Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi geceler kızlar.ara sıra göz attım ama pek pcde bulunmadım.yatmadn yazarım die bu saate kaldı :)

kocaelicmde spora başlamış.aynen böyle devam :)

kızlar çok oldum ama sizce şu hollywood diyetini denesem mi bir hafta?

ilk iki gün sadece meyve suyu içiliyormuş, kafamı o kurcalıyor. ama hafta sonu hep evde olucam. gerçi ben meyve+meyve suyu yaparım.

ne diyosunuz? kararsızım. azıcık inceledim de, yoğurt yok diyette. olmaz, canım ister :p

clementine canım pestile sardın sne bu ara ?nerdne bu kaynak bakiim :) bende çok severim pestil ve türevlerini.aah ah.. spor için vücudum çok ham dmeişsin ama biyerden başlamak gerke.yavaş yavaş kendin incitmedne başla.ağır zor şeyler yapacak değilsin.birazcık hareketin faydası var zararı yok.ayrıca hollywood diyetinide yapanı kesinlkle önermem çünki böyle diyetler sadece su ve kas kaybı sağlıyo.sen elindne geldiğince dengeli beslenmeye çalış.bu diyetleirn zararı çok faydası hiç yok.görüne kilo kaybı sadce baskülde ve aldatıcı.lütfen kendine zarar verme.

singingim
bugün az yemişisn sanki?
tarikim harikasın.biz kontorl edim derken kendinide sormlu tuutyosun böylece kaytarmıyosun.regl den dolayı zorlanmışsın ama neyse.tabi fazlada zorlama kendini.iyi hissetmiyosan istirahat et.

çiçeğimde
yapmış sporunu bende 20 dk yürüdm 40 dk da aerobic yaptım bu gün.

gülloşum yine iş başında.misafir ağılıyo :) Şeniz

SPOR LISTESI
Aydasu (-)
Azra-sila (-)
Clementine (-)
Cicek (+)
December (-)
Ebru (-)
Jeo (-)
Kocaeli (+)
Singing kettle (+)
Silviya (+)
Sunlight (+)
Tarikim (+)

NOT: Spor yapilmayan gunlerin cezasi x2 dir:)))Ben herkesin adini ekledim listeye Silvisimin istegi uzere.Hepinizi coook optum kolay gelsin hele de bugun hanesinde eksi yazanlara:))))

Son düzenleme:
2. TAKIM 82. Etap

tarikim (59.5///% )
Kocaeli (64.0/64.0/0/0.00% )
aydasu (59.5///% )
singing kettle (70.5///% )
silviya (77.5///% )
EBRU2205(67.0///%)
sunLight(69.5///%)
clementine212(57.5///%)
jeo(76.0///%)
december(59.4///%)
Handemi (74.4///%) Yeni Üye
Azra_Sıla (119.0///%) Yeni Üye

2. TAKIM TOPLAM KİLO (660.4///% )

2. TAKIM 82. Etap

tarikim (59.5///% )
aydasu (59.5///% )
silviya (77.5///% )
EBRU2205(67.0/67.0/0/0.00%)
sunLight(69.5///%)
clementine212(57.5///%)
jeo(76.0///%)
december(59.4///%)

handemicim tekrar hoş geldin.uyguladığın diyet gayet ideal.plates olayıda çok iyi biliyosun kasları güzel çalıştırıyo ve vücudu sıkılaştırıyo.zaten aşırı spor yapmana gerek yok önemli olan sürekli olması.günlük 30-40 dk ideal.haftada 1 günde vücut tamamen dinlendirilmeli.oğlunu allah bağışlasın kayınvalidenede geçmiş olsun.idare etme konusunda gelince zaten şuan deneme süresindesin belki deneme süren biraz uzar hepsi bu.

ebrucm benimde nesfitm bitişti bugün aldım.artık kahvlatılarımı onnla yapıcam yoksa normal kahvlatıda fazla kaçırıyorum.ayrıca bide müsli bar aldım bakalım hoşuma gidicek mi.henüz denemdim.yarın denerim artık.ara öğün olark iyi olabileceğini düşünüyorum. bu arada yanlış hatırlamıyosam koşu bandın vardı fazla bişey yapaman gerek yok hergün düzenli 30 dk ile başla ilerde kendini iyi hissedersen 60 dk ya kadar çıkartabilirsin.zatne yoğun olan çalışma temponda spor salonunda düzenli olarka akit ayırabileceğini pek sanmıyorum ama tabiki spor salonunu havası farklı oluyo.artık seçim sana kalmış.

teşekkür ederim silviya ve diğer arkadaşlar çok sıcak karşıladınız beni
bugün kayınvalidem hastaneden çıkıyo şuan onu beklmekedeyim
herşey yolunda gidiyo dietimde
dietisyenimin bana verdiği bi liste var arkadaşlar sizinle onu paylaşmak istiyorum

1İnce dilim ekmeğin (25gr)yerine geçenler......
kepek ekmeği 1 dilim etimek kadar
çavdar ekmeği 1 dilim etimek kadar
yulaf ekmeği 1 dilim etimek kadar
hamburger ekmeği 1/2 adet
sandviç ekmeği 1/3 adet
yufka böreklik 1/4 adet
kepek 3 yemek kaşığı
kepekli diet bisküvi 4-5 adet
grissini 3 adet galeta (20 cm) 2adet
irmik (çiğ) 2-3 yemek kaşığı
un (buğday-pirinç) 2yemek kaşığı
nişasta 2 yemek kaşığı
light ekmek 2 dilim
diyet ekmek 2 adet
simit 1/4 adet
etiform 4 adet
leblebi,nohut 1/2 çay bardağı
kestane (haşlanmış) 4-5 adet
kestane (kavrulmuş) 2 orta boy
haşlanmış mısır (koçanda) 1 küçük boy
patlamış mısır 1 su bardağı dolusu
haşnamış mısır 1/2 su bardağı
corn flakes 3 yemek kaşığı
bioner (buğday özü) 2 yemek kaşığı
patates 1 orta boy
çorbalar 1 orta boy kase
pilav,makarna,bulgur 2 yemek kaşığı

benim işime çok yaradı bu liste umarım faydam olur sizede
birde meyve listem var ama şimdi vakdim yok çünkü gelmek üzereler:)))
bu motivasyonla vericem bu kiloları eminim:)))
ha bide unutmadan benim çok sık kullandığım bi cümle var canım bişi çok acacip çekinde kendime
Dudaklarda bir dadkika kalçalarda ömür boyu....
diyorum işe yarıyo.....

2. TAKIM 82. Etap

tarikim (59.5///% )
aydasu (59.5///% )
silviya (77.5///% )
sunLight(69.5///%)
clementine212(57.5/57.5/0/0.00%)
jeo(76.0///%)
december(59.4///%)

Son düzenleme:
merhaba kızlar.bugün perşembe olduğunu ve listeyi tamamen unutmuşum.saol kocaelicim.bu arada handemi deneme süresinde ve azrasıla yer boşalana kadar listede malesef olamayacak.çünki 12 kişi üst sınır kuralı var.çiçekte listede yeniden üye açıklaması ile yer alacak.bu mesajdan sonra listedeki değişiklikleri halledicem.

silviş ne yaptı :
yine geç kalktı (10,30) kahvlatısını nesfit ve sütle yaptı ama spor olayını aksatmaamk için kendine bir kural koydu.saat kaç olursa olsun spor yapılmadan ağza 1 lokma girmeyecek.böylelikle hem kendimi biraz daha erken kalkmaya zorlarım hemde araya bişeyler sokarak sporu geç saate bırakmam.
30 dk aerobic yapıp sonra kahvaltımı ettim.geç olduğu için öğle yemeyi yok onun yeirne 2 kepekli grisini ve 1 bardak ayran.geri kalnınıda sonra yazarım.

günaydın 2. takım.
sılvişim sorma akşam eve gelip önce onları yedim ama sonra kendimi tutamadım .gündüz idare ediyorumda akşam sürekli mutfağa taşınıyorum.ve çok üzgünüm ama ne fayda.

bu yürüyüş işi inşallah herkesin işine yarıyacak.
teşekkürler handemi benim işime yarar yazdıkların . burdaki amaç zaten paylaşım ve denetim.kayınvalden ne ameliyatı oldu?
sunlıghtım kolay gelsin.

singngim banada oluyo o ama artık elimde su şişesiyle dolaşıyorum ve bişeyler atıştırmaya yer kalmıyo :) ama canın kendini oylaycak bişeyler istiyosa masum olarak müsli barlar veya pirnç -mısır patlakları hem kalori olark düşük hemde mideyi iyi dolduruyo.

teşekkür ederim silviya ve diğer arkadaşlar çok sıcak karşıladınız beni
bugün kayınvalidem hastaneden çıkıyo şuan onu beklmekedeyim
herşey yolunda gidiyo dietimde
dietisyenimin bana verdiği bi liste var arkadaşlar sizinle onu paylaşmak istiyorum

1İnce dilim ekmeğin (25gr)yerine geçenler......
kepek ekmeği 1 dilim etimek kadar
çavdar ekmeği 1 dilim etimek kadar
yulaf ekmeği 1 dilim etimek kadar
hamburger ekmeği 1/2 adet
sandviç ekmeği 1/3 adet
yufka böreklik 1/4 adet
kepek 3 yemek kaşığı
kepekli diet bisküvi 4-5 adet
grissini 3 adet galeta (20 cm) 2adet
irmik (çiğ) 2-3 yemek kaşığı
un (buğday-pirinç) 2yemek kaşığı
nişasta 2 yemek kaşığı
light ekmek 2 dilim
diyet ekmek 2 adet
simit 1/4 adet
etiform 4 adet
leblebi,nohut 1/2 çay bardağı
kestane (haşlanmış) 4-5 adet
kestane (kavrulmuş) 2 orta boy
haşlanmış mısır (koçanda) 1 küçük boy
patlamış mısır 1 su bardağı dolusu
haşnamış mısır 1/2 su bardağı
corn flakes 3 yemek kaşığı
bioner (buğday özü) 2 yemek kaşığı
patates 1 orta boy
çorbalar 1 orta boy kase
pilav,makarna,bulgur 2 yemek kaşığı

benim işime çok yaradı bu liste umarım faydam olur sizede
birde meyve listem var ama şimdi vakdim yok çünkü gelmek üzereler:)))
bu motivasyonla vericem bu kiloları eminim:)))
ha bide unutmadan benim çok sık kullandığım bi cümle var canım bişi çok acacip çekinde kendime
Dudaklarda bir dadkika kalçalarda ömür boyu....
diyorum işe yarıyo.....

liste için teşekkürler.bendede var ama bazı şeyler eksik.onları snein listendne ekliycem.meyve listenide daha sonra paylaşırsın vaktin olunca. bunlar sana a.s. bu çiçeklerde kayınvaliden için.

Teşekkürler Silvişim. Düzeltmeler için. Çiçeğimi de unutmuşum:eek:
Tarikim lütfen listene altın harflerle "Kocaeli bugün 1 saat koştu. Kendini aştı" yazarmısın:teytey::nazar:

2. TAKIM 82. Etap

tarikim (59.5///% )
aydasu (59.5///% )
silviya (77.5///% )
sunLight(69.5///%)
jeo(76.0///%)
december(59.4///%)
çiçek(65.0///%) ESKİ ÜYE (yeniden aramızda)

arkadaşlar jeo aynın 12 sinden beri hiç online olmamış.zaten yeni bir üyemizdi.çıkarılması gerektiğini düşünüyorm siz nedersiniz???

2. TAKIM 82. Etap

tarikim (59.5/59.5/0/0.00% )
aydasu (59.5///% )
silviya (77.5///% )
sunLight(69.5///%)
jeo(76.0///%)
december(59.4///%)

2. TAKIM 82. Etap

tarikim (59.5/59.5/0/0% )
aydasu (59.5///% )
singing kettle (70.5/71.7/-1.2/-1.70% )
silviya (77.5///% )
sunLight(69.5///%)
jeo(76.0///%)
december(59.4///%)

Son düzenleme:
:ecrin_bebek:
arkadaşlar jeo aynın 12 sinden beri hiç online olmamış.zaten yeni bir üyemizdi.çıkarılması gerektiğini düşünüyorm siz nedersiniz???

silvişim, bende jeo arkadaşımızın hiç takıma uğramadığını görünce baktım. siteye girmiyor ne zamandır.:1shok:
yeni üyelerimizin, uzun zamandır üye olanlara nazaran daha çok paylaşımda kaydirigubbakcemile5bulunmalarından yanayım.
çünkü ben ilk üye olduğumda, hatırlıyorum da, 2. takımla yatıp 2. takımla kalkıyordum.:1rolleyes: hala da o heyecan var içimde.sırnaşık şey
çünkü bizlerde zaman zaman bir duraklama ve bıkkınlık devresi oluyor. :eek:klava:eek:nlarla canlılık gelmeli takımımıza.hihoyyyt
ben bugün belki kilo bildirimi yapar diye bekliyordum ama...:uhm:
bu durumda, senin dediğin gibi, takımdan çıkarılmasının doğru olacağını düşünüyorum.:a015:
yine de karar senin tabii güzel kaptanım..:1hug:

2. TAKIM 82. Etap

aydasu (59.5///% )
silviya (77.5///% )
sunLight(69.5/69.5/0/0.00%)
jeo(76.0///%)
december(59.4///%)

evet kaptan bizim görüşümüzü istemiş.biz cevap vermeliyiz . buda bir paylaşım.
evet sunlıghtım kesinlikle haklı yeni giren arkadaşlar çok paylaşım yapmalı hem ortamı hareketlendirme ,hem bizim onu tanımamız açısından.jeo deyince düşünmek zorunda kaldım . kimdi arkadaşım diye.
ancak biz burada belli bir amaç için bulunan kişileriz kendimin 1 ay beklediğini takıma kabul edilmek için vede silvişin çağrısı ile nasıl mutlu olduğumu unutmadığım gibi
jeo nun koşullarını bilmiyoruz belki hasta belki pc si bozuk belki hastası var vs. ama bir karar almakta ve kesin kuralları oturtmakdada fayda var silvişimde böyle düşünmek zorunda kalmaz. ben derimki 12 +7 =19 yapar ve bu arkadaşımız kilo bildirimindede bulunmaz ise çıkarılır.sonuç 1 hafta takıma uğramıyan ve sepep bildirmeyen takımdan çıkar.oylarınıza yada önerilerinize vede ilginize....
saygı sevgi sorumluluk

kızlar aman ben kafamı vurduktan sonra pek toparlıyamıyorum.kimseye bir şey demek falan istemiyorum.yanlış anlayacağımız bir konu var ise lütfen özelden yazalım.

ah silviş'im, eski üyeler karar versin vallahi, ben bilemedim; ama azra sıla ya da handemi daha çok paylaşımda bulunuyor sanki. benim gözlemim böyle.

arkadaşlar cevaplar için sağolun.evet belki aksaklıklar yündne girmeiyo olablir.ama son yazdığı mesj ile son online olduğu tarih arasındada günler var.siznde bu konuda benimle aynıfikirde olmanız nedneiyle ben yarınki listede çıkarıldığını yazıcam.umarım hendisi iyidir ve herhangi bir sornu yoktur.ileride geçerili bir sebep sunarsa girmemesi ile ilgili. yanidne aramıza olablir ama şimliki çıkartıyorum.

ayrıca yarın kili bildirmi yapılırken listemiz 12. takım tarafından kontrol eidlecek ayrıca bizde 12. takımın listesini kontrol edicez ve listelerde hata varsa düzeltilip hatasızlığı onaylandıktan sonra paylaşım alanına gönderilecek ve sonuç listelerini bu hafta 1. takım hazırlayacaktır.dolayısı ile sabah erken saate listeyi gönermiycem.öğledne sonra geldiğimde bu işle ilgilencem ama 12. takımdan gelen gidenleride sizler karşılarsınız artık.veya soron yoksa listelerde beni beklemedne kocaeli bildirmi yapar diye düşünüyorm.yarın süpriz olamsı açısından hatırlatmak istedim.çünki bu uygulama yeni.artık sonuç listelerini takımlar sırayla hazırlayacakalr. haftayada 2. takım bu işle ilgilenecek.ayhhh çok uzattım.tamam susuyorum artık :)

2. TAKIM 82. Etap

aydasu (59.5///% )
silviya (77.5///% )
sunLight(69.5/69.5/0/0.00%)
jeo(76.0///%)
december(59.4///%)
çiçek(65.0/64.3/0.7/1.08%) ESKİ ÜYE (yeniden aramızda)

slm kızlarrr napıyosunuz bakalımm masallah spor olayı cok guzel devam edıyor sılvısım aferın kuşumŞeniz
ben bugun yemege abarrttım kızlarr
11 gııbı 2 dılım kek
4 de 1 tabak sulu patetes plav ve cacık yedım ve bıraz ekmekte yedım
plavı cok kacırdım sanırımm:eek:
daha sporumu yapmadımm yapacam tarıkımkaydirigubbakcemile2

jeo arkadsımız kım bılmıyorum ama yenı gelen guloşum özellıkle cok guzel katılımları var masaallah nede olsa topragimkaydirigubbakcemile3

Silvişim merak etme yarın izinliyim ve evdeyim ara ara girer gerekeni yaparım. Jeo konusunda yazdıklarına katılıyorum bende...

X