Zayıflamak istiyorum desteğinize ihtiyacım var

Merhaba Ben Çise 15 yaşındayım. Boyum 1.70 kilo 92. 2 hafta önce 97ydim. kilo vermek için birbirini çok güzel motive ettiğinizi gördüm. Henüz çok ilerlememişken size yetişmek istedim. Birkaç aydır kimse bir şey yazmamış ama ben yine de yazayım dedim. Desteklerinizi bekliyorum.

Merhaba Ben Çise 15 yaşındayım. Boyum 1.70 kilo 92. 2 hafta önce 97ydim. kilo vermek için birbirini çok güzel motive ettiğinizi gördüm. Henüz çok ilerlememişken size yetişmek istedim. Birkaç aydır kimse bir şey yazmamış ama ben yine de yazayım dedim. Desteklerinizi bekliyorum.
Canım cuma guruplarındayım 8.kusur kilo verdim çok faydası oluyo öneririm katıl bence hergün katılım şart ama sürekli takım içi mesajlaşıyoruz bi bak sonra boş yeri olan takıma alırlar tek başına zorlanırsınn ama yinede tek yapmak istersen gurupları takip et kendine doğru menüleri örnek alır ona göre beslenirsin yaşın kiçik hızlı yakarsın

Allah 'ım bu kilolar kaderim mi yaaa
Başıma ne geldiyse boğazımdan offf yine 70e dayandım
Önceden yaptım yine yaparım diyemiyorum iradem neden bu kadar zayıf
Belki 100 lere diyete başlayıp 1saat sonra bıraktım offf
Sözde yarın başlıyayımm diyorum geceleri egzersiz falaan yaparım ki bugün yaptım biraz
Bakalım yarın ne olur benim kendime güvenim de inancım da yok

Allah 'ım bu kilolar kaderim mi yaaa
Başıma ne geldiyse boğazımdan offf yine 70e dayandım
Önceden yaptım yine yaparım diyemiyorum iradem neden bu kadar zayıf
Belki 100 lere diyete başlayıp 1saat sonra bıraktım offf
Sözde yarın başlıyayımm diyorum geceleri egzersiz falaan yaparım ki bugün yaptım biraz
Bakalım yarın ne olur benim kendime güvenim de inancım da yok
İnsülin direncine baktırdınız mı hiç???

Baktırmadım hiç
Şu dönemi bi atlatalım diyetisyene gitcem devam edemesem bile bi kere gidip tahlil yaptırcam
Kilo verememenin sebebi belki o olabılır. Beniö de insülin direncim varmıs kırınca kılo vermeye basladım.. Diyetisyenden önce bi kan tahlılı yaptırıp mutlaka baktırın. Zaten yuksek se ılac verirler düşer

Kilo verememenin sebebi belki o olabılır. Beniö de insülin direncim varmıs kırınca kılo vermeye basladım.. Diyetisyenden önce bi kan tahlılı yaptırıp mutlaka baktırın. Zaten yuksek se ılac verirler düşer
Olur baktırayım şu dönemde hastaneye falan da gidemiyominsan zaten 3 çocukla evden de çıkılmıyo ama ilk iş baktırmak olacak
Teşekkür ederim

Olur baktırayım şu dönemde hastaneye falan da gidemiyominsan zaten 3 çocukla evden de çıkılmıyo ama ilk iş baktırmak olacak
Teşekkür ederim
Rica ederim ☺️hatta gidene kadar insülin direnci nasıl kırılır şeklinde videolar izleyip araştırın.. Sağlıklı yaşama yönelirsiniz hem de..

X