1 ayda 20 kilo verdim

Nasil basardinz sdktm bende cok istiyorum 20 kilo hatta 25 ve bende hic sabir yok hemen istiyorum bir ay gibi bi sure cok iyi bence nasil yaptinn yardima ihtiyacim var :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende şuan diyet yapıyorum aslında 1 hafta dğeişiklik olsun diye bende böyle beslenebilirim.. güzel geldi liste...

Patates kilo yapmaz demi ?? spora gelince ben günlük rahat 1,5 saat spor rahat yapıyorum ...

Ben araştırdım kilo yapmıyor fakat biliyorsunuzki herşeyin fazlası kılo :))

başlık açmıştım ama buraya da yazıyım.....

arkadaşlar yaklaşık bir aydır diyetteyim.
sabah kalkıp yarım saat yürüyorum
sonra kahvaltı yapıyorum:
haşlanmış yumurta peynir zeytin domates salatalık
sonra işe gidiyorum, işte yemek için yanıma;
yanıma nesfit badem kayısı yoğurt alıyorum
akşam eve geldiğimde
ya 3-5 parça tavuk mantar
ya da az sebze yemeği yoğurt
ya da sadece salata yoğurt yiyorum
yemekten sonra bi saat yürüyüş yapıyorum
2 litreden fazla su içiyorum sürekli elimde kocaman litrelik sularla geziyorum
2- 3 bardak yeşilçay içiyorum

SONUÇ 3 HAFTADA 1 KİLO VEREBİLDİM.....

NOLUYO BANA ARKADAŞLARRR YARDIM LÜTFENNNN

BU ARADA 160 boyum 72 kiloyum

1 ayda 20 kilo verilirken ben 1 kilo veriyorummmm NORMAL Mİİİ

akşam eve geldiğimde

metabolizmanızla alakalı bir durumdur herhalde. Metabolizma hızlandırıcı besinler var diyet listenize onları ekleyin.

merhaba kızlar ,

bundan iki ay önce işimden ayrılmış 4 aydır evde olan biriydim spor yok habire ye otur :) 79 kiloydum çok istediğim bir iş vardı özel ve kaliteli bir holding ama görüşmeye gittiğimde ordaki kızlar zayıf kuru birşeydiler :)) içeri girer girmez bana baktılar işe 1 ay sonra başlayacaktım ama bu kiloyla başlarsam sorun büyük olacaktı ee manken gibi kızlar:KK17: Bende aşağıdaki diyeti uyguladım benim için çok zor oldu çünkü çikolataya aşık biriyim :26: Ama bu diyeti yaparken spor yapmazsanız olmaz ... Ben bacaklarımdan sikayetçiyim çok kalınlar ama malesef bacaklarım genetik... Yine aynı :KK43: 1ay boyunca aynı diyeti hergun uyguladım haftada bir küçük bir tabak makarna yediğim oldu tabı :KK55:
Sabah:

öncelikle bir bardak ılık suyun içine 1 kaç damla limon sıkıp içiyoruz ardından ;

2 grisini
1 kibrik kutusu yağsız peynir
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 adet haşlanmış patates yağsız tuzsuz ama pul biber ekleyebilirsiniz.
1 elma
şekersiz çay

bu arada günde 2,5 litre su tüketmeden uyumadım :KK55:

Aksam 8 den önce
2 ad haslanmış patates (evet yine :) )
2 grisini
bol bol su

ve şuan 58 kiloyum 1 ay 3 gün oldu :)))))))))))

bu arada hergün 1,5 saat tempolu yürüyüş..

Benim zayıflama hikayem budur :)
sevgilerrrr

allahım ne güzelll... Iradene sağlık :KK53::KK53:

akşam eve geldiğimde

tiroidlerine baktırdınmı?hipotiroidin varsa metabolizman yavaşladığı için kilo veremezsin hatta kilo alırsın

Merhaba kızlar ,

Bundan iki ay önce işimden ayrılmış 4 aydır evde olan biriydim spor yok habire ye otur :) 79 kiloydum çok istediğim bir iş vardı özel ve kaliteli bir holding ama görüşmeye gittiğimde ordaki kızlar zayıf kuru birşeydiler :)) içeri girer girmez bana baktılar işe 1 ay sonra başlayacaktım ama bu kiloyla başlarsam sorun büyük olacaktı ee manken gibi kızlar:KK17: bende aşağıdaki diyeti uyguladım benim için çok zor oldu çünkü çikolataya aşık biriyim :26: ama bu diyeti yaparken spor yapmazsanız olmaz ... ben bacaklarımdan sikayetçiyim çok kalınlar ama malesef bacaklarım genetik... yine aynı :KK43: 1ay boyunca aynı diyeti hergun uyguladım haftada bir küçük bir tabak makarna yediğim oldu tabı :KK55:
sabah:

öncelikle bir bardak ılık suyun içine 1 kaç damla limon sıkıp içiyoruz ardından ;

2 grisini
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 elma
şekersiz çay

aksam 8 den önce
2 grisini
bol bol su

benim zayıflama hikayem budur :)
sevgilerrrr

canım hiç kaçamak yaptığın oldumu aralıksız bunlarımı yedin ?:KK3:

Merhaba kızlar ,

Bundan iki ay önce işimden ayrılmış 4 aydır evde olan biriydim spor yok habire ye otur :) 79 kiloydum çok istediğim bir iş vardı özel ve kaliteli bir holding ama görüşmeye gittiğimde ordaki kızlar zayıf kuru birşeydiler :)) içeri girer girmez bana baktılar işe 1 ay sonra başlayacaktım ama bu kiloyla başlarsam sorun büyük olacaktı ee manken gibi kızlar:KK17: bende aşağıdaki diyeti uyguladım benim için çok zor oldu çünkü çikolataya aşık biriyim :26: ama bu diyeti yaparken spor yapmazsanız olmaz ... ben bacaklarımdan sikayetçiyim çok kalınlar ama malesef bacaklarım genetik... yine aynı :KK43: 1ay boyunca aynı diyeti hergun uyguladım haftada bir küçük bir tabak makarna yediğim oldu tabı :KK55:
sabah:

2 grisini
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 elma
şekersiz çay

aksam 8 den önce
2 grisini
bol bol su

sevgilerrrr

Canim merak ettim kilon hala ayni mi verip ya da aldin mi ?

bu diyeti okuduktan sonra uygulamaya karar verdim ve çok şaşırdım pazartesiden beri yapıyorum hiç zorlanmadım 2 günde 2,5 kilo gitti şok oldum bakalım bende 15 gün devam etmek istiyorum inşallah 15 günde 15 gider :)

Merhaba kızlar ,

sabah:

2 grisini
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 elma
şekersiz çay

aksam 8 den önce
2 grisini
bol bol su

sevgilerrrr

mrb bende zayıflamak istiyorum 80kg bebek sahıbı olamam için zayıflamam gerekıyıor tam 1 ayda mı verdn 21 kg ben ip atlıyorum spor aletı var revoflex spor aleti onu kullanıcam olur mu spor olarak yardımcı olursanız bebiş için ve tabıkı sağlık için haber beklıorum başlıocam
ve sadece listedekılerı mı yedınız başka bir şey yok mu lütfen cvp belıyorum :KK43:(((((((((((

bu diyeti okuduktan sonra uygulamaya karar verdim ve çok şaşırdım pazartesiden beri yapıyorum hiç zorlanmadım 2 günde 2,5 kilo gitti şok oldum bakalım bende 15 gün devam etmek istiyorum inşallah 15 günde 15 gider :)

bendee yapacağım kesın sonuç aldınız dimi pekı vücutta farkettınız mı bilgi :KK43:(( verırısenız çok memenun olırum

ayyy süpermiş arkadaşım ya :KK9: bende yapcam. tek sorunum iradem zayıf. bi iki gün yapıyorum sonra sıkılıp bırakıveriyorum. umarım bunu yapabilim. sorum şu spor için sadece yürüyüş olur mu? bi de ara ögün yapmadın mı?

Arkadaşlar 1ayda 20 kilo verilmez! çok tehlikeli bu, kalbi yorar,metabolizmanız alt üst olur.zayıflamak için sağlığınızdan olmayıın lütfen.ekmeği tatlıyı kesip bol bol yürüyünce verirsiniz ayda 3er 4er.sağlık herşeyden önemli:KK47:

mrb bende zayıflamak istiyorum 80kg bebek sahıbı olamam için zayıflamam gerekıyıor tam 1 ayda mı verdn 21 kg ben ip atlıyorum spor aletı var revoflex spor aleti onu kullanıcam olur mu spor olarak yardımcı olursanız bebiş için ve tabıkı sağlık için haber beklıorum başlıocam
ve sadece listedekılerı mı yedınız başka bir şey yok mu lütfen cvp belıyorum :KK43:(((((((((((

çok hızlı zayıflamak sağlık açısından zararlı ben verdiğim kıloları almadım çünkü henuz bırakmadım..
ama su içmek inanılmaz işe yarıyor ve spor yuzme bunlar ek olarak ve diyet zayıflaman için bunlar yeterde artar bile
ama bi bebegin sahibi olmak istiyorsun bşr diyetisyene gitmeni öneririm.. bizler sana yardımcı olamayız uzman değiliz :)

bugün diyette dördüncü günüm 3 günde 3,300 gr gitmiş bulunmaktadır bilginize bayanlarrr sonuna kadar devam

çok hızlı zayıflamak sağlık açısından zararlı ben verdiğim kıloları almadım çünkü henuz bırakmadım..
ama su içmek inanılmaz işe yarıyor ve spor yuzme bunlar ek olarak ve diyet zayıflaman için bunlar yeterde artar bile
ama bi bebegin sahibi olmak istiyorsun bşr diyetisyene gitmeni öneririm.. bizler sana yardımcı olamayız uzman değiliz :)

uzman olmadığını bılıorum tatlım ama diyetsyene gıdıordum ıkı katı verdıklerı için daha çok kılo aldığımı hıssedıyhordum ama ok sağol tavsıyen ıçın :)

uzman olmadığını bılıorum tatlım ama diyetsyene gıdıordum ıkı katı verdıklerı için daha çok kılo aldığımı hıssedıyhordum ama ok sağol tavsıyen ıçın :)

bak şimdi aç kalarak zayıflayamazsın diyetisyenler sana 10 günde 10 kilo verdirip 1 ay sonra geri almanı sağlamıyorlar.
onlar senin vucut dengene göre yiyecekler veriyorlar :)
Herkesin vucut yapısı dengesi farklı burdakı bir diyet sana çok iyide gelebilir aksine kiloda aldırabilir.
Diyetisyenler sağlıklı ve kalıcı kilo vermeni sağlar.

X