Yüzüme iğrenerek bakıp benden iğrendiğini söyledi

Adam belki sevmiştir bilemiyorum çünkü gözlerime hayranca bakışları vs diyorsunuz. Ama sevgisi hastalıklı. Toksik biri. Gerek yok ki böyle sevmeye. Sizi kimse azarlayamaz. Uzun yazdım beni azarlamayın diyorsunuz ne burda ne aşk hayatınızda kimse sizi azarlayamaz.
Sevgiliniz size karşı bu kız nasıl olsa her şeyimi affediyor diyor ve böyle davranıyor. Düzelmez. Ayrılın kurtulun

Bipolar böyle bi hastalıkmı önce sıcak, sonra soğuk, sonra özür, sonra bağırmalar falan iletişim kuramadığınız insanlarla birlikte olmayın adam senden iğreniyorum dedikten sonra özürdiliyo açıklama yok neden yapıyorsun diyince bağırıyor. Normal bir insan değil hatta insan olarak görmemen lazım. Şimdiden böyle yapan yemeğin tuzu fazla olursa bıçaklar. Adamın konuşmalarında mantık yok zaten.

Beybim sen yol yakınken kurtul bu çocuktan ve asla kendini ezdirme aslaa. Şimdi bu duruma boyun eğersen ileride eşinde böyle yaparsa susar kalırsın. Bu erkeklerin küçüğü de büyüğü de böyle..

Kaçan kovalanır rol degistirmissiniz

Bu sevgi degil. Sevgi boyle birsey degil. Gelgitli sevgi olmaz. Sozlere degil davranislara bakmalisin. Bu cocuk simdilik elde tutuyor seni. Birini buldugunda birak.asi an meselesi. Bu iliski sadece zaman kaybi ve ruh dengesini bozmaktan baska birsey degil. Dogru duzgun insanlar da var bu hayatta. Ama o kişi bu kişi degil.

Erkeklerin önemli sayılabilecek oranda bir kısmı böyledir. Aşk sözleri ve yoğun ilgi ile manipüle edip, kendisine aşık eder, bağlar. İstedikleri kıvama gelince de gerçek kimliklerine geçerler. Bizim kızlar da dövünür, ama bir süre önce şöyleydi, böyleydi vs vs. diye.... Kısacası buna "kuş kafese girene kadar tekniği" denebilir!!

Bence sevgilin terk edilme korkusu yasayan narsistin teki. Ama bence. Nasil anladim? Senden emin oldugunda cektigi en ufak bir acinin hincini senden aliyor. Seni stres topu yapiyor. Ve senden farkli bir tepki almayana kadar senin alttan almani kullaniyor. Elinden gelse beni sen bu hale getirdin de diyecektir. Tipik narsist cunku. Bunlar daha iyi zamanlar bence.

Merhaba,hepsini olumadım kusura bakma..23 yaş çok genç önünde uzun yıllar ve aşklar var inşallah…kimsem yok yazmışsın neden?kendine arkadaşlar ve dost bulmaya çalış,ailen varmı bilmiyorum barsa ilişkilerini iyi tutmaya çalış…ozaman göreceksin ki sana iyi davranmayan birini hayatında istemezsin….şunu unutma,ne olursa olsun seni istemeyeni sen hiç isteme!kendine saygın olsun,

Keşke iğreniyorum dediğinde evden çıksaydın ama tabi geçmiş... Kendinden asla taviz verme kimsenin kahrını çekmeye gelmedik hayata böyle böyle uyuyosan kalırsın uymuyosan güle güle demek lazım

Gel sana asil sebebini söyliyeyim, gelişmeyi anlatmadan önce konuya yaptıgın giriş kısmında üstü kapali bahsettigin o hatalr varya, hah simdi o hatalari gozunun onune getir.. iste o hatalarin ceremesini, erkek arkadaşının yerli yersiz sinirlenmeleri, sana konuyu hep onune sunmasa dahi icinde dusunup dusunup yasadigi ofke patlamalariyla ve zaman zaman yaptigin hatalari dusundukce senden bazen tiksinmesiyle son bulan tavirlarina bu yuzden sahit oluyorsun. Bu cocuk seni seviyor olabilir ama o hatalarla yasayip yasamayacagini test etme surecinde suan. Gel git yasiyor kendi icinde zaman zaman sana kiziyor zaman zaman da icinse kalan sevgi kirintularini hatirlayip ozur diliyor. Ama aklindan atamadigi kesin.. sen cocuga suc atmadan ya da yargilamadan bence itur söylediklerimi bir düsün bunun garanti çözümü ne biliyor musun? Ona kaybetme korkusu yasatacaksin.gemileri yakip gidermissin gibi yapacaksin gerekiyorsa da gideceksin. Yani o kendi ic hesaplasmasindan ziyade ona daha agir bir konu yaratman lazim ki gel gitlerini bastirip senin gitme korkun sarsin icini.. yani bir nevi kumar. Ya kazanacaksin bunun sonucunda ya da kaybedeceksin.. hadi kolay gelsin..

Gülüm sen ne tür bir hata yaptın tam olarak, anlatabilir misin sakıncası yoksa? Daha sağlıklı bir şekilde değerlendirmek için soruyorum.

Ya kaldırmayın şu odunların bı tarafını, gencecik kızsın gez, dolaş, hayatını yaşa, böyle adamları nerden buluyorsunuz. Mis gibi sevilmek varken bu adamların pis sözlerini neden işitiyorsunuz, yazık değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…