Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

gerçekten hepimizin dileği bu ama sana bir şey sorucam mineralli fondötenlerde zararlı mıdır sence? bende lekelerde var çünkü :/ birde kimisinde tedavi sonrası akneler tekrar nüksedebiliyormuş işte bu en büyük korkum. Allah korusun

inşallah sonuçlar güzel olur. bende de çok az leke ve iz var ama eskiye göre daha kabul edilebilir :) doktorum tedavi sürecimde bana su bazlı ürün vermişti beslemesi ve güneşten koruması için, herşeyden önce yüzü kesinlikle güneşten korumak gerek o yüzden de ben yağsız güneş koruması olan bir fondöten kullanıyorum. Cildi yormayacak, hava aldıracak, güneşten koruyacak, yağsız bir fondötenin bence bir zararı olmaz ki bana olmadı. tedavi sonrası aknelerin nüksetmesi çok az bir ihtimal bende eskisi gibi iltihaplı sivilce çıkmıyor zaten sıkmaya çalışınca sıkılmıyor. tca peelingle o hafif leke ve izlerden kurtulmayı düşünüyorum netten sipariş verdim gelince evde uygulayacağım.

teşekkür ederim ben dün 40 mg aynı anda içtim bana ağır geldi o yüzden eski düzene geri döndüm :) belim ağrıyo dünden beri normalde ağrımıodu :/ ben bir de yasmine başlıycam bugün onu da akşam içeceğim doktor bir sorun olmaz dedi :/

hadi bakalım inşallah güzel bebeksi bir cilde kavuşursun :))

benimde ilk günler başımı çok ağrıtmıştı doğru yolu seçmişiz :)

Slm kızlar
ben bu ay 4.kutuma başladım :) ama aklıma takılan başka bi konuda bileniniz varsa yardımcı olursa sevinirim. ben yaza girmeden bileğime küçük bi dövme yaptırmak istiyorum ama bu ilaç yan etki yaparmı ? ilacın yan etkilerini okudum göremedim. sizin fikriniz varmı ? ya da ilacı bıraktıktan bi ay sonra fln yaptırsam yinede etki eder mi cildime merak ettim yardım lütfen :)

Bana nie kimse yardimci olmuyor

tşk ederim kızlar aradığım cvbı buldum. sizinde bilginiz olsun tedavi bittikten 6 ay sonra yaptırabiliyormuşuz

Zoretanin benim sevgili ilacim ben onu üniversite 3. Siniftayken kullanmistim ondan once yaklasik 10-15 ilac kullandim sivilcelerimden ve yaglanma problemimden zoretaninle kurtuldum simdi 5. Siniftayim sivilcem cikmiyor hala kullanmayi biraktiktan bir kac ay sonra cildim tekrar yaglanmaya basladi ama eskisinin yarisi kadar bile degil o yuzden ben cok memnun kaldim

Bende uzun zaman sivilce sorunlarıyla mücadele ettim fakat ne yaparsam yapayım geçmedi yüzüm delik deşik kötü bir şekilde dolaştım durdum roaccutane kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum eğer kremler jeller geçirmediyse bu ilaç son çareniz kızlar içeriği aynı olduğu için yazdım umarım faydalı olur
hatta online yardımlaşma platformu açılmış göz atın derim Acnegen, roaccutane,aknetrent,zoretanin yardım

arkadaşlar yüzüm kabarıp kızarıyor birde çok kaşınıyor sizde böyle oldumu? olduysa nasıl atlattınız? kaşıntıdan duramaz hale geldim..

uzun zaman önce yazmışsınız ama bende yeni başladım 10. günüm google da aratırken bu sayfa çıktı kaşıntı için ne yaptınız bende çıldırmak üzereyim dikkatimi toplayamıyorum siz o zamanlar ne kullanmıştınız

Kızlar 6. aya girdim 4.ayda büyük bi sivilce çıkmıştı 2.5 aydır geçmedi. Sizde de oldu mu böyle bişey? Moralim bozuldu

Kızlar 6. aya girdim 4.ayda büyük bi sivilce çıkmıştı 2.5 aydır geçmedi. Sizde de oldu mu böyle bişey? Moralim bozuldu

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun artık bitmiş sayılır. sorunun aynısı bende de mevcut 4. ayda artık yüzümde sivilce çıkmazken tam yanağımın ortasında, hemde bir siyah noktadan türedi ve resmen nohut büyüklüğüne ulaştı. benimde 6. ayım bitmek üzere ve hala koyu pembe bir şekilde izi war ama eminimki geçicektir çünkü ilacı kullanırken deri çok inceldiği için yara ve izlerin iyileşme süreci uzuyor. ilacımız bittiğinde deri kendine gelince toparlıycak ve izler de yok olucaktır diye düşünüyorum ve bir arkadaşımda kullanmıştı onda öyle oldu hepsi iyileşleşti sonradan. umarım seni aydınlatabilmişimdir :)))))) tekrar çok geçmiş olsun..

ben zoretana kullanıcısıyım 4 aydır kullanıyorum ama 3 haftadır kullanamıyorum yeniden başlasam bişey olurmu sivilce artışı yıniden başlarmı ???

Merhaba arkadaşlar.
Ağustostan yani bu ilaca başladığımdan beri bu konuyu takip ediyordum. Ve şimdi yazmak istedim. Pazartesi günü ilacım bitti ve tek kelimeyle mutluyum. Yüzümde ne ufacık bi sivilce ne de siyah nokta var. Bebek gibi cilde sahibim. Arkadaşlarımın sınav stresinden sivilceleri varken yüzümün pürüssüz olması ayrı bir mutluluk veriyor insana.
Belki hala tedavi sürecinde olanlar vardır onlara da destek olmak istiyorum. Sadece sabredin bitecek bu çile ona odaklanın.
Gelelim altı ayıma. Dudaklarım çok kurudu. Ama evde bepanthene merhem sürüyordum sık sık anında rahatlatıyor. Ama okulda dışarda bepanthene kullanamıyordum rahatla. Bu beni baya zorluyordu ve her türlü lipbalmı denedim aklınıza hiç gelmeyecek olanları bile. Ama tek çare Blistex Med Plus. Gerçekten çok iyi geliyor. Hatta evde bile kullanırsınız ama çabuk biter diye ben kullanmıyordum. 9 Lira mıydı neydi ben aldığımda. Güneş kremi vermişti doktor ben pek sürmedim ama Güneşte direk durmamaya çalıştım. Makyaj çok konuşuluyordu başlıkta ben pek makyaj yapmam ama fondöten falan kullanmamaya dikkat edin zaten ileride gerek kalmayacak size. Sakın ama sakın yüzünüze ağda uygulamayın. Ben uyguladım iki gün boyunca neler çektim bilemezsiniz.
Unutmadan şunu da ekleyeyim. Bir hafta oldu biteli ve dudak kurumalarım azaldı rahatladım biraz daha.
Evet şu an aklıma gelenler bunlar Sorularınızı sorabilirsiniz.

öncelikle geçmiş olsun.. bende zoretanindaşlardanım :) bugün 8. günüm cildim soyulmaya başladı... ben şunu sormak istiyorum: doktorum çok sessiz bende biraz utangacım soru soramıyorum pek fazla :) kendisi bana ağda yapmayacaksın lens takmayacaksın a vitamini almayacaksın dedi tamam dedim ve ilaca başladım :d fakat ağda yapmayacağım ama ne yapacağım onu soramıyorum açıkçası jiletle almak çok daha fazla tahriş eder diye düşünüyorum lazer epilasyon zaten yaptırmam şimdi ama geriye birtek epilasyon makineleri kalıyor acaba ne yapmamı önerirsiniz lütfen yardım edin bu arada sadece yüz bölgesi için değil tüm istenmeyen tüyler için soruyorum :) şimdiden teşekkürler... Allah'ım tüm şifa bekleyen kardeşlerime de bana da şifa versin inşallah

Son düzenleme:

Canım merhaba. Benimde 4. günüm bitti bugün.
Benim doktorum çok samimi çok iyi biri. Ben ağda konusunu sordum , yüzün dışında kullanabilirsin dedi.

Canım merhaba. Benimde 4. günüm bitti bugün.
Benim doktorum çok samimi çok iyi biri. Ben ağda konusunu sordum , yüzün dışında kullanabilirsin dedi.

cevabın için çok teşekkür ederim içimi rahatlattın :) zor bir süreç olacak ama emek olmadan yemek olmaz dimi :) inşallah başarıcaz :)

cevabın için çok teşekkür ederim içimi rahatlattın :) zor bir süreç olacak ama emek olmadan yemek olmaz dimi :) inşallah başarıcaz :)

Evet. Benim yüzümde sadece çene bölgemde tekrarlayan sivilceler var. Yanaklarımda alnımda çıkmıyor :/ Sırf çenem için başladım inşallah zaman su gibi akıp geçer.
20Mg ile başlayalım dedi doktorum. Bir daha ki ay arttıracak dozu. Sen kaç mg ile başladın ?

İnşallah. Ama bitiyor merak etmeyin. Ben yüzümdeki kılları iple aldım. Ve vücudumda epilasyon kullandım acır diye korkuyordum ama normaldekinden pek bi farkı olmadı. A vitamini olan besinleri de tükettim ama abartmayarak. :) Başka soruların varsa sorabilirsin. :)

ben 2008 yılından beri bu sorunla uğraşmaktayım. önceleri görmezden geldim, psikolojik dedim. ama ne psikolojik durumum düzeldi ne de sevgili sivilcelerim. :) artık adım atmak zorunda kaldım ve başladım hakkımızda hayırlısı... ben sabah 20 ve akşam 20 mg toplamda 40 mg alıyorum günde. 8. günüm ama ömrümde görmediğim kadar acayip saçlarım kepeklendi. bugün gidip ceradolin isimli şampuanı aldım az önce de uyguladım. saçlarım siyah renk kepekler berbat ne diyeceğimi bilemiyorum ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…