Zayıflamak icin işe yarayan kürler yada detox sulari neler?

Ben sabahları aç karna 15 dal maydanoz ve bir bardak suyu blenderden çekiyorum üzerine yarım limon sıkıp içiyorum yağ yakıyor
bu yöntemi ben de denedim yaklaşık 7 kilo verdim çok güzel yağ yakıyor ama bana göre çok yorucu olduğu için bıraktım çünkü bayaa üşengeçim daha sonra koay detoxları araştırdım ve sonucunda 2 tane buldum bu detoxları da denedim bu ikisi de dehşet yağ yakıyor hemen tariflerini aşağıya yazıyorum

chia tohumu
ılık su
yarım limon
sabahları aç karına bir su bardğı kullanarak yapın

yeşilçay
yarım limon
soda
yeşil çayı akşamdan demleyin sabah limon ve sodayı ekleyin ve tüketin 2 haftada mükemmel bir sonuç alacaksınız

bu yöntemi ben de denedim yaklaşık 7 kilo verdim çok güzel yağ yakıyor ama bana göre çok yorucu olduğu için bıraktım çünkü bayaa üşengeçim daha sonra koay detoxları araştırdım ve sonucunda 2 tane buldum bu detoxları da denedim bu ikisi de dehşet yağ yakıyor hemen tariflerini aşağıya yazıyorum

chia tohumu
ılık su
yarım limon

yeşilçay
yarım limon
soda
yeşil çayı akşamdan demleyin sabah limon ve sodayı ekleyin ve tüketin 2 haftada mükemmel bir sonuç alacaksınız
Veya da sabahları aç karna tarçını kaynatıp için ben denedim ama bana baş ağrısı yaptı kullanmadım

chia tohumu
ılık su
yarım limon

yeşilçay
yarım limon
soda
Bunları emziren annelerde yapabiliyo mu peki

X