Yüzüme iğrenerek bakıp benden iğrendiğini söyledi

Öğrensen ne olur ? Saçma sapan işler Ya 35 yaşında kadınsın biraz gururlu ol 😡

yok soğumuş soğumamış insan 30 dan sonra böylelerini çekmez, soğuyanın ekime kadar yolu var der,

sana biraz gurur diliyorum 🤲🏻 Çok ihtiyacın var cünkü sana böyle davranan kim olursa olsun istersen yanında kus, tuvaletini yap, yine de it diye kapının önüne koymaman lazım normalde
35 mi?23 yaşında değil mi kız?

Numaranı değiştir istemiyorum de eğer iletişim kurarsan savcılığa suç duyurusunda buluncam de. Hiç bir şey yapamaz.

Sen de biraz bdsm fantezisi var sanırım.köle efendi fantezisi de ciddiyim.

Neyse aşağılanmak hoşuna gidiyor ama şunu bil asla düzelmeyecek.Artacak hatta. Bari evlenip çocuk yapma o çocuklara yazık olur.

Tabiki herkes senin kadar gurursuz olmadığı için bu herif senin gibisini bulamaz. Gelir arada kullanır kullanır gider.

Ne demişler insanın kendisine yaptığı kötülüğü 40 kişi gelse yapamaz diye 😒
Hayir oyle sey olur mu aksine aşağılanmak aslan hoşuma gitmiyor sinirleniyorum hakkı yok buna diyorum ama gerizekaliyim işte 2 hoş sözüne kanıyorum hemenn ağzı iyi laf yapar kurnaz bunun farkındayım evet ama bilmiyorum niye böyle oldum bi de çok akıllıyım diye ortada geziyorum vaziyet ortada şuraya bak kendim çalıp kendim oynuyorum psikolojim yerinde değil napicam ya farkındayım herseyin ama neden böyle hep çocuk gibi kanıyorum ona saplantı mi oldum acaba. Bu arada benden igrendigini söyleyip hissettirdiği için onu affedecegimi düşünmüyorum artık içimde bitirdim onu bi şekilde kalbimden çıkartıcam onu sevgi hemen bitmiyor ama kalp kırılınca kişi kendi kararıyla kafadan bitirince zaman da kalbinden çıkartıyor ama ben sadece neden ya neden diye fikir almak için yazdım buraya hemde dertleşmeye çok ihtiyacım var

Kendimi seviyorum ama sevgilim normalde böyle biri değildi bi anda değişti bende sorguluyorum neden diye çare arıyorum hep böyle değildi ki ben onun eskisi gibi olmasını istiyorum sadece ama sanırım isim zor ya zten iğreniyorum demesi beni kendinde bitirdi ben sadece nedenini merak ediyorum neden soğudu benden acaba insan merak ediyor bilmek istiyor 3,5 yildir hayatımda olan biri kolay mı kestirip atmak cevap alamadan
Tamam bir anda degisen birseyler caninizı sıkabilir uzulebilirsiniz elbet ama bu duruma devam etmesine musaade etmemeniz lazım.Kestirp atın.Muhtemelen hayatina yeni birinin hazırlığını yapıyor seni uzaklastryor kendinden.Sen ayrildin diyecek baskasina gittiginde seni suclayacak.Bu kadar kör olmamalisin .Yoksa hersey mukemmel giderken bir iliskide neden degissin insan bir sorun yasamadan lutfen ona verdigin degeri kendine ver.Kendine saygı duy ondan kurtul.

Hayir oyle sey olur mu aksine aşağılanmak aslan hoşuma gitmiyor sinirleniyorum hakkı yok buna diyorum ama gerizekaliyim işte 2 hoş sözüne kanıyorum hemenn ağzı iyi laf yapar kurnaz bunun farkındayım evet ama bilmiyorum niye böyle oldum bi de çok akıllıyım diye ortada geziyorum vaziyet ortada şuraya bak kendim çalıp kendim oynuyorum psikolojim yerinde değil napicam ya farkındayım herseyin ama neden böyle hep çocuk gibi kanıyorum ona saplantı mi oldum acaba. Bu arada benden igrendigini söyleyip hissettirdiği için onu affedecegimi düşünmüyorum artık içimde bitirdim onu bi şekilde kalbimden çıkartıcam onu sevgi hemen bitmiyor ama kalp kırılınca kişi kendi kararıyla kafadan bitirince zaman da kalbinden çıkartıyor ama ben sadece neden ya neden diye fikir almak için yazdım buraya hemde dertleşmeye çok ihtiyacım var

Ozaman önce hemen numaranı değiş iletişim kuramasın.

Ayrılık zor değil en fazla 1 hafta ağlar düzelirsin, insan ölüme alışıyor. Ayrılık ne ki.

Sana böyle davranan birinden evlenmeden gerçek yüzünü gördüğün için şükret Allah’a.

Ayrılık acısında maneviyata yönelmeni öneririm iyi gelir.

Ama emin ol ayrılırsan bi aya kalmadan unutacaksın ve kalbine hitap eden biri mutlaka çıkacak.

Ne biçim bir konu.
Yavru senin kendine de mi saygın yok. Acil ayrıl.
Eğer sen ondan ayrilmazsan beynin o kafandan ayrılacak ve yıllarca psikiyatristlere para dökmek zorunda kalacaksın.

Akıl sağlığın için yeni bir hayata baslaman gerek. Engelle gitsin.
Kendini seviyorsan tabi .
Eğer sevmiyorsan seni birilerinin ezmesine devam et.

Lanet olsun kalbimi söküp atmak istiyorum seviyorum sevgi hemen bitebilcek bisi olsa keşke ama zamana bıraktım zamanla sevmeyi birakicam bana iğreniyorum deyişini o yüz eksitmesini ıyyy diyişini asla unutmayarak hep hatırlayarak bunu başarı am sevmek istemiyorum artık onu sevdiğim için çok kırıldım zaten sıradan biri dese igrensen kac yazar amaan derdim ama 3 yıllık ilişkim sonuçta onca zaman geçmiş birlikte lütfen anlayın beni ama kimse vazgeçilmez değildir benim de bir gün sabrım biter elbet o zaman görür gününü ondan vazgeçtiğimde dönüşülmez yola girerim
Hala sabrınız var mı?İğreniyorum demiş yüzünüze.🙁

Böyle seviyor, düzgün adam sevmez böyleleri. Sonra kadın cinayeti diyorlar aslında doğal seleksiyon.
Siz yine de çok da şey yapmayın. Mağduru suçlamayalım hiçbir zaman. Kadının seçiminden önce erkeğin zihniyeti problem kadın cinayetlerinde. Eşlerine bela olmasalar başkalarına oluyorlar.

Sezen Aksunun unut (1988) diye şarkısı var o şarkıyı çok sevdiğim için çıktığı tarihi nick yapmistim farkındayım biraz tuhaf ama :p

Kusura bakmayın ama hiç inanmadım neyse 23 olsanız da 35 olsanızda fena hiç gurur yok sizde, bi herif için insan bu kadar düşmez düşmemeli

Siz yine de çok da şey yapmayın. Mağduru suçlamayalım hiçbir zaman. Kadının seçiminden önce erkeğin zihniyeti problem kadın cinayetlerinde. Eşlerine bela olmasalar başkalarına oluyorlar.

Ama bakın görüyorsunuz herif ağzına etmiş hala sevgilim sevgilim, sizce benden neden soğudu benle yatmıyor sizce ne yapsam diyor, yani herif gel ağzıma et herşeye razıyım diyor herif de istediğini yapıyor. Bana istediğini yapabilirsin diyor.

Böylelerini şutlamak lazım yoksa sonuç kaçınılmaz

Bir erkek neden böyle davranır diye sormuşsunuz.Sevmediği için.İğreniyorum çok ağır bir laf.Sizin orda o evi başına yıkıp,ordan çekip gitmeniz gerekirdi.Bakın saygı olmadan sevgi bir hiç.

Merhaba moralim çok bozuk Kalbim o kadar kırık ki Dün beni sevgilim aradı özlediğini ve buluşmak istediğini söyledi kabul ettim buluştuk ama daha gelmeden bir stresler bir tripler hem de çok gereksiz yere hem de hiçbir suçum yoktu Hatta son zamanlarda ona daha çok aşık olmaya başlamıştım daha mı çok daha sevmeye başlamıştım yani normalinden daha çok ilişkimiz çok iyi gidiyordu Çok mutluyduk ya da daha doğrusu Belki de ben öyle zannetmişim sevgilim Son zamanlarda bana biraz soğuk nedeni benim ona karşı yaptığım bir takım hatalardı tamam dedim gönlünü aldım Sonra da olsa söz verdim bir daha yapmayacağım diye ve bana soğuk davranmasını Bu yüzden fazla takmadım Çünkü zaten nedeni belliydi ama çok kırmıştım hatalarımla Her neyse beni affettiğini söyledi her şey güzel giderken Sanırım ben onu çok sevdiğimi belli ettim artık şımardı egosu şişti diye düşünüyorum ama bilmiyorum bana durduk yere dedim ya Dün buluştuk diye Bugün hiçbir şey yokken ben ona hiç sesimi yükseltmezken Ben ona nazik kibar eğlenceli Sevgi dolu konuşurken sevgilim çok suratsız tripli egosu şişmiş bir tavırlar küçük dağları ben yarattım havası Neyse dedim tamam geçer ama sürekli azarlıyor sebep yok ya o kadar hani saçma ki hani ben artık susadım Demeye korkuyorum Ya ne bileyim yani tek kelime etmeyecek şekilde başladım kızacak diye En sonunda bir şey oldu o kadar komik bir Komik ki bana dedi ki ben 20 dakika uyuyacağım beni 20 dakika sonra uyandırır mısın Ama mutlaka uyandır dedi Ben de neden mutlaka diyorsun dedim O da senin için kalkacağım dedi 20 dakika sonra uyandırdım Normalde bu şekilde çok uyandırdığım oldu ama bu sefer beni azarladı bağırma Ne bağırıyorsun sen kimsin ki dedi Ben de onu beni uyandır demiştin uyandırıyorum işte dedim sonra uyandı yine bir şeyleri bahane etti beni azarladı öyle tiksinerek öyle aşağılayıcı o kadar kötü baktı ki senden tiksiniyorum iyyhhhh yaptı ve yüzünü eksitip yan tarafa çevirdi. Ama benim kalbim o anda cız oldu Beynim durdu o an Şok Oldum O kadar zoruma gitti o kadar kalbim kırıldı ki hiçbir şey diyemedim öyle kalakaldım şaşkın ve üzgün bir ifadeyle Kafamı yere Eğdim gözlerimi gözlerinden aldıktan sonra yarım saat kadar bir şeylerle oyalandım Ama tabi unutamıyorum o anı sonra ben de uyuyakaldım 2 saat uyumuşum sonra uyandım lavaboya gittim O da hemen böyle bir ilgiler falan gösteriyor yüzüne bile bakmıyorum cevap bile vermiyorum sonra benden özür dileyip çok sevdiğini Aslında Benlik bir durum olmadığına başka şeylere çok sinirlendiğini ama bana patladığını söyledi cevap vermedim affettim biraz yine beni azarladi nasıl bağırıyor böyle görmeniz lazım sonra yine özür diledi en son tekrar azarladi bu sefer dayanamadım bende bağırdım sen kendini ne sanıyorsun dev aynasında gorme kendini bu kadar dedim g. Tün kalkmış dedim derken yine özür diledi eve bıraktı zaten sevgilim neden böyle zaten artık bana karşı cinsel isteği de yok önceden hep o adım atardı hiç rahat bırakmazdı çok mutluyduk artık ben adım atmasam yaklaşmiyor hatta bazen bahaneyle kaçıyor tamam erkek her zaman cinsellige açıktir yapar diye bisi yok zaten bende bunaltmiyorum ama istemiyor artık beni.. Bu arada 23 yaşındayım ve çok bakimli kızım temiz biriyim temizliğe önem veiririm bu konudan olduğunu düşünmüyorum bu arada 3 ay öncesine kadar sevgilim benim için gözyaşları döküyordu eskisi gibi değilsin beni öperdin severdin yaklaşırdin diyen insandı eskisi gjbi olsan keşke beni artık sevmiyosun ben seni çok seviyorum diyen insan simdi istediği gibiyim ama o boule davranıyor sizce nedeni ne olabilir onu çok seviyorum ama böyle yapınca sevgim azalıyor soğuyorum dün neden bulusmak istediğini soyledin dedim özlediğim için dedi boyle mi özlüyosun dedim basbas bagirdi yeter kızlar ya bende insanım sizce ne yapmalıyım nasil davranıp nasıl konuşmalıyım onunla ve sevgilimin bambaşka birine dönüşmesinin sebebi ne olabilir sizce? sevgilimi tanıyamıyorum artık bir erkek neden böyle davranır cidden benden iğreniyor mu sizce
Vallâhi siz boşuna dert ediyorsunuz kendinize

X