1 ayda 20 kilo verdim

Metabolizmadandır, doktor'a gidin hatta semt polikliniklerinde bu testler sgk varsa bedava ,tüm testleri yapacaklar ve ortaya çıkacaktır...
Normal çalışan vücutta bu diyetle en az 10 kg verirdiniz yoksa

rainy days never say goodby...

Son düzenleme:
Metabolizmadandır, doktor'a gidin hatta semt polikliniklerinde bu testler sgk varsa bedava ,tüm testleri yapacaklar ve ortaya çıkacaktır...

Normal çalışan vücutta bu diyetle en az 10 kg verirdiniz yoksa

başlık açmıştım ama buraya da yazıyım.....

arkadaşlar yaklaşık bir aydır diyetteyim.
sabah kalkıp yarım saat yürüyorum
sonra kahvaltı yapıyorum:
haşlanmış yumurta peynir zeytin domates salatalık
sonra işe gidiyorum, işte yemek için yanıma;
yanıma nesfit badem kayısı yoğurt alıyorum
akşam eve geldiğimde
ya 3-5 parça tavuk mantar
ya da az sebze yemeği yoğurt
ya da sadece salata yoğurt yiyorum
yemekten sonra bi saat yürüyüş yapıyorum
2 litreden fazla su içiyorum sürekli elimde kocaman litrelik sularla geziyorum
2- 3 bardak yeşilçay içiyorum

SONUÇ 3 HAFTADA 1 KİLO VEREBİLDİM.....

NOLUYO BANA ARKADAŞLARRR YARDIM LÜTFENNNN

BU ARADA 160 boyum 72 kiloyum

1 ayda 20 kilo verilirken ben 1 kilo veriyorummmm NORMAL Mİİİ

rainy days never say goodby...

Son düzenleme:
Enerjiyi nerden aldınız 1 ay merak ettim cidden. Ama Ben kimseye tavsiye etmem bu diyeti. Ya da en fazla 1 hafta uygulanmalı bence. Yeşillik et süt ürünleri yok.

Merhaba kızlar ,

Bundan iki ay önce işimden ayrılmış 4 aydır evde olan biriydim spor yok habire ye otur :) 79 kiloydum çok istediğim bir iş vardı özel ve kaliteli bir holding ama görüşmeye gittiğimde ordaki kızlar zayıf kuru birşeydiler :)) içeri girer girmez bana baktılar işe 1 ay sonra başlayacaktım ama bu kiloyla başlarsam sorun büyük olacaktı ee manken gibi kızlar:KK17: bende aşağıdaki diyeti uyguladım benim için çok zor oldu çünkü çikolataya aşık biriyim :26: ama bu diyeti yaparken spor yapmazsanız olmaz ... ben bacaklarımdan sikayetçiyim çok kalınlar ama malesef bacaklarım genetik... yine aynı :KK43: 1ay boyunca aynı diyeti hergun uyguladım haftada bir küçük bir tabak makarna yediğim oldu tabı :KK55:
sabah:

öncelikle bir bardak ılık suyun içine 1 kaç damla limon sıkıp içiyoruz ardından ;

2 grisini
1 kibrik kutusu yağsız peynir
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 adet haşlanmış patates yağsız tuzsuz ama pul biber ekleyebilirsiniz.
1 elma
şekersiz çay

bu arada günde 2,5 litre su tüketmeden uyumadım :KK55:

aksam 8 den önce
2 ad haslanmış patates (evet yine :) )
2 grisini
bol bol su

ve şuan 58 kiloyum 1 ay 3 gün oldu :)))))))))))

bu arada hergün 1,5 saat tempolu yürüyüş..

benim zayıflama hikayem budur :)
sevgilerrrr

Diyet yaparken de dikkat etmek gerek kızlar. Zayıflamak çok önemli tabi ama sağlığımız daha önemli. Vücudumuza farklı besin gruplarını almazsak yağlardan değil kaslardan veririz diye biliyorum, yanılmıyorsam.Bende diyet yapmaya çalışıyorum ve eşim asla müsade etmiyor bu şekilde beslenmeme ayrıca kız kardeşim sağlıkçı ve oda önermiyor. Ayrıca bir tv programında bir uzmandan dinlemiştim eğer kilo verdiğinizde yüzünüzden gidiyorsa yağ değil kas yakmışsınızdır ve yanlış diyet yapmışsınızdır demişti, bu da bir ipucu olabilir :KK34:

hedefin 59 muydu?

bende mekik çekiyorum ve dans ediyorum :26:

ama fitness yapmak istiyorum başlayamadım bir türlü :KK31:

Pilatesi öneririm, evlenmeden önce 1- 1,5 ay kadar gitmiştim pek düzenli de gitmedim açıkçası; ama beni gören herkes kilo vermememe rağmen ( tabi yediklerime dikkat etmiyordum, iyi yiyordum :) zayıfladığımı söylüyordu.Diyeceğim, pilates vücudu gerçekten sıkılaştırıyor bu da daha ayıf bir görünüm sağlıyor :KK34:

Gerçekten cok zor bi diyet.tebrik ediyorum sizi 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sağlıklı zayıflamak istiyorsanız ben farklı ve kesin sonuç getiren bi yöntem biliyorum bi daha kiloları kesinlikle geri almıyorsunuz :KK1::KK1::KK1:

İsveç diyetiyle ilk doğumumdan sonra 20 kg verip 4 yıl boyunca kilomu korumuştum.94 den 74 e.o diyete göre patates diyeti daha uygulanabilir gözüktü bana.dügünümüz var bir ay sonra .kıyafet bulamamaktan ve bulduklarımın içindeyse anneanne gibi durmaktan çok sıkıldım.ben de yarın başlıyorum diyete hadi hayırlısı.merak ettiğim bu kadar kilo verdikten sonra bir tahlil yaptırdın mı?? Herşey yolunda mı?sevgiler :))

Nasıl??

gercekden seni tebrik ederi....ne mutlu sana
4 gün oldu bende basladim bu diyeti...rahatsizlik sebebi ile spor yapamiyorum 1 hafta 10 gün sonra baslarim kosuya ki simdilik yürüyüs yaparim diyorum... AMA yinede bu 3 gün sonrasi hemen hemen 3 kilo verdim.

Bundan önce farkli farkli diyetler denedim - isvec diyeti ile 4 kilo civarinda verebildim - cilek diyeti ile 5 kilo gibi FAKAT her seferinde degisik sebeblerden sonunu getiremedim ve diyetleri tamamen birakip ha yarin basliyacagim diye diye o kilolarin yarisini aldim tekrar...:-) ama simdi ise bu diyeti cok sevdim ben ... cok kolay - tam bana göre..

sorum su ki 30 gün boyunca patates elma grissini yedikden sonra normal yemek yemege basladikmi etkisi ne ollur? senin tecrübelerin nasil...birden normalmi yemeye basladin veya yavas yavas alistira alistirami?
arti tam olarak bu diyeti nerden buldun...?
dün arkadasla bu konuyu ince ince tartistik - kendisi 1 ay civarinda 10 kilo kadar protein shake ile kilo verdi yani karbonhidrat sifir idi...
bu bizim diyetin etkisiz olacagini söyledi yani - kilo verirsin fakat kaslardan arti normal yemege basladinmi cok daha fazlasini alirsin dedi....
ben tabi katilmiyorum....tabiki bukadar agir diyet sonrasi tika basa zaten yenmez arti gel gelelim spor ile yaparsan mutlaka positif gelisme olur.

sence??? :KK9:

Benimde cok istedigim bisey bir ayda 20 kilo vermek evet sagliksiz bunu herkes biliyo ama bazen insanin kafasi oyle bi duruma geliyoki bunu gözü gormuyo.kendimden biliyorum
Ilk once bu ustun iradenden dolayi tebrik ederim.sorum bu kadar az yedigin halde nasil 1-1,5saat spor yapacak gucun oluyo. Ben halsizlikten kalkamam galibs

Merhaba kızlar ,

Bundan iki ay önce işimden ayrılmış 4 aydır evde olan biriydim spor yok habire ye otur :) 79 kiloydum çok istediğim bir iş vardı özel ve kaliteli bir holding ama görüşmeye gittiğimde ordaki kızlar zayıf kuru birşeydiler :)) içeri girer girmez bana baktılar işe 1 ay sonra başlayacaktım ama bu kiloyla başlarsam sorun büyük olacaktı ee manken gibi kızlar:KK17: bende aşağıdaki diyeti uyguladım benim için çok zor oldu çünkü çikolataya aşık biriyim :26: ama bu diyeti yaparken spor yapmazsanız olmaz ... ben bacaklarımdan sikayetçiyim çok kalınlar ama malesef bacaklarım genetik... yine aynı :KK43: 1ay boyunca aynı diyeti hergun uyguladım haftada bir küçük bir tabak makarna yediğim oldu tabı :KK55:
sabah:

öncelikle bir bardak ılık suyun içine 1 kaç damla limon sıkıp içiyoruz ardından ;

2 grisini
1 kibrik kutusu yağsız peynir
1 fincay şekersiz çay

öğlen :

1 adet haşlanmış patates yağsız tuzsuz ama pul biber ekleyebilirsiniz.
1 elma
şekersiz çay

bu arada günde 2,5 litre su tüketmeden uyumadım :KK55:

aksam 8 den önce
2 ad haslanmış patates (evet yine :) )
2 grisini
bol bol su

ve şuan 58 kiloyum 1 ay 3 gün oldu :)))))))))))

bu arada hergün 1,5 saat tempolu yürüyüş..

benim zayıflama hikayem budur :)
sevgilerrrr
süpersin cnm!

X