Zayıflatan, Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Kizlar iyi aksamlar bende 5 gündür yapiyorum ama sadece aksamlari yiyorum. Siz günde 3 kez mi yiyorsunuz da bu kadar hizli kilo veriyorsunuz? Bende günde 2 ye mi cikarsam acaba o_O

Kizlar iyi aksamlar bende 5 gündür yapiyorum ama sadece aksamlari yiyorum. Siz günde 3 kez mi yiyorsunuz da bu kadar hizli kilo veriyorsunuz? Bende günde 2 ye mi cikarsam acaba o_O
Yok canim bn yeni dun basladim sadece geceleri yiyorum ben

E="Skry10, post: 42157331, member: 679616"][/QUOTE]
Bende de iki haftada fayda eder umarim. 71 ile basladim hedefim62-63 olmak

Inanamiyorum yaaa . kac gundur yapiyorsun canim . sadece bunumu yapiyorsun zayiflamak icin baska birseyde yapiyor musun
10.günüm cnm bugün
Evet sadece bunu yiyorum diyet yapmıyorum.yaptığım tek şey sabah adam akıllı kahvaltı(kahvaltıda istersen öküz gibi ye bişey olmuyo çünkü akşama kadar yediklerimiz sindirilmiş erimiş gitmiş oluyo yağ olarak depolanmıyo yani enerjiye dönüşüyo)
Sonrasındada su ve çayla idare ediyorum pek yemek aramıyorum ben sigara tiryakisi olduğum için çay olsun yeter bana....
Arada acıkırsam bişeyler atıştırırım abur cubur gibi.akşam en geç 6da akşam yemeği yiyorum az ve hafif şeyler yediğimde acayip tartıda fark oluyo ama ağır ve çok yersem tartıda o akşam yediklerim erimediği için tartıya yansıyo hemen.ama ağırda yrsem yoğurt kürü yediklerimi sindirmeme yardımcı olduğundan sabah hafif uyanıyorum yine...

bende basladım 3 gundur yapıyorum.3 ay önce düzenli olarak 2 hafta yapmıstım gercekten göbegim gitmişti bırakınca tekrar eski haline döndü :) bi umut tekrar basladım

10.günüm cnm bugün
Evet sadece bunu yiyorum diyet yapmıyorum.yaptığım tek şey sabah adam akıllı kahvaltı(kahvaltıda istersen öküz gibi ye bişey olmuyo çünkü akşama kadar yediklerimiz sindirilmiş erimiş gitmiş oluyo yağ olarak depolanmıyo yani enerjiye dönüşüyo)
Sonrasındada su ve çayla idare ediyorum pek yemek aramıyorum ben sigara tiryakisi olduğum için çay olsun yeter bana....
Arada acıkırsam bişeyler atıştırırım abur cubur gibi.akşam en geç 6da akşam yemeği yiyorum az ve hafif şeyler yediğimde acayip tartıda fark oluyo ama ağır ve çok yersem tartıda o akşam yediklerim erimediği için tartıya yansıyo hemen.ama ağırda yrsem yoğurt kürü yediklerimi sindirmeme yardımcı olduğundan sabah hafif uyanıyorum yine...
Yani sabah gun icinde istedigimi yeyip gece yatmadan once
10.günüm cnm bugün
Yani gun icinde istedigini yiyorsun . gece yatmadan da bunu yiyorsun . peki 10 gunde kac kilo verdin canim

Kızlar nasıl gıdıyor zayıflama çabaları herkes kac gunde ne kadar verdı yazsada görsek :)

Kizlar gunaydinnn nasil gidiyorrr. Ben 4 gun oldu baslayali 70.9 ile basladim suan . 68.9 um hadi hayirlisi 4 gunde bu kadar iyiyse 1 ayda 7 kilo veririm :)

Bende de baya etkili oldu 60 kilodan 57.5 kiloya düştüm tabi bunun yanında yediklerime de dikkat ettim. Ramazan da bıraktım vakit kalmıyor susatir beni diye şimdi tekrar baslicam :KK51::KK51::KK52::kk77:

Bende de baya etkili oldu 60 kilodan 57.5 kiloya düştüm tabi bunun yanında yediklerime de dikkat ettim. Ramazan da bıraktım vakit kalmıyor susatir beni diye şimdi tekrar baslicam :KK51::KK51::KK52::kk77:
Kac ayda verdin yada ne kadar zamanda 3 kilo verdin

1 ay 1.5 da olabilir. Ben yediklerime dikkat ettim bu kür de yardımci oldu yağ eritme metabolizma vs.
Bende cok dikkat ediyorum 3 gunde 3 kilo gitti spor yapiyorum 6 dan sonra meyve ve su iciyorum sadece . mekik cekiyorum . abur cubur yemiyorum ekmek tuketmiyorum:)

ya hanımlar bende başlasam buna sabah akşam, ama benim kilom fazla biraz 82 kiloyum ben, yani 70 lere düşsem yeter diyorum artık, verebilirmiyim sizce

Ya ben yemeği kesemiyorum. Diyet yapmak kür uygulamak tamam da yemeği bi kesebilsem. Vallahi ne yapacağım ben böyle diyet yapıp yemek yeme gafletindeyim, sürekli ne yesem diye düşünüyorum :KK43:( sanırım benim diyetten kürden önce bunu halletmem lazım

ben bu kürü yaptım. haftada 1.5 kilo verdim. tabi yanında diyet ve spor da yaptım. 15 gün yapılıp 15 gün bırakılması gerekiyomuş sanırım yarın tekrar başlıcam ben inşallah :)

6 gundur araliksiz yapiyorum ben 6 dan sonra meyve yiyorum su iciyorum . hergun yuruyus yapiyorum . 70.o ile basladim suan 68 im . sabah kahvalti ski yapiyorum aksamda 6 dan once yiyorum ben ..

X