Popüler Konu Elhan ile MasterFit

allah sabır versin gülüm sana da yeğeninin annesi babasına da ağır hasta olsa beklense de evlat ciğer işte yanmıştır yürekleri , tek teselli artık direk cennette onlar için dua eden küçük bir melekleri var diye düşünmek
Öyle gerçekten hep düşüncemiz şimdi gerçek dünya da olup iyi olması Allah'ım zamanla anne babasının acısını dindirsin inşallah 🌹😟

Eklentiler

• IMG_20211206_094030.jpg
    IMG_20211206_094030.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 10
Bu kadar linç yedikten sonra bi daha artı gelmemek için cabalayacagım pazartesi artı mı tövbe diyim ! 65 gelince korumaya alıcam
Kimse kaptan olup arti gelmedi canım bak ben yürüyüşü geceye bırakmamak için uğraşıyorum neden bitsin diye bizde elimizden geleni yapiyoruz senin sorumlulugun daha fazla kurallar oyle.

Menümü yazayım canlarım

Sabah kahvaltı 12.30

2 wasa 1 büyük dilim süzme peynir
3 ceviz 3 zeytin
4 cherry domates 1 salatalık
Üstüne de nane ufaladim biraz

Akşam yemeği 17.50 (şimdi yicem hehe)
Bir tabak ıspanak bulgurlu
Birkaç kaşık yoğurt
4 minik acı biber turşusu

Su 2 litreyi geçti. Adımlar şu an 15000 ama yatana kadar biraz daha yürürüm

E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip- fittanne fittanne Cordelia Cordelia

O zaman napalım biliyor musunuz ben şimdi size listemi atayım özelden çünkü site herkese açık olduğu için Google bile bazen görsel çıkıyor telif davası yemiyim diyetisyenden bende geçen haftalarda karb ağırlıklı besledim 0dan diyete başlıyor gibi bi liste verdi. Birlikte o listeyi uygulayalım. Eksiksiz uyarsanız eminim güzel bir eksi alırız telafi ederiz ne dersiniz? Stres oldukça bağırsak da kitlenir ödem de artar
Merhaba benimle de paylasabilir misiniz ozelden?

X