Yüzüğümü çıkardım :(

Estağfirullah canııım fikir yürüyüyoruz.
Dohtor hanim gibi degildi ki anlatimi. Belki liseli ergen konu açıp aklinca makara gecmek istedi. Bilemiyorum.

Her halukarda yüzüğe noldu yüzüklerin efendisi karbeyaz

Almanlarin bir lafi vardir: "Incileri domuzlarin önüne atmak" diye. Siz o aileye gitseydiniz tamda bu olacakti. Ailenize de üzüldüm. Yetistir okut böyle insanlara denk gelsin. Allah kurtarmis

Kuzum Sen Dr olduğuna eminmisin ?
Bu nasıl bir anlatım.

Ben katılıyorum, konu sahibesinin doktor olduğuna inanmıyorum. Anlatım tarzı da yazış biçimi ilkokul seviyesi. Muhabbetler de kafalar da zaten varoş, doktor bir kadın farkımı kendim aldım yazmış, kv hakaretler saydırıyor ayrıca seviye yerlerde Babam doktor, tonla doktor arkadaşım var hepsi eğitimli insanlar bu şekilde bir anlatım biçimleri asla yok.

Mesleğiniz ne olursa olsun annesinin ağzına bakan biriyle Asla mutlu olamazsınız baştan belli etmişler şanslısınız yarin yani size de çok hayret ediyorum sizi okutup büyüten ailenize hakret ediliyor üstelik size hırsız deniliyor adam ağzını açmıyor ama siz hala ona sarılıp ağlıyorsunuz? Pes.

Bence yaşlar 19-20. Doktor olduğunuza inanasım gelmedi. İki doktor kardeşi bir insan olarak tıp jargonuna hakim olmadığınızı söyleyebilirim. Hayat akışınıza, nişan detaylarınıza dair kullandığınız dil de hiç tıp mezunu birinin kullandığı dile benzemiyor. Bence abidik gubidik nişan alışverişi hikayenizde insanlardan linç yememek için saygın bir meslekle kendinizi maskelemeye çalışmışsınız. Doktor oluşunuzu göz ardı ederek geri kalan hikayenizin gerçek olduğunu varsayıyor ve diyorum ki, kendi ayaklarınızın üstünde durmadan evlenmeye kalkmayın. Çünkü ne nişanlınızda ne de sizde kayınvalidenize karşı gelecek dirayet yok.

En başta böyle olduysa ailesini dinliyor sizi yok sayıyorsa sonrası için de bu sorunlar giderek büyür .Sozlunuz çok pasif sevgisinin arkasında duramiyor annesine uygun bir dille anlatabilirdi

İki taraf da doktor. Uzmanlığı da almışsınız. Birbirinizi seviyorsunuz.Başkalarını niye karıştırıyorsunuz eşya v.b konulara. Her şeyinizi kendiniz alıp kimseyi karıştırmayın. Nikah gününü alın. Gelen gelir. Gelmeyen kendi bilir. Evlenmek istediğiniz kişi buna yanaşmıyorsa o zaman net size koca olamaz. Siz de onun üstüne basıp geçin. Ne bu ilkokula başlayan çocuk mu?

Karşımda annesiyle diyalog kurmayı beceremeyen bir insan olacak, benden habersiz evimin eşyalarını alacak, ben de oturup onunla sarılıp ağlaşacağım, öyle mi?

Bizim toplum gercekten çok drama sever yav.

Yani hayat zaten yeterince zor nasıl enerji buluyorsunuz insanlari evinize, hayatınıza karıştırmaya, bu hiç olmayacak işleri normallestirip yürütmeye çalışmaya?

evlendiginizde yaşayacaklarıniz müstahak maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…