin.
Kesinlikle yüze lazer olmaz kalın ince ayva tüy fark etmez yayıp çoğaltıyor

Ben tüm vücut lazere gidiyorum. Yüzüme de giriyorum kimi zaman buz lazer kimi zaman Alex e giriyorum ama kesin çözüm yok. Seans vaktim geldi yüzüm tüy dolu.
Kesinlikle lumea diyorum ben de.
Ya yüzüne kullanıyormusun,bende de var ama diğer bölgelere kullanıyorum yüzüme denemedim
Bildigin jilet vurun diyolar yaa.. bir gun bitiyor mu o killar cunku daha beter oluyolar
Merhabalar yüzüne 15 seans lazer yaptırmış biri olarak yazıyorum YÜZE LAZER YAPILMAZ BUNU ÖĞRENMEM ÇOK GEÇ OLDU VE MAALESEFKİ YOĞUNLAŞTI ARTI TÜYLERİM. İĞNELİ TEK ÇÖZÜM SAKIN YÜZE LAZER YAPTIRMAYIN.
ANKARADA İYİ Bİ YER ARAŞTIRIYORUM

Kesinlikle yüze lazer olmaz kalın ince ayva tüy fark etmez yayıp çoğaltıyor
Yüze lazer yapılır. Ama buz lazer yapılmaz. Normal atışlı lazer gayet sonuç verir kılları inceltir. Buz lazer yüz bölgesinde artışa sebep olduğu için tercih edilmez.

I
Yüze lazer yapılır. Ama buz lazer yapılmaz. Normal atışlı lazer gayet sonuç verir kılları inceltir. Buz lazer yüz bölgesinde artışa sebep olduğu için tercih edilmez.
Ben 4 5 yıl önce bıyık ve çeneme alexsn yaptırdım. 1 yılı aştı çene yanlarıma yaydı. Bunlar için 15 seans buz lazere gittim yüzüme yaydı.

Kızlar yüz tüylerim iyice koyulaştı biriyle konuşurken hep yüzümdeki tüylere baktığını düşünüyorum :KK43: sir ağda yaptırınca tüm yüzüm sivilceleniyor, iple aldırınca da öyle oluyor. Benimle aynı durumda olan var mı? Nasıl bir yöntem bulabilirim?
Bence müdahale ettiğiniz için koyulaşmış benim çene altimda var eskiden daha belirgindi şuan 28 yaşındayım eskisi kadar belirgin değil hiç müdahale etmedim hormonel sorunum da yok o yüzden tedavi vs gerek yoktu ben rahatsız olan bana bakmasın bu onun sorunu düşüncesindeyim. Siz de önce dr gidin hormonel sorunlarınızın olup olmadığını öğrenin eğer varsa tedavi olun sonra da lazerle tamamen kurtulun

Merhabalar yüzüne 15 seans lazer yaptırmış biri olarak yazıyorum YÜZE LAZER YAPILMAZ BUNU ÖĞRENMEM ÇOK GEÇ OLDU VE MAALESEFKİ YOĞUNLAŞTI ARTI TÜYLERİM. İĞNELİ TEK ÇÖZÜM SAKIN YÜZE LAZER YAPTIRMAYIN.
ANKARADA İYİ Bİ YER ARAŞTIRIYORUM
Bende yaptirmiyorum her yere yaptirdigim halde. Zaten kotu degil yuzum, ayva tuyleri diyelim.. yumurta gibi olamayacagimiza gore

Bi kere lazeri ince tüyler için tavsiye etmiyorlar.
İkincisi etkili(gerçekten alexandrite) olan yani kıl köküne ulaşan cihaz dr kontrolünde kullanılmak zorunda olduğu için öyle kuaför,güzellik salonu gibi dr olmayan yerlerde olmaz.Devlet izin vermiyo çok güçlü olduğu için herkes kullanamaz.
Alexandrite dışındakiler modern ağda işi görür yani çok fazla köke inemez ancak uyutur bi süre sonra yine çıkar yani kökünü kurutamaz.

Aşırı bir tüylenme varsa mutlaka hormon testi yaptırmalısınız. Hormonal bir bozukluk varsa bu adet düzensizliğinde de görülebiliyor. Ben çene ve yüz için lazer yaptırmıştım, çok inceldi ve azaldı. İyi bir merkezde güzel sonuçlar alabilirsiniz. :KK68:

Bence yüz için hiç riske atıp lazer mazer olaylarına girmeyin.
Igneli epilasyon kesin çözüm. Yayılma riski de yok.

Kremlere, yağlara falan da inanmiyorum. Igneyle köküne ısı vererek ki birkaç seans oluyor bu, yok edebildiği bir şeyi deri üzerinden sürülen bir şeyle yok edebileceğini sanmak ne bileyim bana pek mantıklı gelmiyor.

yüz tüylerinize ellemeyin, daha çok göze batıyor yoksa. Ben iğneli yaptırdım pişmanım diyebilirim

Ceviz denedin mi? Cevizi kırıp o cevizin ortasındaki kahverengi kısmı var ya onu kullanıyorsun. Araştır istersen, bende fayda etti.

X