Yüzüne Vitamin İğnesi Yaptıran Var mı?Lifting için..

kızlar şu haberi bi okuyun harbi tırstım bu sefer

İngiliz uzmanlar, botoks yaptıranlarda 10 yıl sonra ağrı ile enfeksiyon görüleceğini ve yapılan dolguları çıkarmanın da işe yaramayacağını açıkladı.

İngiltere'nin saygın gazetelerinden The Times, yüzde oluşan kırışıklıkları engellemek için yapılan estetik operasyonlar ve dolguların insan sağlığını olumsuz etkilediğini öne sürdü. Ülkede yapılan incelemeleri ele alan gazete birçok estetik cerrah ve güzellik merkezinin zararlı dolgu malzemeleri kullandığını yazdı. Uzmanlara göre botoksun yan etkileri yaklaşık 10 yıl sonra ortaya çıkıyor. Yan etkiler arasında enfeksiyon ve ağrılar da yer alıyor. Plastik cerrahi uzmanı Barry Jones "Kalıcı dolgular uzun vadede vücuda zarar veriyor. Enfeksiyonlara sebep oluyor ve kişiyi rahatsız ediyor. Eğer bu dolguları çıkartmak için bıçak altına yatarsanız durumu iyileştiremezsiniz. Aksine, sağlığınızı daha da kötüleştirirsiniz. Bu soruna ne yazık ki henüz bir cevap yok" dedi.

Uzmanlar 2000'lerin başında botoks kullanan insanların rahatsızlıklarının bu günlerde ortaya çıktığını açıklarken, "Her yıl on binlerce insan bilmeden pratisyen hekimler tarafından estetik ameliyata alınıyor" yorumunda bulundu. Yetkililer kalıcı dolgu malzemelerinden uzak durulması gerektiğini kaydetti

merhaba, uzunca bir suredir konu basligini takip ediyorum. izmir'de bir yer onerebilir misiniz ? Buldugum yerler seans basina 200-400 tl fiyat veriyorlar. tek seans icin de bu rakam bana fazla geliyor acikcasi. sonucta dolgu yaptirirsin 4 seans parasina. tesekkurler.

kızlar benım cılt lekelerım var sıvılcelerden kalan ılk cizgilerim de yavas yavas ortaya cıkmaya basladı ve cildım daha canlı gorunsun ıstıyorum bu ıgneler benım ısıme yarar mı sızce ve ıst. bakırkoy cıvarı yapan bır yer bılıyrmsnz

okadar iğne acısına nasıl katlanıyorsunuz acımıyormu? benimde cildime laızm göz çevreme özellkle ama hiç düşünemiyorum acısından iğnelerig örmek korkutucu

kızlar nasıl yaptırıyorsunuz bir sürü iğne batıcak keşke bende sizn gibi olsam

mezolift yaptırdınızmı bende izmirdeyim memnunmusunuz?

botoks yaptırdım ben bi kez memnunum devam ettirmeyi düşünüyorum, bu mezoliftinge halen devam ediyormusunuz, botokstan vazgeçip mezoliftingmi yaptırsam bende, her yıl yaptırırım demişsiniz, kaç seans yaptırıyorsunuz her yıl, kırışıklık gideriyormu somon dnasıda bu karışımın içindemi oluyor yoksa o sek olarakmı uygulanan bişi? ciltle ilgili çözüm arayışındayım,kısım kısım yazılarınızla karşılaştım,deneyimlerinizden faydalanmak isterim, farklı önerilerinize açığım

arkadaşlar botox ile vitamin iğnesi dediğiniz mesotheraphy iğneleri farklı şeyler
bence marka ismi de konuşmalıyız
kim ne marka yaptırdı ise yazsın
ben filorga diye bir marka biliyorum-yaptırmadım sadece izmirde bir eczacı arkadaş söylemişti
başka da bilmiyorum

istanbul anadolu yakasında botoks ve mezoterapi için hem iyi hemde uygun fiyatlı bir yer bilen var mı ?

mezoterapi ve mezolift farklı. birde saf hyalüronik asit olursa fiyat yükseliyor, vitamin karışımında daha da düşüyor. aslında yüzdeki boşlukları bu doğal madde ile dolduruyorlar. zemin düzelince de yaptırma sıklığı 15gün-ayda birden 3 ayda bire düşüyor. iyi birine yaptır bence. bir de markayı mutlaka sor.

Canım mezoliftingde marka ne olmalı acaba en iyi marka hangisi?? Botoxda allergan'ı duyuyoruz . Mezoterapide de FİLORGA diye bir marka duydum en iyisi bu mu??

Canım mezoliftingde marka ne olmalı acaba en iyi marka hangisi?? Botoxda allergan'ı duyuyoruz . Mezoterapide de FİLORGA diye bir marka duydum en iyisi bu mu??

dolgu 2 yıl oldu tekrar zamanım,botox zamanı geldikce ,mezoterapi kendimi kötü hissettikce ve şimdiye kadar 2 kere yaptırdım gayet doğal kimse anlamıyor bile sadece yaşına göre çok genç gösterdiğim söyleniyor..

merhaba olcaysan , mezoterapinin seansını kaça yaptırıyorsunuz?
kullanılan ürünün markası ve doktor adı alabilir miyim?
izlenimleriniz nelerdir biraz ayrıntı rica ediyorum
teşekkürler

merhaba olcaysan , mezoterapinin seansını kaça yaptırıyorsunuz?
kullanılan ürünün markası ve doktor adı alabilir miyim?
izlenimleriniz nelerdir biraz ayrıntı rica ediyorum
teşekkürler

sevgili delila,pazartesi günü mezoterapi yaptırdım,3 çeşit var prp somon ve diğer vitaminli olan prp yi yüzüm dolgun olduğu için doktorum önermedi daha ince yüzlere uygun olurmuş,bana somon önerdi seansı 150 tl fakat yeni yılda zam olacakmış çok memnun kaldım yüzüm ışıl ışıl yaşım 50 inan bana 40 bile göstermediğimi söylüyorlar :)) zaman zaman çok abartmadan dolgu ve botoks ta yaptırdım..ben çizgilerim kalınlaşmadan müdahale ettirenlerdenim illa kırışmayı beklemeyin, hafif hafif abartmadan,doğal duracak şekilde yaptırın derim..:)

olcay hanım;çok teşekkürler

size yapılan mezoterapi ürünleri ne markaydı acaba? bu uygulamanın seansı ne kadardı ve seans aralıgı neydi?

ciltteki etkisi nasıl oluyor misal uygulandı, ertesi gün, 1 hafta sonra 1 ay sonraki değişimler nelerdi?

somon dnasını 150 ye yapıyorsa çok iyi, hangi ildesiniz ve doktorunuzun adını yazar mısınız?

çok sordum kusura bakmayın, tecrübesi olan çok üye yok size zahmet veriyorum

teşekkürler

selam delila,öncelikle fiyata zam gelmiş:) bence değer..somon dna şu ana kadar 15 gün aralıkla iki kez yaptırdım.. doktorum bundan sonra ihtiyaç hissttikçe yaparız dedi,yani bana bıraktı..ciltteki etkisi muhteşem, hafif toparlıyor,taze bir görüntü ,lekeniz varsa hafifletiyor,herşeyden önce doktorum pratisyen hekim değil..doğruları söylemesi de çok önemli,ayrıca İstanbulda yım..:) umarım sorularınızın cevabı olmuştur...

çok teşekkür ederim

başka mezoterapi yaptıran arkadaşımız yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…