107'den 70'e yolculuk. Yol uzun, yol arkadaşları aranıyor :-)

Ne olacak bu bogazlarimiz bilmiyorum beni hatirliyirmusun bilmiyorum bir ara yaziyordum buraya 58 59 kiloya kadar dusdum o donem ama sonra bu bogazi tutmadim hizla kilo aldigimi farkettim ama bugun baslarim yarin baslarim derken bir baktim yine ayni kilodayim 73 😨😨 yine basladim bu seruvene suan 68 69 arasi gidip geliyorum dun biraz fazla kacirdim tartida farketti ama bugun dengelerim
Nickini hatirliyorum cnm daha once buraya yazdigini biliyorum ama kilonu hatirlamiyorum onlari hic tutamiyorum aklimda :KK43:

Gunaydin kizlar hayirli cumalar :KK68:
Persembe gecesi niyet ettik bugun bismillah basladik hadi bakalim hayirlisi

Herkese merhaba. Çok uzun zamandır siteye uğrayamadım. Moral bozukluğu ve endişe, korku getiren sağlık problemlerim yüzünden aktif olamadım. Bu süreç içerisinde mümkün olduğunca yememe içmeme dikkat ettim sadece egzersizi haftada bir veya iki defa yürüyüş olarak yapabildim. Birikmiş çok fazla menüm var. Hepsini yazıp gereksiz bir kalabalık yapmak istemiyorum. Aşağı yukarı daha önceki menülerime benziyor zaten.
Sağlığımla ilgili güzel, artık korkacak bir şeyin olmadığı haberini aldım ve eski düzene dönebilirim. Ayrıca Bulamiyorum Bulamiyorum ve diğer arkadaşların aktif olması beni mutlu edip, iyi hissettirdi. 🤭

Bu hafta nihayet 58 kiloyu gördüm. Geriye 3-4 kilo kaldı ama o kadar yavaş ilerliyorum ki. Anca ayda 1 kilo gidiyor, o da giderse. Dünkü menümden başlayarak, günlük menülerimi paylaşmaya çalışacağım.

12.03.2020 menüsü

14:00 şekersiz kahve
16:00 1 küçük çorba kasesinde yulaf ezmesi, 1 tane küçük muz, birkaç tane badem ve fındık
19:00 yarım kase yayla çorbası, 3 parça haşlanmış tavuk budu, 2 tane fırında pişirilmiş mantar, birkaç çatal fırında pişirilmiş patates, 1 kase yoğurt.

Gün içinde 2 litre su
50 dk egzersiz ve akşam 5 km yürüyüş.

Herkese merhaba. Çok uzun zamandır siteye uğrayamadım. Moral bozukluğu ve endişe, korku getiren sağlık problemlerim yüzünden aktif olamadım. Bu süreç içerisinde mümkün olduğunca yememe içmeme dikkat ettim sadece egzersizi haftada bir veya iki defa yürüyüş olarak yapabildim. Birikmiş çok fazla menüm var. Hepsini yazıp gereksiz bir kalabalık yapmak istemiyorum. Aşağı yukarı daha önceki menülerime benziyor zaten.
Sağlığımla ilgili güzel, artık korkacak bir şeyin olmadığı haberini aldım ve eski düzene dönebilirim. Ayrıca Bulamiyorum Bulamiyorum ve diğer arkadaşların aktif olması beni mutlu edip, iyi hissettirdi. 🤭

Bu hafta nihayet 58 kiloyu gördüm. Geriye 3-4 kilo kaldı ama o kadar yavaş ilerliyorum ki. Anca ayda 1 kilo gidiyor, o da giderse. Dünkü menümden başlayarak, günlük menülerimi paylaşmaya çalışacağım.

12.03.2020 menüsü

14:00 şekersiz kahve
16:00 1 küçük çorba kasesinde yulaf ezmesi, 1 tane küçük muz, birkaç tane badem ve fındık
19:00 yarım kase yayla çorbası, 3 parça haşlanmış tavuk budu, 2 tane fırında pişirilmiş mantar, birkaç çatal fırında pişirilmiş patates, 1 kase yoğurt.

Gün içinde 2 litre su
50 dk egzersiz ve akşam 5 km yürüyüş.
Hosgeldin cnm
Saglik sorunlarinin iyilesmesine cok sevindim
Bismillah dedik basladik bugun insallah daha aktif olmaya calisicam bende
Iste firsat buldukca girerim evde kizlar yatinca bakarim artik 😉

13.03.2020 menüm

12:00 yarım fincan şekersiz kahve
13:30 haşlanmış yumurta, birkaç tane zeytin, peynir, 1 tane portakal ve 1 bardak süt
16:30 kendi yaptığım yulaflı bar
19:30 tarhana çorbası, ton balıklı salata, 2 yemek kaşığı yoğurt, 2 yemek kaşığı makarna

1 saat egzersiz ve 2 litre su.

13.03.2020 cuma

09.00 filtre kahve
11.00 filtre kahve
13.20 domates, peynir, marul, kapya biber, yesil zeytin, 2 haslama yumurta
16.00 cay
19.15 firin tavuk salata yogurt

14.03.2020 cumartesi

10.00 filtre kahve
12.00 sucuklu yumurta domates peynir zeytin cevizli avokado
20200314_115814.jpg
15.00 turk kahvesi
19.00 unsuz fellah koftesi yogurt tahin ceviz karisimi
20200314_190139.jpg
21.00 filtre kahve

Herkese iyi akşamlar.

14.03.2020 menüsü

13:45 haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, küçük 1 dilim helva, taze sıkılmış 1 bardaktan biraz az nar suyu.
16:00 şekersiz kahve, 1 tane yulaf barı
19:00 tarhana çorbası, et döner, yarım dilim ekmek, 1 kase yoğurt
22:00 maden suyu

2 litre su, 45 dk egzersiz, akşam 4 km tempolu yürüyüş.

15.03.2020

12:00 2 tane yulaf barı
18:00 kıymalı pide (başka seçenek yoktu malesef), salata
21:00 maden suyu

2 litre su ve 4 km tempolu yürüyüş

16.03.2020

15:00 2 tane peynirli, yeşillikli sandviç ( kepekli ve ruşeymli un karışımından ekmekleri evde yaptım. Bir ekmeğin boyutu hamburger ekmeğinin yarısı boyutunda) , bir çay bardağı taze nar suyu
19:00 soya soslu tavuk sote, salata, 1 kase yoğurt
22:00 adaçayı

35 dk egzersiz ve 1,5 litre su içtim. Yatana kadar 2 litreye tamamlamaya çalışacağım.

17.03.2020 menüsü

12:00 peynir, zeytin, ekmek(ev yapımı, hamburger ekmeğinden küçük boyutta), 1 küçük dilim helva, 1 çay bardağı taze sıkılmış portakal suyu
17:40 1 bardak süt
19:30 sarımsaklı yoğurtlu mantı, bolca salata, sabahtan kalan portakal suyu
22:30 yeşilçay ve yarım avuç kadar karışık kuru yemiş

2 litre su ve 1 saat egzersiz tamamlandı.

Memulerimi yazayim

16.03.2020 pazartesi
09.00 filtre kahve
12.30 marul domates yesil zeytin peynir 2 haslama yumurta ceviz
15.00 cay
18.30 pirasa yogurt 1 avuc findik

Su 2 lt spor yok

17.03.2020 sali
09.00 filtre kahve
13.00 marul domates yesil zeytin ceviz peynir 2 haslama yumurta
14.30 cay
18.00 keskek yogurt
21.00 filtre kahve

Su 2 lt spor yok

18.03.2020

14:45 haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, 1 tane muz, 1 küçük dilim helva, 1 bardak süt, dünden kalan salata ve kendi yaptığım ekmek
20:30 ızgara köfte, 1 kase yoğurt, salata
22:00 maden suyu

2 litre su

Beni de alın aranıza zayıflayamıyorum beraber motive olalım belki yanlışlarım vardır bunları çözeriz.

Beni de alın aranıza zayıflayamıyorum beraber motive olalım belki yanlışlarım vardır bunları çözeriz.
Merhaba. Bu konu uzun zamandır aktif değil. Ben katıldığımda birkaç arkadaş daha vardı ama sanırım sonrasında ayrıldılar. En son Bulamiyorum Bulamiyorum ile ben vardım. Konu tekrar aktif olacak mı bilmiyorum ama buraya yazmasam da hala kilo verme sürecindeyim. Sormak istediğiniz bir şey olursa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.

Hasibem 70 kiloya kadar düşmüştü pandemi nedeniyle stresli zamanlar geçirdi ve hala geçiriyor hemşire çünkü kendisi malesef oda bende çok kilo aldık

Hasibem 70 kiloya kadar düşmüştü pandemi nedeniyle stresli zamanlar geçirdi ve hala geçiriyor hemşire çünkü kendisi malesef oda bende çok kilo aldık

Bende çok kilo verdim sonra aldım bir de hamile kaldım :) olsun kilo yine verilir sağlığımız, psikolojimiz yerinde olsun her zaman burada destek olacak birileri var ve her zaman başlayabiliriz önemli olan o.

X