Yüzüne doblo hifu yaptiran var mi?

Peki sikinti oldumu kirisiklik sarkma veya pismanmisiniz yaptirdiginiza dolgudan
Su an pisman degilim yag enjeksiyondan, cok iyi geldi ama, doktor onemli yag enjeksionda, iyi oldu simdilik sorun yasamadim sadece eridi bu beni uzdu. Yine yaptirmak istiyorum ama baska doktor ariyorum.

Peki kulandiginiz ozel bisey varmi
Ozel kulandigim birsey yoktu, ameliyatan sonra ama uc gundur kolajen icmeye basladim belki faydasi olur diye. 3/4 ay kulanmayi dusunuyorum. Birde hifudan dolayi yuzun nemlenmesi cok zor oluyor ozelikle kisin. Yaglar, gunes kremi.

Arkadaslar simdi herywede hifu yapiliyor 😊.dr um tavsiye etti. burda yazanlar, yagi erittigini soyluyor .cene hattinda daki deri gevsekligini yagi eritmezmi sizce ?

Ben yaptirali 1 bucuk ay oldu hicbir degisiklik yok. Bu 2. yaptirisim. 2. kez pismanim parami cope attim diye. Bundan sonra yaptirirsam jawline dolgu yaptircam sarkmayi be gidiyi guzel kamufle ediyor. Bir-kac sene sonrada direk yuz germe ameliyati dusunuyorum
Jawline için kimi düşünüyorsunuz ben Mehmet Akgün'e gitmeyi planlıyorum

Bna yag onerır mısın daha kotu olcak uzgunum guderek kotulesıyo 2 yıl once hifu gecen yıl yuz germe
Merhaba ben de yaptirdim. Yuzum resmen sarkti zaten ince ve yagsiz yuzum iyice bir garip oldu. Dolgularim eridi ipte yaptirmistim onlarinda bir kismi sqldi bir kismi tutuyor. Estetik cerrahla gorustum minifacelift onerdi. Yag enjeksiyonu vs. Delirmek uzereyim.gercekten hic bir care yok sanirim.di mi?

Merhaba ben de yaptirdim. Yuzum resmen sarkti zaten ince ve yagsiz yuzum iyice bir garip oldu. Dolgularim eridi ipte yaptirmistim onlarinda bir kismi sqldi bir kismi tutuyor. Estetik cerrahla gorustum minifacelift onerdi. Yag enjeksiyonu vs. Delirmek uzereyim.gercekten hic bir care yok sanirim.di mi?
Merhaba ip ve dolgu varken hifu yapilmaz 😔bunu nasil soylemediler sarkan dolguda olabilir nerde yapfirdiniz dokturmuydu yapan soylemedimi?

Merhaba ip ve dolgu varken hifu yapilmaz 😔bunu nasil soylemediler sarkan dolguda olabilir nerde yapfirdiniz dokturmuydu yapan soylemedimi?
Izmirde dolguyla ipi yapan doktorun kendisi yapti. Yuzume bakiyorum kendimi taniyamiyorum. Aglamaktan uzulmekten psikiatrist arar oldum. Kim nasil duzeltir onu da bilemiyorum :KK43:(

Izmirde dolguyla ipi yapan doktorun kendisi yapti. Yuzume bakiyorum kendimi taniyamiyorum. Aglamaktan uzulmekten psikiatrist arar oldum. Kim nasil duzeltir onu da bilemiyorum :KK43:(
Merhaba oncelikle kendini uzme bna inan duzelcek zaman lazim kolejen yaptir yuzune bide biraz zaman gecsin endolift lazer agi izmirdr yapan varmi bak istersen micro plus var onada bak istersen

Merhaba oncelikle kendini uzme bna inan duzelcek zaman lazim kolejen yaptir yuzune bide biraz zaman gecsin endolift lazer agi izmirdr yapan varmi bak istersen micro plus var onada bak istersen
Kolajen yaptirdim asi. Simdi genclik asisi yaptircam. Zaten hifudan yanak altlarim ve cenemde erime oldu :KK43: yag enjeksiyonu dediler de ben yagdan cok korkuyorum. Bi de yaratik gibi dolastiriyorlar eriyor diye. Minifacelift onerdi bir prof. Ondan da korktum. Caresiz dusunup duruyorum valla :KK43: izmir gercekten cok doktor var da. Hersey kisitli. Yaptim.diyen 3 kez 5 kez yapmis oluyor. Bakiyim ona cok tesekkur ederim :)

Ben HİFu yaptırdım.3.5 ay kadar oldu.yüz ve gıdı bölgeme.Hifuya kadar yüzüme yapılan hiçbir işlemim yoktu .yaşlılıkla beraber olan yüzümdeki gevşeme ve çizgilerim gitsin istedim.genç görüntü olsun istedim.Öncelikle HİFU nun mantığı cilt altı yağşarı ultrason işe eritmek ve yüz ovalini belirginleştirmek.yüzü inceltmek ve bu yüzdeki yağ dokusunu eriterek oluyor kemikler eriyemeyecwği için aslında bunu tahmin etmek gerek ama yaptırmadan o heyecanla sanırım bu bağlantıları kuramadım😁.yüzüm baya bi inceldi tabi bu arada burun kenarım daha belirginleşti ama zatwn bu bilgi bana verilmişti.Hifudan sonra 60 gün bir bekleme süresi var sonrasında tekrar rotüş atışı yapılıyor..Bu bekleme süresinde yüzüm zayıf ve burun çizgim belirgin olduğu için evet çökmüş gözüktü.Bu bekleme süresinde mezoterpilerimi yaptırdım.Doktorum Hifu sonrası 3 seans mezoterapi,allık sürülen bölgeye dolgu-ki bu yüzü yukarı çeker nazolabial çizgin azalır ama o bölgeyede dolgu gerekir çok az dedi.5-6 tane ip atmak gerekebilir dedi.ama bunların hepsi Hifu dan sonra çünki Hifu dolguyu ve ipi eritir dedi.HİFU+3 seans mezoterapi -ki bu yüzümü nemlendirdi ve çok iyi geldi-dolgu- hepsi yapıldı şuan için memnunum.ilerleyen zamanlarda nasıl olur bilemiyorum yaşayıp görücem.Doktor ve yaptırılan yer önemli seçimleri dikkatli yapmak ve öncesinde başka ne işlemler gerekir diye sormak gerekiyor ve kesinlikle tek başına yetmez ben bunu anladım .

Ben yaptirali 1 ay oldu daha bi degisiklik goremedim. 3 ayi bekliyorum . Guya 3 ay sonra belli oluyomus sonuclari

Merhabalar bende Antalyadayım yazılanları görüp hifudan vazgeçtim jawline haptırdınız mı hangi doktoru tercih ediyorsunuz bilgi verirmisiniz

Arkadaslar kaslarimin ucunun kalkmasini istiyorum botoxla cok mumkun degil cok az iple askilama cok saglikli degil alina ama 2 tane dr hifu ile oluyor dedi sitede bahsedende yok 🙁etkilimi

Arkadaslar kaslarimin ucunun kalkmasini istiyorum botoxla cok mumkun degil cok az iple askilama cok saglikli degil alina ama 2 tane dr hifu ile oluyor dedi sitede bahsedende yok 🙁etkilimi
Yaptırdım ama Bende bir değişiklik yaratmadı,fazla etkili birşey değil,askı yaptırmak daha mantıklı olabilir,iyice araştırın bence.

X