2013 Nisan Anneleri

Bizim ....

• Ankete Katılan
    428
Hepiniz hoş geldiniz sayın 2013 Nisan Anneleri :KK42:

Hamileliğiniz hayırlı uğurlu olsun. Rabbim inşaallah sağ selim kucağınızada almanızı nasip eder..:KK16:

Aşağıda hazırladığım listeye isimlerinizi yazdırmak için buraya yada bana özel mesajla bilgilerinizi TAM yollarsanız sevinirim..

Güzel paylaşımlar diliyorum.

benden de duanizi eksik etmeyin umarim nisan annesi olurum haaa tabii 2013..:)) oldu ya nisan deyipte ileriki 10 sene sonraki nisanlara ertelenmesin

hakkimizda hayirlisi insaallah

ANNENİN ADIANNENİN YAŞIYAŞADIĞI ŞEHİRSON ADET TARİHİBEKLENEN DOĞUM TARİHİKAÇINCI BEBEKBEBEĞİN DURUMUCİNSİYET KIZ ERKEKBEBEĞİN İSİMİ
tosdik04.04.2013
tugbaogretmen01.04.2013
kayaes07.04.2013
pirlepe05.04.2013
MyWorld07.04.2013
rengin3501.04.2013
_lena_09.04.2013

[/tr]

[/tr]

[tr]

[tr]

Merhabalar bugün test aldım.
Sonuç:Kopkoyu 2 çizgi...
Sizce testte hata olabilir mi?SAT:02/07/2012 idi.
Kendimi bu hamileliğe hazır hissetmiyorum:KK43:Kendimi suçlu hatalı gibi görüyorum :KK43: test yanlış cıkmış olabilir mi sizce?Mutsuzum:KK43:

testlerin guvenilir oldugunu dusunuyorum.. umarim hayirlisi olur. kizima hamile kalmayi cok istemistim hep aklimda bebek dusuncesi vardi.. hamileligimden 1 sene oncesinde ise kendimi hic anne olarak dusunemiyordum oysa kadin yaradilis olarak kadindir , annedir, merhametlidir, sevgi doludur.. benden anne olmaz diyordum. disarda bir suru yardima muhtac cocuk var onlara yardim etmeliyim nasil bir cocugun sorumlulugunu ustlenebilirim diye kend kendimi telkin ediyordum ..

kendi ogrencilerim vardi onlarda cocuklarim sayilmazmiydi ya da yigenim nasil mavi mavi kucucuk gozlerii ile kucaga gelmek icin gozyasi dokuyordu yok yok ben bir cocuga bakacak kapasitede degildim. operdim severdim alisveris yapardim ama gecenin bir vakti o aglar ise ben de aglardim en iyisi mi kalsin deyip duruyordum

sonra ne zaman icime annelik duygusu yerlesti hatirlamiyorum tam 8 ay anne olayim Rabbim diye dua ettim ve test pozitif cikti sonrasinda duygusal bir patlama.. benim uykum agirdir, sabah kalktigimda en az 3 flitre kahve icmeden kendime gelemem zararli ne varsa ben ordayim abur cubur yerim kola icerim sigara icerim ...evet ben kotu bir anne adayiydim...pismanliklarim oldu agladim zirladim ... oyle yeni evli genc diye dusunme hamile kaldigimda 28 yasinda idim yani bir kadinin artik anne olmasi gerektiginin dusunuldugu yaslar..

ilk ay aglama zirlama durumlari ile gecti normalde aglayamam kolay kolay ama hormonlarin etkisi sanirim ..bebegimin kalp atislarini duyana kadar acaba hazirmiyim tantanasi ile kendimi yedim bitirdim...o kalp atislari var ya insana dunyanin butun malindan mulkunden servetinden hatta yasadigin hayattan daha anlamli geliyor..icinde kelebek kadar bir canlinin oldugunu senin oldugunu anliyorsun Rabbim gun be gun o varliga senin canindan kanindan oksijeninden veriyor..sen bir bedeni paylasiyorsun onunla

annem babam kardesim esim siralamayi nasil yapar isek yapalim ama bakiyorsun ki hepsinin onune gecmis o minicik beden..minicik savunmasiz, onu karninin icinde hayatin zorluklarindan koruyorsun ta kii tek basina soluk alacak duruma gelene kadar..

zamanla alisacaksin ve hic kendini uzme yavas yavas bebegin dunyaya gelmeye hazirlanir iken sen de annelige hazirlanacaksin.. umarim cok guzel bir hamilelik gecirirsin

Çok sağol canım desteğin için.
Ben de 3 aylık evliyim.Şimdi duyan herkes 'aa çok erken ama yaa' vs vs diyip duracaklar.
Ayrıca itiraf ediyorum ki ben çok da hevesli mutlu değilim.:KK5:Böyle düşündüğüm için de suçlu hissediyorum kendimi.Mutlu olmam mı gerekiyor?
Ama ben o bebeğe nasıl bakacağım?Bakabilecek miyim ?:26:
Bebekli bir hayat nasıl olur acaba?
Rahat rahat tatile gidebilecek miyim?
Eşimle eskisi gibi İstiklal'de kafama göre takılabilecek miyim?
Çalışabilecek miyim ?
Hele ki doğurmak...benim ağrı eşiğim çok düşüktür...Nasıl doğum yapacağım?
Üstelik sigara içiyorum dün 5 tane içtim.
Birdenbire nasıl bırakacağım??
Ben anne olmayı haketmiyorum galiba bu yüzden korkuyorum...

Canımm herşeyden önce tabiki senin kararın önemli.. Bende evliliğimin 2. ayında korunmama rağmen hamile kaldım.. Hazır değilim dedim evlilik otursun dedim vs. vs. ve kürtaj oldum..
Sonra aylarca rüyalarımda bana küs bir çocuk sesleniyorum surat asarak mezarliğa doğru koşuyor fln.. kendime gelemedim.. Sonra aradan 1 yıl geçti kazayla tekrar hamile kaldım ama bu sefer tamamdır doğurucam dedim.. 9. haftada kürtaj oldum boş gebelikti.. Allah ceza olsun diye verdi belkide..
şimdi 1,5 yıllık evliyim bu ay adetim gecikti dün test yaptım belirğin şekilde iki çizgi çıktı.. muhtemelen 5 haftalık hamileyim ama doktora korkudan gidemiyorum yine boş gebelik diyecek bişey olacak diye.. Keşke ilk bebeğimi doğursaydım şimdi tam 1 yaşında olacaktı.. Bende senin gb düşündüm hemen ilk aydan hamile mi kalınır fln diye.. zaten bebek 3 aylık olana kadar kimseye söyleme düşük riskini atlatsın.. o zamana kadar da sen 6 aylık evli olacaksın herkes kendi bi tarafına baksın..

2011 Mart annelerinden 2013 nisan annelerine şuan için 4 hamile mevcut kadroyu tamamlayalım hep birlikte ceee yaparız :KK9::KK9::KK9:

Hamileliğiniz hayırlı uğurlu olsun. Rabbim inşaallah sağ selim kucağınızada almanızı nasip eder..:KK16:

Aşağıda hazırladığım listeye isimlerinizi yazdırmak için buraya yada bana özel mesajla bilgilerinizi TAM yollarsanız sevinirim..

benden de duanizi eksik etmeyin umarim nisan annesi olurum haaa tabii 2013..:)) oldu ya nisan deyipte ileriki 10 sene sonraki nisanlara ertelenmesin

ANNENİN ADIANNENİN YAŞIYAŞADIĞI ŞEHİRSON ADET TARİHİBEKLENEN DOĞUM TARİHİKAÇINCI BEBEKBEBEĞİN DURUMUCİNSİYET KIZ ERKEKBEBEĞİN İSİMİ
tosdik04.04.2013
tugbaogretmen01.04.2013
kayaes07.04.2013
pirlepe05.04.2013
MyWorld07.04.2013
rengin3501.04.2013
_lena_09.04.2013

[/tr]

[/tr]

[tr]

[tr]

merhaba, bende nisan 2013 annesi oluyorum :KK49:
32 yaşındayım, ilk bebeğim, sat 10 temmuz, muhtemel doğum tarihi 16 nisa 2013
istanbuldayım

ANNENİN ADI
ANNENİN YAŞI
YAŞADIĞI ŞEHİR
SON ADET TARİHİ
BEKLENEN DOĞUM TARİHİ
KAÇINCI BEBEK
BEBEĞİN DURUMU
CİNSİYET KIZ ERKEK
BEBEĞİN İSİMİ
tosdik
04.04.2013
tugbaogretmen
01.04.2013
kayaes
07.04.2013
pirlepe
05.04.2013
MyWorld
07.04.2013
rengin35
01.04.2013
_lena_
09.04.2013

merhaba bi aksilik çıkmazsa bende nisan annesi olucam
yaş 32,kocaeli,sat 4 temmuz,beklenen doğum tarihi 10 nisan,ilk bebek:KK1:

Benim sat tarihim 13temmuz..dayanamayıp erken betahcg baktirdim.. Bugün 26. Gunüm betahcgm 233 çıktı 2gun önce 72 ydi.evet hamileyim..:)))
Allahım tüm isteyenlere versin..bu benim 3. Bebeğim..ilk iki bebeğimi kaybettikten :KK43:(((sonra pihtilasma sorunum olduğunu anladım..ve tabi Doktorumu değiştirdim...
Aspirin folikasit ve b 12 kullanıyorum..umarım bu bebeğimizi kucağımıza almayı nasip eder alah..doktorum haftaya cumaya randevu verdi..
Herseyin yolunda gitmesini diliyorum..dua ediyorum..
Sevgiyle...

Su yorumumun altındaki cetveli nasil düzelticem ben ya..yanlış tarih ve zaman gösteriyor...:/

Benim sat tarihim 13temmuz..dayanamayıp erken betahcg baktirdim.. Bugün 26. Gunüm betahcgm 233 çıktı 2gun önce 72 ydi.evet hamileyim..:)))
Allahım tüm isteyenlere versin..bu benim 3. Bebeğim..ilk iki bebeğimi kaybettikten :KK43:(((sonra pihtilasma sorunum olduğunu anladım..ve tabi Doktorumu değiştirdim...
Aspirin folikasit ve b 12 kullanıyorum..umarım bu bebeğimizi kucağımıza almayı nasip eder alah..doktorum haftaya cumaya randevu verdi..
Sevgiyle...

Öncelikle bebeğin hayırlı olsun inşallah sağsalim kucağına alırsın aynı durum arkadaşımda da vardı şuan 2 çocuk annesi ama hamileliği boyunca hergun iğne yapılıyordu ona tabi ben aynı durum dedim ama bibebir değildir elbet farklılıklar vardır ve hepsinin tedavisi farklı inşallah herşey gonlunce olur

:nazar:

tosdik04.04.2013
tugbaogretmen01.04.2013
kayaes07.04.2013
pirlepe05.04.2013
MyWorld07.04.2013
rengin3501.04.2013
_lena_09.04.2013
aamut32istanbul10.06.201216.04.2013ilk
MRL_2626.06.201202.04.2013
chosy32kocaeli04.06.201210.04.2013ilk
BLONDYb32istanbul13.06.201216.04.2013

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[tr]

[tr]

Canım eline saglık tabloya benide eklemiştin ama 33 yas... Ankara...ve satım 13.07.2012...:)))

kızlar benide ekleyebilirmisiniz..sat 8 temmuz.istanbul da oturuyorum.yaşım 30 ilk çocuğum olacak..allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin..

Evet 2 tane Nisan 2013 anne var...ee nasil yapalım toplanalım...orası daha kalabalık sanki..nasil gecirmez hep beraber..????
:emir_bebek::emir_bebek:

Sevgiyle...

Hayirli olsun, saglikla alalim ins bebislerimizi kucagimiza...
Ben de 2 dusuk yaptiktan sonra pihtilasma problemim oldugu anlasildi.
3. Gebelikte saydigin ilaclarin yaninda birde sulandirici igne kullandim, hergun kendi kendime yaptim.
Cok sukur saglikla kucagima aldim veeee yeniden hamileyim, henuz igne vermedi doktorum, saydigin ilaclari kullaniyorum,hafaya kontrolum var belki o zaman verir.
Gecmis bitmis olsun ins sikintin.

Hayirli olsun, saglikla alalim ins bebislerimizi kucagimiza...
Ben de 2 dusuk yaptiktan sonra pihtilasma problemim oldugu anlasildi.
3. Gebelikte saydigin ilaclarin yaninda birde sulandirici igne kullandim, hergun kendi kendime yaptim.
Cok sukur saglikla kucagima aldim veeee yeniden hamileyim, henuz igne vermedi doktorum, saydigin ilaclari kullaniyorum,hafaya kontrolum var belki o zaman verir.
Gecmis bitmis olsun ins sikintin.

Bu arada eksik bilgi vermisim, yas 29, istanbul.

tosdik04.04.2013
tugbaogretmen01.04.2013
kayaes07.04.2013
pirlepe05.04.2013
MyWorld07.04.2013
rengin3501.04.2013
_lena_25bakü02.07.201209.04.2013
aamut32istanbul10.07.201216.04.2013ilk
MRL_2629istanbul26.07.201202.04.2013
chosy32kocaeli04.07.201210.04.2013ilk
BLONDYb33Ankara13.07.201216.04.2013
thetis1030istanbul08.07.201215.04.2013ilk