2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam herkese
Dün ve bugün çarşı gezdik aşkımla bebeğimizin bütün kılık kıyafet olayını hallettik yani öyle umuyorum bitti sanırım:)
yoruldum ama yinede çok güzeldi acaip zevkli bebeğime alışveriş yapmak .
Yeşim bu arada o göğüs altında batma olayı bende de var bittim 2 gündür bitek yatınca geçio dediğin gibi sebebi ne bunun bilmiyorum doktora sorucam bidahaki gidişime sen biliomusun?

Cicilerimizin bazılarınıda paylaşalım teyzişlerle

Eki Görüntüle 533301 Eki Görüntüle 533300 Eki Görüntüle 533302

ayy yesinler çok tatlılar ya güle güle giysin emiii.evet çok zevkli bebişlere bişiler almak aMA İNSAN ÇOK YORULUYO YA KEŞKE YORULMADAN DOLAŞSAK :))

ayy olmazmı gamzecim.kuzenim hamileydi oglan dogurcak diye bi kasılmalar bi havalarr ay hayrete düşmüştüm.hiç daha önce onu böle görmediydim.
bugün onlada karşılaştık erkek oldugunu duyunca zaten hiç memnun olmadı yarım agız hayırlı olsun deyip geciştirdi
halbuki ben onun bebegi olacagını duydugumda cok mutlu olmuştum ve onada hissettirmiştim.
onunda 1 kızı vardı oglu olmuştu.ben ne kadar şanslısın ikisini tadıyorsun filan demiştim.bi çok dua etmiştim onlar için
ama onun bugünkü tavrı sinir bozucuydu.
anlamak güç insanları:KK31:

allaaaaah allaaah :) ilginç ya neden yani allah sanada vermiş neyi çekemiyosun insanın inanası gelmiyo gerçekten .....neden çokmu erkek çocuk istyduki bu kuzenin ama istesede yani kasılma ne ya allahım :))
ne diyim allah herkesin gönlüne göre versin

neyse uykum geldi çıktım ben mucukladım kızlar sizi
tontirik teşekkür edrim çanta için haftasonu ilk işim eminönüne gitmek olucak allah izin verirse

ya şu cinsiyet konusu arkidişler ya deli oluyrum he kim sorsa cinsiyeti kız diyorum herkestten gelen ilk cevap OLSUN te allahım ya hayr mutsuz bi şekilde kız da demiyrum özellikle yeni soran bi insana güler yüzle kızım olcak diyrum olsun diyolar ya ....biri diyo olsun nasılsa kızında yok diyo biride olsun kızlar daha hayrlı oluyo diyo ,biride olsun ikinciisde erkek olur gibi cümlelere gerçekten uyuz olUYORUM hayr belli değil cinsiyet:KK47::KK47: dicem de kimse yemez

ay aynı dert bizde de var başta kaynanatör dedi zaten olsun üzülme diye ben niye üzüleceksem bi de benim ikiz ya hemen şöyle soruyorlar ikisi de mi kiz olsun olsun...ne olsunu ya onlar benim canım ciğerim başta üzülüyordum da şimdi umrumda değil beğenmeyen gelip evde kalabalık yapmasın yavrularim sağlıklı olsun da ben bakarım

selam herkese
Dün ve bugün çarşı gezdik aşkımla bebeğimizin bütün kılık kıyafet olayını hallettik yani öyle umuyorum bitti sanırım:)
Yeşim bu arada o göğüs altında batma olayı bende de var bittim 2 gündür bitek yatınca geçio dediğin gibi sebebi ne bunun bilmiyorum doktora sorucam bidahaki gidişime sen biliomusun?

canim hepsi cokkk güzeller ciciler allahim sagsaglim giydirmeyi nasip etsin allahim hepimize insallahh güle güle giysin kuzun insallahh..:nazar::nazar:

benim gibi sırt ağrısı çeken varmı :KK53: bacakalrımda sırtımda deli gibi ağrıyor benim.salı günü randevum var minnoş oğlumu görünce geçer belki:26:

ya şu cinsiyet konusu arkidişler ya deli oluyrum he kim sorsa cinsiyeti kız diyorum herkestten gelen ilk cevap OLSUN te allahım ya hayr mutsuz bi şekilde kız da demiyrum özellikle yeni soran bi insana güler yüzle kızım olcak diyrum olsun diyolar ya ....biri diyo olsun nasılsa kızında yok diyo biride olsun kızlar daha hayrlı oluyo diyo ,biride olsun ikinciisde erkek olur gibi cümlelere gerçekten uyuz olUYORUM hayr belli değil cinsiyet:KK47::KK47: dicem de kimse yemez

Hahaha evet ya var oyle densizler. Gul gec hic takma kiz cocuga o sekilde yaklasan birinin lafi da fikri de hukumsuzdur zaten. Cahil insan cok guzelim birak istediklerini dusunsunler. Biz guzel kizlarimizin pembe yanaklaroni operken onlar baska diyarlarda baska ruh hastaliklariyla mucadele ediyor olcaklar:))

ayy olmazmı gamzecim.kuzenim hamileydi oglan dogurcak diye bi kasılmalar bi havalarr ay hayrete düşmüştüm.hiç daha önce onu böle görmediydim.
bugün onlada karşılaştık erkek oldugunu duyunca zaten hiç memnun olmadı yarım agız hayırlı olsun deyip geciştirdi
halbuki ben onun bebegi olacagını duydugumda cok mutlu olmuştum ve onada hissettirmiştim.
onunda 1 kızı vardı oglu olmuştu.ben ne kadar şanslısın ikisini tadıyorsun filan demiştim.bi çok dua etmiştim onlar için

Su insanlarin kiskanclik ve fesatliklari olmasa dunya coook guzel bir yer olacak da ah iste insanoglu....

gunaydin hanimlar.
sabah canim bir patates kizartmasi cekti guya fritozde yaptim ama heryer kokuyor ustum bile
simdi temizlik yapicam yine. :KK14: hsonu cikisi tabi kolay degil :)

november
yeni gordum canim mesajini bende bebegin pozisyonundan diye tahmin ediyorum ama bebegide asagida hissediyorum
yani kasiklarim dolu gibi oraya kadr ayagi filan mi gidiyor acaba cok kisa sureli oturabiliyorum.
su batmadan baska derdim yok simdilik. tabi cabuk yorulmada var.
cicilerinizde cok guzelmis. gulegule kullanmayi nasip etsin Allah im.

temizlik urunleri siparislerini verdim bugun umarim memnun kalirim. kalirsam haberdar ederim:)
kendimede protein tozu aldim iyimi yaptim kotumu bimiyorum denicem. kizimin hocasi gebelikte cok lazim deyp durdu
kucuk bir paket aldim denemek icin.

cok dogruya toplumda bu var maalesef. bir teselli etme cabalari:)
trajikomik gercekten, Korede ilk cocuk kiz ikincisi erkek olursa %100 basariymis. 2 erkek arka arkaya olursa %80
hele kiz coksa yandin basarisizmissin. bana simdi sorular bebegin cinsiyetini erkek deyince bir tebrik etmeler bir cosmalar gorsen
bende anlamadim bastan. bilmiyordum boyle bir sey oldugunu esim sonradan anlatti biz farkinda olmadan basarmisiz hehe:)
komik ya sanki insanin kendi elinde. Allah im ne verirse o.
saglikli olsun eli ayagi duzgun olsun birde sikca hastalanmasin kolikte olmasin :)) benim liste uzuyor galiba.
cinsiyeti onemli degil evlat bu sonucta. nasil ayrilir anlamiyorum. hani insan icinden geciririr elbette oglum olsa
kizim olsun susleyeyim der. simdi kizim var oglum olsun diyordum. ama takinti gibi degil yani.

[QUOTE=asliirfan;2

amaaaaan bırak tatlım manyak bu eski insanlar antika..bebeğim alınmasın kuzum ama okadar çok kızımız olsun istemiştikki biz eşimle ben cicili bicili giydiririm diye ,eşimde kendisine düşkün olsun diye,hani kız çocuğu baba aşığı olur ya,ama oğluşum olucak.bende kızıyorum oğlum olucak dediğimde kimileri ooo diyo.kızıyorum kızımızda olur inşallah ikinciye diyorum.antika bu insanlar..ne var ki kızda olur erkekte..kızdan hayırlı evlatmı var acaba.benim abim bi işe yaramıyo veşimde öyle annesine ne yararı var,hayırlı olmaları yeter gerçi ama kız olsun çamurdan olsun derler ya,ne varsa bizde var kız bi annenin eli kolu,arkadası sırdaşı herşeyi oluyo bence.rabbim gönlümüze göre verdi şükür kızımız olucak deyiver direk cevap olarak cnm sende:KK34:

Ben de hep kizim olacak diye umit etmisti m. Ama butun bu cin rus envai cesit fallarda da hep kiz cikiyordu. Ondan da sartlandirdim gibi oldu kendimi. Hatta rsimde hep erkek ister ama onu da alistirdimdi o da kiza alismisti. Tabi cinsiyeti ogrenince oglumuz tabak gibi gosterince pipiyi o da cok farkli bir duygu ( gerci hala acep kiz mi diye bir umidim yok degil hani hihihi) . Birde yegenlerde kiz yok hic ondsn da herkes kiz istiyor gibiydi. Neyse biz erkek deyince bu sefer olsunn ikinci de kiz olur dedi benim tarafim. Annemlerde 6 kiz cok da guzel valla. Biz de 2 kiziz bitanecik ablamla :KK66:)) onrmli olan kiz erkeek degil zaten HAYİRLİ EVLAT olmasi. Ben hep oyle dua ettim transferimin olacagi gun bile. Rabbim insallah dualarimizi kabul eder. Benim kendi sulalemde hic yok bu takinti ama niyeyse esimin anne tarafinda ozellikle asiri dercede bir dayi var 4 abladindan sonra tabii cok kiymetli. K.validemler falanda aaneleri hasta falan olunca ilk kardeslerini ariyorlardi. Hatta kadin olum doseginde hatta olmus nerdeyse katdesleri gelsin oyle habet verceklermis dr. A . E dedim kadin oluyor saniyelerin onemi var dayiyi niye bekliyosunuz e erkek evlat farklionu bekledik o yuzden dediler. Beno zaman yuh dedim artik. :KK66:)))

Günaydın kızlar.....nasılsınız.geçmişi okudum ne güzel cici almışsınız öylee.ben daha bir şey alamadımm.beklemedeyimm.neyi bekliyosam işte

kızlar günaydınnn.anne bebek çantası konuşmuştuk dün.Limango kids'te Awio kampanyasında termostatlı falan güzel çantalar var haberini olsun.ayrıca unnadoda da güzel şeyler var:KK54:

günaydın kızlar,
ya izne ayrılmak için ne cok günümüz var pofff canım sıkılmaya basladııı :KK19:

Ben geldim
oğlumun odasını almaya gitmiştik aldık geldik uyku seti, halısı, büyüyen beşik içinin yatağı şifonyer 3kapaklı dolabı
halıya karar veremedim 2sinide getirin eve seriyim hangısı guzel olursa o kasın dedik 15gune kadar gelcek:)
Eki Görüntüle 532923 Eki Görüntüle 532924 Eki Görüntüle 532925 Eki Görüntüle 532926
bı perdemiz kaldı ona da karar veremedim stor mu , desenli tül mü
canım hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inş halı olarak gökkuşağı olanın deseni ve rengi daha güzel bence....

selam herkese

maşallah hepsi çok güzel çok yakışacak bebişine...

aminnnnnnn inşallah beni benim gibilerle karşılaştırsın rabbim ,seni ve senin gibileride benim kaynana gibilerle karşılaştırsın,hayatını zindana ceviren ,en güzel günlerini zehir eden insanla ugraşmak nasıl oluyormuş sende tad inşallahhh

sen benim neler cekltigimi biliyonmu da lagaluga yapıyon oturdugun yerden.
Allah sana bin beterini versin sende dut yemiş bülbül gibi bön bön bakın etrafına emi.

Dualara bak :) Senden de anne olacak.Anne şefkatinin insanlık sevgisinin zerresi yok senin içinde be. Senin yetiştireceğin de senin gibi nefret dolunun teki olacak eminim.

fARKINDA Mıısın herkes kötü, bi tek sen iyisin. Kuzenin bile sana düşman, ne hikmetse. Hayırlı olsun diyip geçiştirmiş de. Napacaktı, havai fişekler mi atacaktı. Hayırlı olsun denir geçilir. Dünya senin etrafında dünüyor ya, herkes sevinç çığlıkları atacaktı sanki. Kendine gel, yoksa daha çooook üzülür, milleti düşman bellersin. İnsanları anlamak güç değil, sende tuhaflık var.

Dualara bak :) Senden de anne olacak.Anne şefkatinin insanlık sevgisinin zerresi yok senin içinde be. Senin yetiştireceğin de senin gibi nefret dolunun teki olacak eminim.

fARKINDA Mıısın herkes kötü, bi tek sen iyisin. Kuzenin bile sana düşman, ne hikmetse. Hayırlı olsun diyip geçiştirmiş de. Napacaktı, havai fişekler mi atacaktı. Hayırlı olsun denir geçilir. Dünya senin etrafında dünüyor ya, herkes sevinç çığlıkları atacaktı sanki. Kendine gel, yoksa daha çooook üzülür, milleti düşman bellersin. İnsanları anlamak güç değil, sende tuhaflık var.

sen ruh hastasısın.önce tedavini olup sonra cocuk yapsaydın keşke.bu ruh halinle sen nasıl yetiştirceksin cocugunu??? yazık o cocuga takıntılı insan
sen ve etrafındakiler bebegin olacıgını duydugunuzda eşekten düşmüş karpuz gibi bi hal aldınız ki nasıl tepkiler verilecegini bilmiyorsun.
ne kadar umutsuz ve mutsuz bi kadınsın.hayırdır kocanlamı aran ii degil yada gelininiz mi cok cektiriyor size.
benim 2.hamileligim anlarım senin bozuk psikolojini.iyi degilsin sen . anlat bana derdin ne:)

Ben geldim
oğlumun odasını almaya gitmiştik aldık geldik uyku seti, halısı, büyüyen beşik içinin yatağı şifonyer 3kapaklı dolabı
halıya karar veremedim 2sinide getirin eve seriyim hangısı guzel olursa o kasın dedik 15gune kadar gelcek:)
Eki Görüntüle 532923 Eki Görüntüle 532924 Eki Görüntüle 532925 Eki Görüntüle 532926
bı perdemiz kaldı ona da karar veremedim stor mu , desenli tül mü
cnm çok güzelmiş odanız Alahım sağlıklı sıhatli bebeğini büyütmeyi nasip etsin inşallahh :))
selam herkese

ayy çok şekerler cnm aldıkların sağlıklı sıhatli giydirmek nasip olsun inşallah... anamm sizi böle kalın şeyler alıyonuz ben hep ince almışım oğluma bikaç kalın bişi alim bende üşümesin
cnm gögüs altındaki ağrılar bendede var hatta 2 aydır falan özellikle sol gögüs altında doktora sordum rahim yukarı doğru çıktıgı için kaburgaarı itiyo o yuzden demişti ama canımı çok acıtıyo :KK43:(

günaydın anne adayları....
dün kızımın odasının 2 duvarını kapladık duvar kağıdı işlemi ne kadar zormuş yaw hafife almışım.
2 gibi başladık bittiğinde saat 8 di. tabi aralarda dinlendik ama bittim resmen şu an bacaklarım çok ağrıyor güya ben pek bişey yapmadım eşim sağolsun
ama anlamadan yorulmuşum. ama güzel oldu :KK9:değdi yani:nazar:. bi de acaip koku yapıyor erken kaplamak iyi oldu anca çıkar kokusu odadan yapıştırıcının. mobilyalar için de söylüyorlar ya bebek doğmadan 2 ay önce alın die. yani hepsi kokulu şeyler havalandırmak lazım odayı bebiş gelene kadar. :nazar::nazar::nazar:

X