yüzümdeki pullanma

pembesu33

bayan pozitif :)
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2014
2.635
2.289
kızlar yağlı bi cildim var, ve biodermanın sensibo fomining jel yüz yıkama jelini kullanıyorum.ardından nutrıcıa yağsız nemlendiri suruyorum. sanırım bu jel benim yüzümü kuruttu burun kenarlarım cenem gergin oldu ve kaşlarımın kenarları dudaklarımın kenarları soyuluyor.
haftda bir peeling yapıyorum ama fondoten surdugumde fondoten dağılmıyor, topak topak oluyor. bu değiştirdiğim 3. fondoten sanırım cildimde sorun var napmam lazım maddi açıdan çok iyi deiliz biodermayı 500 ltrelik 2 adet aldım dha ilkinin yarısındayım o yuzden değiştremiyorumda napmam gerekiyor

kızlar yağlı bi cildim var, ve biodermanın sensibo fomining jel yüz yıkama jelini kullanıyorum.ardından nutrıcıa yağsız nemlendiri suruyorum. sanırım bu jel benim yüzümü kuruttu burun kenarlarım cenem gergin oldu ve kaşlarımın kenarları dudaklarımın kenarları soyuluyor.
haftda bir peeling yapıyorum ama fondoten surdugumde fondoten dağılmıyor, topak topak oluyor. bu değiştirdiğim 3. fondoten sanırım cildimde sorun var napmam lazım maddi açıdan çok iyi deiliz biodermayı 500 ltrelik 2 adet aldım dha ilkinin yarısındayım o yuzden değiştremiyorumda napmam gerekiyor
dermoskin yıkama jelini kullan çok iyi geliyor yağlı cilde , birde havalardanda etkisi olabilir :)

dermoskin yıkama jelini kullan çok iyi geliyor yağlı cilde , birde havalardanda etkisi olabilir :)
alamam yenisini canım elimdekini satsam ama şansıma çevremdeki herkesin cildi kuru yeğenlerime hediyeetsem onalrında kuru kendimin sevmediği bişeyide başkasına vermek hoşuma gtmez. şimdilik onun kurutucu etkisine çözüm bulmam lazım nasıl nemlendirmem lazım

alamam yenisini canım elimdekini satsam ama şansıma çevremdeki herkesin cildi kuru yeğenlerime hediyeetsem onalrında kuru kendimin sevmediği bişeyide başkasına vermek hoşuma gtmez. şimdilik onun kurutucu etkisine çözüm bulmam lazım nasıl nemlendirmem lazım
Nemlendirme için oriflame yüz kremlerinden kullanabilirsin , benimde cildim aşırı yağlı , dermoskin jel tonik kullanıyorum çok iyi geliyor :) haftada 1 maske uyguluyorum

yves rocher dene tavsiye ederim aynı sorunu bende yaşıyorum ama bu fondötenden çok memnun kaldım :super:

Nemlendirme için oriflame yüz kremlerinden kullanabilirsin , benimde cildim aşırı yağlı , dermoskin jel tonik kullanıyorum çok iyi geliyor :) haftada 1 maske uyguluyorum
bendeki ürünlerde hep yağlı cilt için ama cildim aşırı kurudu sanırım hem havalardan flan nemsiz kaldı şimdide nemlendirmek için araştryorum hay allah yaa dert btmıyor :))

DSC_7360.JPG

bu canım benim kullandığım ama ben çok memnunum denemeni tavsiye ederim
indirimde 65 lira civarina almıstım ama kücücük bişey sıksan tüm yüzüne yetiyor ve uzun süre götürür seni
mağazaya gidip testerini

Bak şimdi seni maddi açıdan zorlamayacak şeyler söylüyorum.
yüzüne zeytinyağı sür beklet.
Sabah bal maskesi yap. Yani yüzüne bal sür evde varsa yarım saat sonra yıka. Yine yoğurt sürebilirsin yAni bunlardan hangisi varsa kullan bi kaç gün. Bir daha o ürünü cildin kendine gelene kadar kullanma. Demekki cildin yağlı değilmiş.

Doktor tavsiyesi olmadan mı kullanıyorsun bu ürünleri
Önce bir cildiyeye veya dermatoloğa git o zaten önerir bi ürün

Bak şimdi seni maddi açıdan zorlamayacak şeyler söylüyorum.
yüzüne zeytinyağı sür beklet.
Sabah bal maskesi yap. Yani yüzüne bal sür evde varsa yarım saat sonra yıka. Yine yoğurt sürebilirsin yAni bunlardan hangisi varsa kullan bi kaç gün. Bir daha o ürünü cildin kendine gelene kadar kullanma. Demekki cildin yağlı değilmiş.
zeytin yağ sürüyorum bide korkuyorum tüylenme yaparsa dye canım bunlrı deniycem mutlkaa

Pul pul diyince seboreik dermatit geldi aklıma
Google dan karşılaştırabilirsin belirtileri
Sanırım kullandığın ürünlerin içindeki maddeler tetikledi..

zeytin yağ sürüyorum bide korkuyorum tüylenme yaparsa dye canım bunlrı deniycem mutlkaa
Yapmaz hiç merak etme. Yüzümüz tüylü zaten sanıyoruz ki zeytinyağı sürünce çıkıyor ama alakası yok. Ben zamanında çok sürdüm mis gibi yapıyor bir de parlatıyor.

Cildiniz pul pul ise, Johnamis baby var pembe.onu ince tabaka halinde surun. Yarim saat bekleyin.sonra de keseler gibi elinizle dairesel hareketlerle ovun. Eger bi sonuc alamazsaniz kahve telveside super.

X