107'den 70'e yolculuk. Yol uzun, yol arkadaşları aranıyor :-)

Merhaba. 3 gündür menülerimi yazamadım.

17.02.2020

15:00 çeyrek simit, peynir, 1 tatlı kaşığı rus salatası
19:00 yayla çorbası, 3-4 çorba kaşığı kadar kuru fasülye, 2 bardak ev yapımı ayran

2 litre su, 15 dk yürüyüş

16.02.2020

11:30 haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği (yağsız), 9-10 tane fındık
19:00 çiğköfte, bol yeşillik, yarım lavaş, ayran

2 litre su ve 40 dk doğa yürüyüşü

15.02.2020

12:30 haşlanmış yumurta, 1 dilim çavdar ekmeği, peynir, zeytin, bitki çayı, 1 tane küçük muz
20:15 karışık ızgara, ayran
21:00 maden suyu

2 litre su ve 1 saat egzersiz

Merhaba. Buralar bayağı sessiz bu aralar. İnşallah her şey yolundadır Bulamiyorum Bulamiyorum , bir an önce dönersiniz. Yine de düzeni bozmamak adına menülerimi yazıyorum.

18.02.2020

11:00 1 tane haşlanmış yumurta, peynir, 1 tane muz
12:00 2 tane küçük mandalina, 1 tane elma
19:00 fırında levrek, salata
22:30 yeşilçay

2 litre su, 1,5 saat egzersiz

19.02.2020

09:00 2 yumurtalı omlet, peynir, zeytin, bitki çayı, 1 küçük dilim tam buğday unu ekmeği
20:30 pırasa yemeği, 3-4 kaşık ton balıklı makarna, birkaç çatal peynir

1,5 litre su ve 20 dk yürüyüş

20.02.2020

12:00 yulaf ezmesi ( içine 1 tane muz ve biraz çilek koydum)
20:30 evde yaptığım hamburger, 1 çorba kasesi salata, 3 çorba kaşığı pırasa yemeği
21:30 yeşil çay

2 litreden biraz fazla su, 75 dk egzersiz

slm kızlar
kardiyolojiye gittim geldim. kalp kapakçıklarımda hafif kaçak varmış ama sıkıntı yaratacak bir durum değilmiş çocukluktan kalmış olabilir dedi. bacağımdaki ödemler kalpten dolayı değil, kalbinden dolayı bu kadar ödem olmaz dedi.
yediğin bir şey alerji yapmış olabilir dedi, kullandığın bir ilaç dokunmuş olabilir dedi, adet öncesi olmandan dolayı olabilir dedi. neyseki kalpten yana bir sıkıntı çıkmadı.
seviye 8e başladığımda spiriluna kullandım ama onu ben çok önceden üniversitedeykende kullanmıştım o dokunsa öncedende dokunurdu bilirdim. çörek otu yağı dokunsa çörek otunun kendiside dokunurdu. geriye değişik olarak yediğim bir tek kamboçya mantarı çayı kalıyor o mu dokundu acaba diye düşünüyorum.
neyse bir toparlanayım bakayım bu ara ne bulduysam yedim. şu kilomla bir yüzleşeyim. bir kaç gün kiraz sapı yeşilçaya dayanayım. bugün dışarıdada yedim. eşim diyor kahvaltının resminide atsana kızlara (sizi kastediyor) dedim linç ederler valla beni (gülsemmi ağlasammı bilemedim emojisi)

pazartesiden itibaren menülerime dikkat edip menü paylaşımına başlıcam inşallah kızlar martta başlıcak olan yeni gruba kadar bu şekilde ilerleyip martta yeni grupla tekrar başlıcam inşallah. az önce ses kaydını dinledim ahmet apanın. yeni takvimde çoklu organ temizliği yapılacakmış ve bu zamana kadarki geliştirdiği en iyi takvimmiş. bu şifalanmadan mahrum kalmak istemiyorum açıkçası

slm kızlar
kardiyolojiye gittim geldim. kalp kapakçıklarımda hafif kaçak varmış ama sıkıntı yaratacak bir durum değilmiş çocukluktan kalmış olabilir dedi. bacağımdaki ödemler kalpten dolayı değil, kalbinden dolayı bu kadar ödem olmaz dedi.
yediğin bir şey alerji yapmış olabilir dedi, kullandığın bir ilaç dokunmuş olabilir dedi, adet öncesi olmandan dolayı olabilir dedi. neyseki kalpten yana bir sıkıntı çıkmadı.
seviye 8e başladığımda spiriluna kullandım ama onu ben çok önceden üniversitedeykende kullanmıştım o dokunsa öncedende dokunurdu bilirdim. çörek otu yağı dokunsa çörek otunun kendiside dokunurdu. geriye değişik olarak yediğim bir tek kamboçya mantarı çayı kalıyor o mu dokundu acaba diye düşünüyorum.
neyse bir toparlanayım bakayım bu ara ne bulduysam yedim. şu kilomla bir yüzleşeyim. bir kaç gün kiraz sapı yeşilçaya dayanayım. bugün dışarıdada yedim. eşim diyor kahvaltının resminide atsana kızlara (sizi kastediyor) dedim linç ederler valla beni (gülsemmi ağlasammı bilemedim emojisi)

Canım sevindim ciddi bir durum olmamasına, olabilir zamanla keserek denemelisin yani hepsini sırayla kes anlarsın hangisinden olduğunu. Bence seviye 6 ile devam etmelisin hem Ramazan’da da sorun olmaz hemde yemeklere yenilmezsin. Çok güzel kilo verdin bırakmamalısın Canım güzel ilerledin korumalısın. Olsun biraz ara vermek iyi gelmiştir ama hemen tartılıp yüzleşmek en iyisi şu an çok sorun olmaz toparlarsın.

pazartesiden itibaren menülerime dikkat edip menü paylaşımına başlıcam inşallah kızlar martta başlıcak olan yeni gruba kadar bu şekilde ilerleyip martta yeni grupla tekrar başlıcam inşallah. az önce ses kaydını dinledim ahmet apanın. yeni takvimde çoklu organ temizliği yapılacakmış ve bu zamana kadarki geliştirdiği en iyi takvimmiş. bu şifalanmadan mahrum kalmak istemiyorum açıkçası

Evet bu takvimi bende merak ediyorum. Ben bunu bitireyim onu da yapmayı planlıyorum. Ama seviye 6 ile devam edeceğim belki grup gelene kadar seviye 6’da beklerim.

Canım sevindim ciddi bir durum olmamasına, olabilir zamanla keserek denemelisin yani hepsini sırayla kes anlarsın hangisinden olduğunu. Bence seviye 6 ile devam etmelisin hem Ramazan’da da sorun olmaz hemde yemeklere yenilmezsin. Çok güzel kilo verdin bırakmamalısın Canım güzel ilerledin korumalısın. Olsun biraz ara vermek iyi gelmiştir ama hemen tartılıp yüzleşmek en iyisi şu an çok sorun olmaz toparlarsın.
ramazanda seviye 6 yapılmaz cnm orda 3 günlükler var. ramazanda en ideali seviye 2. ramazana kadar seviye 1 ile devam etsem zaten mevcut kilomu korurum inşallah :KK66:

ramazanda seviye 6 yapılmaz cnm orda 3 günlükler var. ramazanda en ideali seviye 2. ramazana kadar seviye 1 ile devam etsem zaten mevcut kilomu korurum inşallah :KK66:

Evet haklısın oruçları düşünemedim.

olabilir ama o kadar +3 yapacak kadar olmazki. neyse tuzu da azaltcam zaten

Yapabilir ama yeni beslenmeye alışınca düzelir Emin’im bol bol yürüyüş ve su iç atarsın bence ödemi

slm kızlar

Ciddi bir sağlık probleminizin olmadığına çok sevindim. Ödem konusunu da umarım en kısa zamanda atlatırsınız.
Her ne kadar dikkat etmedim desenizde kilonuzda artış olduğunu düşünmüyorum. :KK66: Olmuş olsa bile birkaç günde halledilecek bir artıştır gibime geliyor.

Ciddi bir sağlık probleminizin olmadığına çok sevindim. Ödem konusunu da umarım en kısa zamanda atlatırsınız.
Her ne kadar dikkat etmedim desenizde kilonuzda artış olduğunu düşünmüyorum. :KK66: Olmuş olsa bile birkaç günde halledilecek bir artıştır gibime geliyor.
Evet cnm mutlaka artis oldu pazartesi artik odemin ne kadari gider ne kadari kalorsa tartiyla yuzlesmeyi dusunuyorum 😉

İyi akşamlar. 2 haftadır siteye bakamadım. Bu aralar beklenmeyen sağlık problemlerim çıktı. O yüzden pek siteye uğrayamadım, beslenme düzenime ve özellikle egzersizlerime dikkat edemedim açıkçası. Kilo konusunda 59,4 e kazık çakmış bekliyorum haftalardır. Haftaiçi bir ara 59,2 yi gördüm ama ertesi gün yine 59,4 tü. Sayfada bayağı kalabalıklık edecek ama kendime karşı sorumluluğumu yerine getirmek istediğim için 2 haftalık beslenme düzenimi aktaracağım. Umarım en kısa zamanda sağlığıma kavuşur, eski düzenime devam ederek hedefime ulaşabilirim. Beslenme listem ise şu şekildeydi bu süre içerisinde;

18.02.2020

11:00 haşlanmış yumurta, peynir, 1 tane muz
12:30 1 tane mandalina, 1 elma
19:00 fırında levrek, salata
22:30 yeşil çay

2 litre su, 1,5 saat egzersiz ve 40 dk yürüyüş

19.02.2020

08:00 bitki çayı, peynir, 1 dilim tam buğday ekmeği, 2 yumurtalı peynirli omlet, zeytin, peynir,1 küçük dilim tahin helvası
20:30 pırasa yemeği, birkaç kaşık ton balıklı makarna

20.02.2020

12:00 yulaf ezmesi (içine 1 tane muz ve 5-6 tane çilek koydum)
20:30 pırasa yemeği, ev yapımı küçük hamburger, bol salata
21:30 yeşil çay

2 litre su, 1 saat 15 dk egzersiz

21.02.2020

19:45 kapuska, sarımsaklı yoğurt, lavaşından yemediğim yarım adana dürüm
21:00 birkaç tane çilek, 1 tane küçük muz, sade kahve

2 litre su, 40 dk yürüyüş

22.02.2020

13:00 yulaf ezmesi (içine muz, ceviz ve biraz tarçın koydum)
15:30 yeşil çay, bir süre sonra ardından sade kahve
20:00 kapuska, sarımsaklı yoğurt
21:00 yeşil çay

2 litre su, 1 saat egzersiz

23.02.2020

14:00 birkaç dilim sucuk, haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, 1 tane küçük muz, 1 dilim greyfurt, ceviz
18:00 sade kahve

1,5 litre su

24.02.2020

12:00 ızgara tavuk göğsü, 1 dilim ekmek, salata

3 litreye yakın su

25.02.2020

12:00 haşlanmış tavuk
20:20 sade kahve

1 litre su içebildim, 45 dk yürüyüş

26.02.2020

13:15 yulaf ezmesi (muz, tarçın ve ceviz koydum)
20:00 bir porsiyondan daha az samsa

2 litre su, 1 saat egzersiz

27.02.2020

13:00 sucuklu yumurta, peynir, zeytin, bir küçük dilim tahin helvası, 1 bardak süt
14:10 sade kahve, 1 tane portakal (neredeyse bir limon büyüklüğünde)
19:00 1 tane lahmacun, salata

2 litre su

28.02.2020

13:00 yulaf ezmesi (muz, ceviz, 2 çay kaşığı ev yapımı çilek reçeli)
17:00 sade kahve
19:00 az yağda kavrulmuş soğan, biber, domates, biraz peynir

2 litre su

mimesis mimesis gecmis olsun cnm
Ben de aksamdan diyetime niyet edip yarin sabah basliyorum insallah. Uzun zamandir iyi yedim. Canim ne istediyse yedim ki bir daha canim istemesin. 😔

Sağlam gömüyoruz kaç ay yiyemiycez diye allah affetsin
Aynen sorma hic yemedigim seyleri bile yedim nasil bir aclik olacaksa :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Aslinda yarin baslicam ben seviye 1 e erkenden yoksa 13une kadar sonum hic iyi olmaz :KK43:
Yeni takvimde seviye 7 tam benim yillik izin donemime denk geliyor bu yuzden cok kararsizim bi aynen uygulamak istiyorum bir de izin donemi ara verip donuste devam etmeyi dusunuyorum. Ya da seviye 7 yi atlayip nasil olsa daha once yaptim diye grupla beraber seviye 8e de gecebilirim kafamda deli sorular yani. Tatili erteleyemem is yerini ona gore ayarladim rezervasyon yaptirdim. Zaten senede 1 gidiyorum artik memlekete.
Iste boyle bonusum kafamda deli sorular donup duruyor :confused:

X