Cilt Bakımı Ürünleri Yüzüme bakar mısınız?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Siyah Kugu

siyah kugu
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
6.643
6.056
Yüzümde leke ve malesef ki kızarıklıklar var. Bb cream kullanıyorum fondoten yerine. Pure beauty kullanıyordum. Bitmek üzere. Aslında memnunum ama "Missha" adında marka duydum. Kullananınız var mı? Bir de çeşitleri varmış hangisini önerirsiniz? Cildim kuru karma.
-Missha m perfect cover bb mi missha signature real complete bb cream hangisi karar veremedim.
- Bir de güneş kremimim üstüne kapatıcı pudra olarak öneriniz ne olur?

Farklı ışıklarda çektiğim fotoğraflarımı da koyuyorum arkadaşlar başka önerinizi de beklerim.

DSC_0570[1].JPG

DSC_0563.JPG

DSC_057323.jpg

bence ilk başta yapmanız gereken temiz bir cildi..
bunun içinde hergün cildinizi hakiki gül suyu ve gazı gitmiş soda ile dilin.. bide uyumadan gece kremi kullanın. gece cilt yenilenir o yüzden..
sadece krem falanla olacak şeylerde değil :KK51: hergün salatalık,kivi falan yiyin mesela..
bol bol su için. günde 3 litre kadar..
havluyu hafif ıslatıp buzluğa koyup, sabah buzluktan çıkarıp 10 dk falan yüzünüzde bekletin..
bunları düzenli yaparsanız fayda görürsünüz diye düşünüyorum.. bu gibi işlerde süreklilik önemli..
fondoten falan zaten cilde zarar veren şeyler.. benim hiç fondotenim olmadı :KK53:

bence ilk başta yapmanız gereken temiz bir cildi..
bunun içinde hergün cildinizi hakiki gül suyu ve gazı gitmiş soda ile dilin.. bide uyumadan gece kremi kullanın. gece cilt yenilenir o yüzden..
sadece krem falanla olacak şeylerde değil :KK51: hergün salatalık,kivi falan yiyin mesela..
bol bol su için. günde 3 litre kadar..
havluyu hafif ıslatıp buzluğa koyup, sabah buzluktan çıkarıp 10 dk falan yüzünüzde bekletin..
bunları düzenli yaparsanız fayda görürsünüz diye düşünüyorum.. bu gibi işlerde süreklilik önemli..
fondoten falan zaten cilde zarar veren şeyler.. benim hiç fondotenim olmadı :KK53:
gözaltlarım belirgin koyu. bunun için gözaltlarıma kivi koyuyordum 1 ay öncesine kadar.
gazı gitmiş soda maden suyu mu?
hakiki gül suyu aktarlarda olur değil mi?
ay hiç su içmiyorum desem yeri :KK43: bir türlü aklıma gelmiyor yahu..
havlu da süper fikirmiş çok teşekkür ederimmmm :)

The Balm renkli nemlendirici denedin mi canım, bir kaç aydır ondan kullanıyorum memnunum. İçerisinde 15 faktör güneş koruması da var ama yine de öncesinde güneç koruyucu da sürüyorum. Cilt kusurlarını kapatıyor diyemem, güzel nemlendiriyor, renk eşitlemesi sağlıyor.Zaten cildinde pek problem yok gibi.

The Balm renkli nemlendirici denedin mi canım, bir kaç aydır ondan kullanıyorum memnunum. İçerisinde 15 faktör güneş koruması da var ama yine de öncesinde güneç koruyucu da sürüyorum. Cilt kusurlarını kapatıyor diyemem, güzel nemlendiriyor, renk eşitlemesi sağlıyor.Zaten cildinde pek problem yok gibi.
cildimde en büyük sıkıntım kızarıklıklar aslında. hiç duymamıştım bakiyim gidince teşekkür ederim:)

Merhaba,
Size bol bol deniz ürünleri tüketmenizi tavsiye ederim. 21 gün boyunca disiplinli olarak günlük 2 litre ve üzeri su içmeniz, probleminizin çözümü için büyük önem taşıyor. 2. haftadan sonra yüzünüzde pul pul dökülmeler başlayabilir.Siz içmeye devam ederseniz inanılmaz bir cilde sahip olacaksınız inanın bana :) birde size doğal fucus yosunalrıyla hazırlanmış maskeler tavsiye ederim. Bildiğim tek marka Argan Cure markasıdır. Bu ürünü tedarik edip haftada 2 defa kullanmanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Size bol bol deniz ürünleri tüketmenizi tavsiye ederim. 21 gün boyunca disiplinli olarak günlük 2 litre ve üzeri su içmeniz, probleminizin çözümü için büyük önem taşıyor. 2. haftadan sonra yüzünüzde pul pul dökülmeler başlayabilir.Siz içmeye devam ederseniz inanılmaz bir cilde sahip olacaksınız inanın bana :) birde size doğal fucus yosunalrıyla hazırlanmış maskeler tavsiye ederim. Bildiğim tek marka Argan Cure markasıdır. Bu ürünü tedarik edip haftada 2 defa kullanmanızı öneririm.
teşekkürler önerileriniz için, :)

Son düzenleyen: Moderatör:
daha önce hiç bb krem kullanmadım yaklaşık bir yıldır missha kullanıyorum. bir kere fondöten değil. sürdükten itibaren yarım saat içinde cildiniz emiyor ve cilt tonunuzu eşitliyor. spf etkisi de var. benim cildim yağlı olduğu için biraz tereddüt etmiştim başta acaba parlama yapar mı diye düşündüğüm gibi olmadı. kendi kına gecemde bile yüzüme bir şey sürmeyip sadece onu sürdüm :KK51:

daha önce hiç bb krem kullanmadım yaklaşık bir yıldır missha kullanıyorum. bir kere fondöten değil. sürdükten itibaren yarım saat içinde cildiniz emiyor ve cilt tonunuzu eşitliyor. spf etkisi de var. benim cildim yağlı olduğu için biraz tereddüt etmiştim başta acaba parlama yapar mı diye düşündüğüm gibi olmadı. kendi kına gecemde bile yüzüme bir şey sürmeyip sadece onu sürdüm :KK51:
ben de missha aldım, nivea bb cream da denemiştim ama missha farkını net koymuş :)

Ben Geldim :KK19:.
Tekrar resimlere bakacağım ama cildiniz zaten çok güzel.MAŞALLAH :nazar:
Evet ufak tefek sorunlar var o kadar olur.Yaşınız kaç.yeme tarzınız nasıl...
Siz missha almışsınız.ben de onu önerecektim.Konumda sayfa 192 de yorumum var bakarsınız...

X