Yüzüme iğrenerek bakıp benden iğrendiğini söyledi

Tekrar ekliyorum fotoyu arkadaşlar nickim yüzünden 35 sanmayın beni, sezen aksu unut (1988) şarkısıni çok sevdiğim için şarkının çıkış tarihini nick yaptım tamamiyle kendimce bir anlamı vardı nickim in yani, ve söylediğim gibi 1999 luyum 23 yaşındayım bakin fotoya

Eklentiler

• 20230204_143435.jpg
    20230204_143435.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 34
Diyorum boyle ilişki mi olur diye soruyorum kendime ama hep geçer düzelir umuduyla derken bugün canıma tak etti çok doldum buraya yazıp dertleşmek istedim akıl almak isteidm
İlişkinizde kadınlık gururu eksik hepsi o
Iyyyy iğreniyorum dediği an arkana bakmadan çıkıp, onu da hayatından çıkarmadığın için oynuyor seninle. Biraz onur, gurur tavsiyem

Tekrar ekliyorum fotoyu arkadaşlar nickim yüzünden 35 sanmayın beni, sezen aksu unut (1988) şarkısıni çok sevdiğim için şarkının çıkış tarihini nick yaptım tamamiyle kendimce bir anlamı vardı nickim in yani, ve söylediğim gibi 1999 luyum 23 yaşındayım bakin fotoya
Bu kadar kendini kanıtlamaya gerek yok, takmasaydın bu kadar. İstersen 35 ol kime ne yahu.
Gencecik güzel kızsın ne yapacaksın böyle bir öküzü

1988 adamın doğum tarihi mi? Yaş farkı başta erkekler için çekici olabilir ama zamanla çocukça tavırlardan sıkılabilir.
Sizin hatanız neydi ona karşı?
Tiksiniyorum iyyy, sözünden daha ağır bir hatanız mı oldu?
Yanlış tahmin etmişim ben de. Peki kaç yaşında sevgilin? Affettirdiğin hatanı cidden merak etttim.

YouTube’da yaz izle çıkan videoları. Kendine değer vermezsen daha çok kanarsın. Kişinin dedikleri değil yaptıkları önemli.

M Karahan Akgül videolarını izle bugün baştan sona hepsini izle. Adamın gerçek karakteri bu sizi iten aşağılayan. Diğeri sizi elde etmek ve köle haline getirmek için kullandığı maskesi.
M Karahan Akgül hiç duymadım ama bakicam şimdi, ben genellikle Adil Yıldırım, Esra Ezmeci falan izliyorum ama bu kişiye de bakicam simdi teşekkür ederim

Manipülasyon, zeki insanların yaptığı bir taktiktir. O adam manipülasyon yapmıyor. Bildiğin öküz, hödük.

Herif mal evet ama manipülasyon Zeki insanların yaptığına hemfikir değilim

manipüle: ben de bi halt yok normal halimi asla sevmezsin o yüzden seni bi takım taktiklerle elimde tutacam diyen karaktersizlerin yaptığı oyunlar.

İnternette kadınlara şunu şunu yapın, kadınları ele geçirin ( cidden bu cümle ile sunuyorlar) diye madde madde sıralıyorlar öğrenen yapar karaktersizlik meselesi

M Karahan Akgül hiç duymadım ama bakicam şimdi, ben genellikle Adil Yıldırım, Esra Ezmeci falan izliyorum ama bu kişiye de bakicam simdi teşekkür ederim

Adil yıldırım mı 🤮 Esra ezmeci mi 🤮

Biri karaktersiz erkekleri nasıl tavlarsınız tarzı asla tutmayacak taktikler veren Umut fakirlerini sömüren kendi deyimiyle sırtlan

Diğeri kadınlara eskort olma taktikleri veren özgüvensizlikten heryerini yaptırmış biri

İkisinin de ortak özelliği hayatlarında biri olmaması ve boşanmış olmaları

Madem bu kadar iyi taktikler var kendi hayatlarında uygular aşk görür alem

İzlemeyin kendinize saygınız olsun

Öğrensen ne olur ? Saçma sapan işler Ya 35 yaşında kadınsın biraz gururlu ol 😡

yok soğumuş soğumamış insan 30 dan sonra böylelerini çekmez, soğuyanın ekime kadar yolu var der,

sana biraz gurur diliyorum 🤲🏻 Çok ihtiyacın var cünkü sana böyle davranan kim olursa olsun istersen yanında kus, tuvaletini yap, yine de it diye kapının önüne koymaman lazım normalde

Ayrıca ayrılmak istesen ayrılırdın yok ayrılacam fln deme, sen p.ç seviyorsun kendine itiraf et ama devam edersen de nolur cocuk yapma sen ş. fsiz seviyorsun diye çocuklarını buna mecbur etme
Bir Şerefsizi seviyorum evet

Biri karaktersiz erkekleri nasıl tavlarsınız tarzı asla tutmayacak taktikler veren Umut fakirlerini sömüren kendi deyimiyle sırtlan

Diğeri kadınlara eskort olma taktikleri veren özgüvensizlikten heryerini yaptırmış biri

Bunların birini daha yeni gördüm diğerini de yine burada duydum.Biraz vurgu yapmayı öğrenen herkes kendine sayfa açmış. Böyle bir video izledim buradaki genelde sorunlu kişi bunlara uyuyor. Bu kızı bilmiyorum.

Problemli manipülatif insanlar sırf ilk zamanlarda harla davranırlar ki kız iyice güvensin. Sonra istedikleri gibi davranabilsinler. Kız her seferinde ilk aylardaki adamı arar ama aslında böyle biri yok. O sadece oynadığı karakter. Normal biri asla böyle davranmaz.

Evet esra Ezmeci son zamanlarda ki videoları izliyorum ama dediğin gibi katılıyorum arada saçmalıyor kadın. Adil Yıldırım da aynı konuları sadece kelimelerinin sırasını değiştirerek ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor ama hakkını yemiyim eski videoları iyiydi

Çok yaş farkı var canım dediğim gibi gencecik güzel kızsın, ne yapacaksın 35 yaşındaki adamı? Üzülmeye değer mi yahu :)
Hayir sevgilim 35 değil 28 yaşında benim nickim 1988 diye beni 35 sanmışlar bazı arkadaşlar bende Durumu açıklayarak düzelttim siz sanırım o kismi fark etmediniz mi :) ama yine de 23-28 yine de fark vardir elbet ister istemez

Seven adam asla böyle davranmaz bacım. Üzgünüm sevilmiyorsunuz
Gerçekler acıdır bende sevmediğini düşünüyorum sanırım düzelmez çünkü lackalasti iliskimiz düzelirse de ben artık belki olmam bıraktığı yerde. Benden igrenen biriyle nasıl sevgili olabilirim artık her baktığımda hatırlarim böyle nasıl olcak çıkmaz içindeyim

Herif mal evet ama manipülasyon Zeki insanların yaptığına hemfikir değilim

manipüle: ben de bi halt yok normal halimi asla sevmezsin o yüzden seni bi takım taktiklerle elimde tutacam diyen karaktersizlerin yaptığı oyunlar.

İnternette kadınlara şunu şunu yapın, kadınları ele geçirin ( cidden bu cümle ile sunuyorlar) diye madde madde sıralıyorlar öğrenen yapar karaktersizlik meselesi
İşte onu uygulayabilmek de bir zeka işi. Bunlar manipülasyon yapmazlar. Bunların içinden yapmak geliyor. İçleri kötü, öküzler çünkü 😀

X