Zayıflatan, Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

slm. kozlar. bende uzun zamandir. doğum kg vermeye. calisiyorum. çok şeyler demedim..şuan. 64.5. kg boy 1 .65.vakumlu. Saguk lipoyada gittim. Tamqm. incelmem. old. ama göbek gitmiyor ya bugün itibariyle. küre basliyorum. umarim ise. yarar bende. çünkü. yağ yakmam gerek benim spor vs yapamiyorum 3 çocuğum var. en küçük 1 yasinda. o yüzde evde yapilabileck bakiyorum.bilgilendiririm

Merhaba arkadaşlar. bende aranıza katıldım. Boyum: 160 Kilom:62,5
2 gün önce diyet+limonlu yoğurt kürüne başladım. 2 günde 1 kg gitti ve göbeğimde inanılmaz bi yumuşaklık hafiflik hissediyorum. Gelişmeleri yazıcam :KK54:
Canım göbek eriten diyor fakat göbek dışında yağlarda etkisi oluyor mu bir fikrin var mi?

O konuda bilgim yok ama benim göbek ve bel çevremde gözle görülür etki etti. Çok bi göbeğim olmamasına rağmen. 1 haftada 2,5 kg verdim. Ama yediklerime de dikkat ediyorum.

bu karısım benim midemi cok kötü yaktı ki ben acıyı cok seven biriyim anlamadım niye böyle oldu:110:

Merhaba arkadaşlar Ben Dr Ayça Kaya ile sayarak zayıfla metodunu uyguluyorum. Bu kürü denemek istiyorum ama Ayça Kaya sisteminde Akşam 6 dan sonra yemek yok bilemedim napacagımı sabah yapsam noolur. 2 sene önce çok şiddetli mide ağrıları çektim limon yüzünden şimdi iyiyim limon da yiyorum ama hergün düzenli limon tekrar bana dokunurmu acaba. O günlere geri dönmek istemiyorum. Allahım düşman başına vermesin. Ama şu zerdeçal zencefil tarçın olayı süpermiş. Zerdeçal iltihaplara şişkinliklere toksinlere birebir tarçın deseniz kan şekerini düzenler zencefil, bagırsaklarda biriken atılamayan gazlara birebir mide düzenler soğuk algınlıgı vs..anlatmakla bitmez.

2 gün denedim midem yandı resmen . limondan mı acaba yoksa biberden mi olurki bu ?

ben 10 gün yaptım faydası olmadı. ama yeme şeklimi değiştirmedim. diyetle nasıl olur bilemem

çok duydum bu kürü bende bugun başlayacam.7 aylık tatptatlı bi kızım sayesinde 9 kilo aldım ve veremiyorum.sütüm bol olsun diye herşey yedim:KK61::KK61: ama artık kendime gelmeliyim.insanın psikolojisi yerle bir oluyor kiloyla. ekmeği ve şekeri kestim.bakalım kaç kilo verecem 1 ayda.değişimlerimi buraya yazacam

Selam kızlar ben 20 yaşındayım 79 kiloyum 6 aylik kızım var ben denesem olurmu acaba emzirdiqim için sürekli acikiyorum etkisi olabilir mi

selam hanimlar :KK36:

Göbek bölgesindeki aşırı ve gereksiz kilolarınızdan kurtulmayı başaramıyorsanız Prof. Dr. İbrahim Saracoglu’nın sunduğu yoğurt ve limon kürü mucizesini mutlaka denemelisiniz.

Yoğurt Limon Pul Biber Kürü ile Zayıflama
Limonlu yoğurt kürünü denemeden önce öğrenmeniz gereken en az 2 hafta devam etmeniz gerektiğidir. 1 – 2 gün denedikten sonra işe yaramadığını düşüncesine kapılıp sakın bırakmayın. Rahat ve basit şekilde hazırlayacağınız Yoğurtlu Limon kürü tarif sayesinde göbek bölgenizdeki yağlardan, kilolarınızdan hızlıca kurtulacaksınız.

Limon Yoğurt Kürü Malzemeler:

• Yarım limonun suyu
  • 3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • 1 çay kaşığı pul biber (pul biber yerine zencefil ya da zerdeçal da olabilir)
Nasıl Yapılır – Hazırlanışı

Yukarıda verilen olculerde limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen uygun bir kase içerisinde karıştırın.
YAPILIŞI: Gece uyumadan yarım saat önce yiyin. Bu karışımı tükettikten sonra kesinlikle başka hiç bir şey yememeniz gerekiyor. En az 2 hafta boyunca bunu sürdürün. 2 Hafta sonunda değişimi göreceksiniz.

selam hanimlar :KK36:

Göbek bölgesindeki aşırı ve gereksiz kilolarınızdan kurtulmayı başaramıyorsanız Prof. Dr. İbrahim Saracoglu’nın sunduğu yoğurt ve limon kürü mucizesini mutlaka denemelisiniz.

Yoğurt Limon Pul Biber Kürü ile Zayıflama
Limonlu yoğurt kürünü denemeden önce öğrenmeniz gereken en az 2 hafta devam etmeniz gerektiğidir. 1 – 2 gün denedikten sonra işe yaramadığını düşüncesine kapılıp sakın bırakmayın. Rahat ve basit şekilde hazırlayacağınız Yoğurtlu Limon kürü tarif sayesinde göbek bölgenizdeki yağlardan, kilolarınızdan hızlıca kurtulacaksınız.

Limon Yoğurt Kürü Malzemeler:

• Yarım limonun suyu
  • 3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • 1 çay kaşığı pul biber (pul biber yerine zencefil ya da zerdeçal da olabilir)
Nasıl Yapılır – Hazırlanışı

Yukarıda verilen olculerde limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen uygun bir kase içerisinde karıştırın.
YAPILIŞI: Gece uyumadan yarım saat önce yiyin. Bu karışımı tükettikten sonra kesinlikle başka hiç bir şey yememeniz gerekiyor. En az 2 hafta boyunca bunu sürdürün. 2 Hafta sonunda değişimi göreceksiniz.
Günaydın ben 6 aylık anneyim ve Bebeğimi emziriyorum bu sebepten kür denemeye çekindim açıkçası 15 gündür gece yatmadan önce ve sabah aç karnını sıcak su içiyorum 4 kilo vermişim inanamadım ama oldu çok mutlu oldum çünki içerken bile hiç umudum yoktu

Saba
Günaydın ben 6 aylık anneyim ve Bebeğimi emziriyorum bu sebepten kür denemeye çekindim açıkçası 15 gündür gece yatmadan önce ve sabah aç karnını sıcak su içiyorum 4 kilo vermişim inanamadım ama oldu çok mutlu oldum çünki içerken bile hiç umudum yoktu
Sabahları sıcak suyuda deneyecem.bu arada 1 haftadır yapıyorum.suanlik yarım kilo gitti. Sabahları kahve içmek nasıl olur

Saba

Sabahları sıcak suyuda deneyecem.bu arada 1 haftadır yapıyorum.suanlik yarım kilo gitti. Sabahları kahve içmek nasıl olur
Komşum sabah aç karnına sade Nescafe ile zayıfladı bu arada ilgilenirsen özelden yazabilirsin arkadaşım bir ürün ile 31 kilo verdi

Türk kahvesi ile denemek istiyorum.ganocafe diyebilecek duydum ama denemek istemiyorum
Türk kahvesini de duymuştum ama bi müddet sonra mide yanması yaptığını biliyorum dikkat etmelisin programlı yapmalısınız arada birkaç gün mola verip midenizi dinlendirin

ost: 45301709 .!.:
Türk kahvesini de duymuştum ama bi müddet sonra mide yanması yaptığını biliyorum dikkat etmelisin programlı yapmalısınız arada birkaç gün mola verip midenizi dinlendirin
Hiim mide yanmasi henüz olmadı.ama zamanla yapacağını tahmin etmiştim.inşallah teker teker dökülür kilolar.özgüven azaliyor

Hiim mide yanmasi henüz olmadı.ama zamanla yapacağını tahmin etmiştim.inşallah teker teker dökülür kilolar.özgüven azaliyor
İnşallah birkaç kilo özgüvenini kırmamalı bence dirayetli ve kararlı olunca herşey olur

X