107'den 70'e yolculuk. Yol uzun, yol arkadaşları aranıyor :-)

Aynen sorma hic yemedigim seyleri bile yedim nasil bir aclik olacaksa :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Aslinda yarin baslicam ben seviye 1 e erkenden yoksa 13une kadar sonum hic iyi olmaz :KK43:
Yeni takvimde seviye 7 tam benim yillik izin donemime denk geliyor bu yuzden cok kararsizim bi aynen uygulamak istiyorum bir de izin donemi ara verip donuste devam etmeyi dusunuyorum. Ya da seviye 7 yi atlayip nasil olsa daha once yaptim diye grupla beraber seviye 8e de gecebilirim kafamda deli sorular yani. Tatili erteleyemem is yerini ona gore ayarladim rezervasyon yaptirdim. Zaten senede 1 gidiyorum artik memlekete.
Iste boyle bonusum kafamda deli sorular donup duruyor :confused:

Ya hasibe bu halimiz dr luk valla üzülüyorumda. Ama hangi diyeti yaparsak yapalım belli serbestlikler dışında asla bırakma lüksümüz yok yüksek kiloyu bi kere gördük çünkü.

2 öğünde devam edicen yada 3. Asla eski düzene dönmiycen.

mimesis mimesis gecmis olsun cnm
Ben de aksamdan diyetime niyet edip yarin sabah basliyorum insallah. Uzun zamandir iyi yedim. Canim ne istediyse yedim ki bir daha canim istemesin. 😔

Çok teşekkür ederim. Umarım en kısa zamanda sağlığımla alakalı iyi haberler alırım ve eski düzenime dönerim. Bugün sınav için başka bir ile gitmem gerekiyordu. Şimdi eve girebildim. Günümü zorunluluktan çok dengesiz ve sağlıksız geçirmek zorunda kaldım. Öğlen bir küçük pizza ve akşam da hamburger yiyerek günü kötü bir şekilde tamamladım. Bu hafta daha da dikkatli olmam gerekiyor.

Sizin de diyetiniz hayırlı olsun. Kaldığınız yerden azimle devam edeceğinize inanıyorum. 🙂

Ya hasibe bu halimiz dr luk valla üzülüyorumda. Ama hangi diyeti yaparsak yapalım belli serbestlikler dışında asla bırakma lüksümüz yok yüksek kiloyu bi kere gördük çünkü.

2 öğünde devam edicen yada 3. Asla eski düzene dönmiycen.
Aynen cnm 2 ogun devam edicez bundan sonra insallah. Dun aksam benim pcden esim eski fotolara bakmis. Dediki 2017de bir fotografin var cok kotu gorunuyorsun (kilo anlaminda) dedi. Ac goster dedim. Dedim gulerek yok yaa ben hamileyimdir burda ya da yeni dogum yapmisimdir. Ama malesef hic biri degil bildigin kilolu hatta sisko hatta ve hatta siskonun onde gideniyim. Bi ara pcyi acarsam bulup atayim sana fotomu. Su andada kendimi kilolu hissediyrum ama o resmi gorunce cok sukur halime dedim ve yarindan itibarwn tekrar boyle olmamak icin eski duzenime donuyorum dedim.
Çok teşekkür ederim. Umarım en kısa zamanda sağlığımla alakalı iyi haberler alırım ve eski düzenime dönerim. Bugün sınav için başka bir ile gitmem gerekiyordu. Şimdi eve girebildim. Günümü zorunluluktan çok dengesiz ve sağlıksız geçirmek zorunda kaldım. Öğlen bir küçük pizza ve akşam da hamburger yiyerek günü kötü bir şekilde tamamladım. Bu hafta daha da dikkatli olmam gerekiyor.

Sizin de diyetiniz hayırlı olsun. Kaldığınız yerden azimle devam edeceğinize inanıyorum. 🙂
Sagol cnm. O dedigin cisslardan ben de yedim bu gecirdigim surecte 😔

2.3.2020 pazartesi menusu

09.00 filtre kahve
13.30 marul roka dereotu beyaz peynir zeytin domates 1 haslama yumurta 1 seker turp (adi oyle mi bilmiyrum kucucuk disi pembe ici beyaz turpcuk) ceviz 1 kapya biber (1 ltlik kabim tam dolmadi bu malzemelerle)
19.45 (isten gec ciktigim icin yemek gece kaldi) kiymali karnibahar 1 tabak, 1 kase yogurt, 1 avuc findik

23.00 kizlari yatirinca bi kahve icerim

15dk kosubandi
10dk eliptik
20dk kondisyon

2lt kabuk tarcinli dilim limonlu taze zencefilli su

03.03 2020
09.00 diltre kahve
12.20 4 yk yulaf 1 kucuk yerli.muz 4-5 cilek (dondurucudan) ceviz sut
18.00 2 kare %85 bitter
19.00 taze fasulye 1 tabak

15 dk kosu bandi
15 dk kondisyon bisikleti
10 dk eliptik bisiklet

2 lt zencefilli tarcinli su

03.03 2020
09.00 diltre kahve
18.00 2 kare %85 bitter

15 dk kosu bandi
10 dk eliptik bisiklet

Cnm bende 14 martta grupla diyete başlayacağım. Yalnız bazı mrklarım var giderebilirsen sevinirim. İlk seviye de kaç kilo verdin. Bir süre sonra dier diyetlerde olduğu gibi duraklama oluyor mu? Yada sürekli farklı seviyelerle devam ettiğin için kilo vermeye devammı ediyorsun?

03.03 2020
09.00 diltre kahve
18.00 2 kare %85 bitter

15 dk kosu bandi
10 dk eliptik bisiklet

Bi de cnm kısa zamanda birhayli kilo verdin sarkman oldu mu?

Cnm bende 14 martta grupla diyete başlayacağım. Yalnız bazı mrklarım var giderebilirsen sevinirim. İlk seviye de kaç kilo verdin. Bir süre sonra dier diyetlerde olduğu gibi duraklama oluyor mu? Yada sürekli farklı seviyelerle devam ettiğin için kilo vermeye devammı ediyorsun?
Slm cnm yogunluktan 2 gundur giremedim. Seninde baslamana sevindim insallah sonuna kadar devam edebilirsin. Ben ilk seviyede 9-10kilo kadar vermistim ama cok fazla kilom vardi herkes o kadar veremeyebilir. Ilk 10 kiloyu verdikten sonra spora yazildim. 3 gunluk oruclara gelene kadar duzenli olarak spora gittim. Kt temizligi sonrasi tekrar spora gitmeye basladim o arada gitmedim. Bu yuzden cok fazla bir sarkmam olmadi. Karnimda hic yok zaten ic bacaklarda hafif var. Kollardada cok cok az var ama tekrar spora basladigim icin toparlar diye dusunuyorum

Slm cnm yogunluktan 2 gundur giremedim. Seninde baslamana sevindim insallah sonuna kadar devam edebilirsin. Ben ilk seviyede 9-10kilo kadar vermistim ama cok fazla kilom vardi herkes o kadar veremeyebilir. Ilk 10 kiloyu verdikten sonra spora yazildim. 3 gunluk oruclara gelene kadar duzenli olarak spora gittim. Kt temizligi sonrasi tekrar spora gitmeye basladim o arada gitmedim. Bu yuzden cok fazla bir sarkmam olmadi. Karnimda hic yok zaten ic bacaklarda hafif var. Kollardada cok cok az var ama tekrar spora basladigim icin toparlar diye dusunuyorum
Benim karnım çok problemyaa. Şuanda bile çok sarkık. Dier hiçbir yer beni korkutmuyor ama karnım çok korkutuyor. 2. Seviye ramazana geliyorya 30 gün sürecek bu defa. 2. Seviye de aynı hızla devam etti mi kilo vermen?

Benim karnım çok problemyaa. Şuanda bile çok sarkık. Dier hiçbir yer beni korkutmuyor ama karnım çok korkutuyor. 2. Seviye ramazana geliyorya 30 gün sürecek bu defa. 2. Seviye de aynı hızla devam etti mi kilo vermen?
Kilo azaldikca verilen miktarda azaliyor tabi ilkinde 10 verdiysem ikincide 5-6 vermisimdir tam hatirlayamiyorum. Simdiki takvimi yapsam bu kadar vermeyebilirdim ama cunku bunda serbest gun cok fazla

Anladm cnm. Tekrardan yapacak mısın? Aktif olacaksan bende seninle yapabilirim. Grubu tekrar aktif hale getirebiliriz.
Allah nasip ederse tekrar yapmayi dusunuyorum. Seviye 7de izmirde olucam o zaman yapmam belki yarida birakirim diyordum ama ne zaman bu adamin canli yayin konusmasini dinlesem acayip gaza geliyorum ne olursa olsun yapasim geliyor 😂
Hasibe nasılsın canım.
Ödemler komple gitti mi
Cok sukur gitti cnm. Artik aksam uzeri butun gun ayakta kalmaya bagli olarak her insanda oldugu kadar oluyor

Bende guncel kilonu merak ediyorum
Bu ara 82 lerdeyim cnm
Yaptigim sistem sonrasi tamamen bosalan bagirsaklarim tekrar doldu 3-4 kg ordan geldi. Vucudumda butun odemler gitmisti simdi normal miktarda su tutulumum var 1-2 kg ordan geldi.yani normal fizyolojiye donunce 4-6 kg otomatik olarak geri dondu. Diger kalan kilolarda tamamen pis bogazligimdan kitliktan cikmis gibi canim ne istiyorsa yedim ondan boyle oldum. Vucuduma aldigim o kadar katlili madde sayesindede yapmis oldugum butun sistemin bir anlami kalmadi. Kt sonrasi seviye 8 yapamadim. Kendi kendimi rezil ettim anlayacagin ama insallah bu seferki grupla yeniden baslayip vucudumu temizleyip sevie 9la bir omur boyu saglikli yasam bilinciyle hareket etmek istiyorum. Allah hepimizin yardimcisi olsun amin ❤

Allah nasip ederse tekrar yapmayi dusunuyorum. Seviye 7de izmirde olucam o zaman yapmam belki yarida birakirim diyordum ama ne zaman bu adamin canli yayin konusmasini dinlesem acayip gaza geliyorum ne olursa olsun yapasim geliyor 😂

Cok sukur gitti cnm. Artik aksam uzeri butun gun ayakta kalmaya bagli olarak her insanda oldugu kadar oluyor
Şükür canım.
Bende cesaret edebilsem başlayacam ama hiç cesaret yok.

Bu ara 82 lerdeyim cnm
Yaptigim sistem sonrasi tamamen bosalan bagirsaklarim tekrar doldu 3-4 kg ordan geldi. Vucudumda butun odemler gitmisti simdi normal miktarda su tutulumum var 1-2 kg ordan geldi.yani normal fizyolojiye donunce 4-6 kg otomatik olarak geri dondu. Diger kalan kilolarda tamamen pis bogazligimdan kitliktan cikmis gibi canim ne istiyorsa yedim ondan boyle oldum. Vucuduma aldigim o kadar katlili madde sayesindede yapmis oldugum butun sistemin bir anlami kalmadi. Kt sonrasi seviye 8 yapamadim. Kendi kendimi rezil ettim anlayacagin ama insallah bu seferki grupla yeniden baslayip vucudumu temizleyip sevie 9la bir omur boyu saglikli yasam bilinciyle hareket etmek istiyorum. Allah hepimizin yardimcisi olsun amin ❤
😔😔insaAllah canim diledigin.gibi olur

Ne olacak bu bogazlarimiz bilmiyorum beni hatirliyirmusun bilmiyorum bir ara yaziyordum buraya 58 59 kiloya kadar dusdum o donem ama sonra bu bogazi tutmadim hizla kilo aldigimi farkettim ama bugun baslarim yarin baslarim derken bir baktim yine ayni kilodayim 73 😨😨 yine basladim bu seruvene suan 68 69 arasi gidip geliyorum dun biraz fazla kacirdim tartida farketti ama bugun dengelerim

X