Yüzüme iğrenerek bakıp benden iğrendiğini söyledi

Evet ilk ciddi ilişkim

Bağladın yine arabeske Gönder gitsin.

Beğen attım çektim son cümle ne Ya Bergen sen misin

Bu ne arabesk cümleler ne mis kokulusu bebek mi bu? S.tr git b. K kokulu gücü sadece kadınlara yeten demen lazımdı

Şu ağlak hareketlerinden vazgeç ya bu ne mıy mıy alt tarafı bi g.tü b.kluyu def edeceksin, yok mis kokulum yok herşeyim, sürekli ferdi Tayfur dinlenip izliyorsun heralde aynı o gibisin.
Ferdi Tayfur hiç ilgimi çekmedi. Yo duygularımi böyle ifade etmek isteidm kendimce lütfen dışlamayın herkes çektiği acıyı kendi bilir ve insanların çektikleri üzüntüyu belirtme şekilleri birbirinden farklı değişik olabilir

Tamam, buraya yazdın ama ona öyle deme sen yine de

Şu ağlak hareketlerinden vazgeç ya bu ne mıy mıy alt tarafı bi g.tü b.kluyu def edeceksin, yok mis kokulum yok herşeyim, sürekli ferdi Tayfur dinlenip izliyorsun heralde aynı o gibisin.
Canım sen ez beni ya rencide et burda herkesin göreceği şekilde göm sende beni mükemmel gidiyorsun harika tebrik ederim bravo teşekkür ederim

Tanrı gibi görmek değil bu kadar iyi biriyken böyle değişmesi beni derinden etkiledi şaşırmam ve mantıklı açıklamalar aramak hakkim ve doğal olan değil mi

İnsanlar değişir olabilir keşke olmasa ama oluyor
Canım sen ez beni ya rencide et burda herkesin göreceği şekilde göm sende beni mükemmel gidiyorsun harika tebrik ederim bravo teşekkür ederim
Ben senin gözünü açmaya çalışıyorum, bak sayemde tekme vurmaya karar verdin, ah vah desem devam edecektin.

Mis kokulum falan bu ne???? Adamlar böyle msj inanın bir yerleriyle gülüyor hatta arkadaşlarına okutup dedikodu malzemesi yapıyor Burnu kaf dağında olan sizi sürekli aşağılayan bir adama böyle bir msj atmak çok afedersiniz ama nereden baksan ahmakça .....değer düşürür . Yapmayın soğudum senden, artık sevmiyorum ,daha iyilerine layık olduğumu anladım değin .Ayrılırken bile kendinize saygınız olsun......

Hayatım da ki kişiye çok açık ve net şekilde güzel bir dille verdiğim kararı kisa ama öz şekilde saygı çerçevesinde, soğukkanlı ve ciddiyet ile anlatıp ayrilmak istediğimi soylicem bu kadar. Net.

Çünkü Ona bunu demeyecegim için buraya yazdım ya bunu zaten :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…