Yüzde çökme

baziseylerr

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
45
11
26
Merhabalar 10 ay önce burun ameliyatı oldum öncesinde çok kötü bir burnum yoktu eğrilikten ve nefes probleminden dolayı olmuşken birazda daha iyi görünmesini istedim ama 2. Hafta bantlar atel vs çıktıktan sonra gördüğüm manzara karşısında şok oldum dolgun canlı ve parlak olan yüzüm çökmüş yüzümde sanki hiç yağ hücresi kalmamış gibiydi ve bu problem hala devam ediyor yüzüm aşağı sarkmış gibi dudak kenarlarım aşağı bakıyor burnumunda ucu uzun ve gülünce uzuyor columella sarkık duruyor hiç mutlu değilim kocaman güzel gözlerim şimdi içe çökmüş şakaklarımda boşluklar var alnım kaş ortam bombeliyken şimdi küçüklmüş dümdüz önceden saçımı at kuyruğu bağladığımda gözlerim yüzüm askı yaptırmış gibi çekilir çok güzel görünürdü şimdi saçlarımı ne kadar sıkı bağlasamda yüzümde hiç yukarı çekilme olmuyor gözlerim çekik görünmüyor mutsuz korkunç bir ifadem var yüzüm sönmüş resmen kilo kaybı vs yaşamadım en fazla 2 kilo vermişimdir bu durumu yaşayan var mı bunun nedeni ne olabilir nasıl bir yol izlemeliyim lütfen tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi!!

Son düzenleme:
X