2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın güzel anneler :KK8:

günaydın anne adayları....
dün kızımın odasının 2 duvarını kapladık duvar kağıdı işlemi ne kadar zormuş yaw hafife almışım.
2 gibi başladık bittiğinde saat 8 di. tabi aralarda dinlendik ama bittim resmen şu an bacaklarım çok ağrıyor güya ben pek bişey yapmadım eşim sağolsun
ama anlamadan yorulmuşum. ama güzel oldu :KK9:değdi yani:nazar:. bi de acaip koku yapıyor erken kaplamak iyi oldu anca çıkar kokusu odadan yapıştırıcının. mobilyalar için de söylüyorlar ya bebek doğmadan 2 ay önce alın die. yani hepsi kokulu şeyler havalandırmak lazım odayı bebiş gelene kadar. :nazar::nazar::nazar:
elinize sağlık esracım, desenini merak etmedik değil yani:) bir ara dinlendiğinde çekip yollasan fikir olsa bizede..mobilyaları nereden alacaksınız ?
demekki çok koku yapıyor,biz daha ev bulamadık yerleşicezde kaplıcazda odasını poff..

gamze 1907 erkek bebekler içinde aynı şeyleri söylüyorlar canım merak etme :) erkek diyorum olsun severiz onuda ..olsun ikinci belki kız olur ..şaka mısınız diyesim geliyor :)

Son düzenleme:
cnm benimki portbebe ve cantalı takım olanlardan.kızımdan kalan var yesyeni duruyor onu kullanırım
bende bugün kendime ayakkabı , bebişe yazlık t shirt ve tugbanın efesine aldıgım tulumun aynısından aldım benim oglanada.kardeş kardeş giyerler artık:))

biraz ısrar ederseniz resimelrini koyabilirim aldıklarımın:KK1:
anammm kuzumm kardeş kardeş giydiririz oğluşlarımızaa güle güle kullan sende bitanem :))
günaydın arkadaşlar

dün eşim annesini dügüne götürcekti 6.30 da alırım seni anne demiş.önce ayakkabı alıp sonra dügüne gitceklerdi.
bende 4 de alışverişe cıkardım eşimi.
tabi avm de oyalana oyalana saati 7 yaptım :KK1:
dügüne gec kalırız diye ayakkabı almaya gidemeden dogruca dügüne gittiler.tabi annesi baya kızmıştır eşime :)

dügün 7 de başladı ama benim koca eve gece 12 de geldi.ben tahmin ettim zaten kesin kaynanatör bi halt yicek beni sinir etcek dedim hazırlıklıydım yani
o nedenle hiç tel etmedim eşime, bekledim 12 ye kadar ve tel ettim daha yeni dügünden cıktık annemi bıraktım geliyom dedi.
bu saate dügünmü kalır atmaa dedim.annem dügünden en son cıktı nerdeyse dedi.gelinle damat arabaya binenene kadar bekledi dedi.
halbuki cok yakın akrabaları degil bide hacı kadın.çalgılı dügünde bu saate kadar kalmaz normalde ama sırf eşimi gec göndermek için yaptı cadı karuu

gece kaynımda gelmiş annesiyle kalmaya.bugün sabah kahvaltısını kaynanatör ve ogulları başbaşa yapacaklardı güyyaa:KK47:
bende sabah 8 de uyandım,eşimin en sevdigi kahvaltılıkları hazırladım .menemen ve patates kızartmasına asla dayanamaz :KK1: valla üşenmedim yaptım ikisinide
eşim 9 da uyandı şaşırdı cünkü pazar günleri biz 11-12 ye kadar yatak keyfi yaparız kahvaltımız baya gec olur
cok acıktım kızımda acıkmış hazırladım kahvaltıyı dedim :))
o sıra annesi aradı kahvaltıya cagırdı eşimi.
neyse kahvaltıya oturduk eşim az az yiyor.noluyoz ,niye yemiyon dedim.annemde kahvaltıya cagırdı az da orda yerim dedi
tabi ben actım agzımı yumdum gözümü
ben sana bu halimle kahvaltı hazırladım sabah sabah senin yaptıgına bak filan diye tantana yaptım.cabuk yiceksin hepsinide dedim:KK9:
tamam dedi başladı yemeye ama yine cok yemiyor.ben tabi ısrar ediyorum:KK1: eşimde en sonunda dayanamadı isyan etti "aşkım sen burda ye ye diye ısrar ediyon ,anneme gitcem o ye diye ısrar edecek şamar oglana cevirdiniz beni" dedi:KK60:
sonra acıdım haline bi taraftanda gülüyom ,tamam kalk git dedim.ama baya karnı doydu sanmıyorum cok yiyecegini.çayı bile büyük kupaya doldurdum 2 bardak içirdimm:KK1:

akşam 8 de annesi gidiyor yazlıga.eşim geldiginde yine dışarı cıkarcam onu.hacıya gidecek akrabalar var oraya gitmemiz lazım dedim tamam dedi.
akşama anca biter işimiz zaten:KK23:

gelinin fendi kaynanatörü yendi:89:

ayyyy ne güldüm sana yaaa yarıldım yanii yazık kız kocişineee sende az diilsin heeee :)))

Kızlar günaydınn

bebişin odasını aldık ama sonradan düşününce çok pahalı geldi bana ya.
Suntalem olan takımlar 1900-2000 civarıydı , komple kalın MDF olanlar 2500 dü.
Biz de 2500 olanı aldık ama battık tabi .

Sallanan ve büyüyen çekmeceli karyola
Kapaklı çekmeceli şifonyer
2 kapılı dolap

3 kapılısını alınca 2900'e geliyodu. 2 kapılı aldık.

Çok mu pahalı oldu sizce ? Ayşen bebe'nin ürünü.
:26:

Eki Görüntüle 532797 anneanemiz aldı 1 yaşına kadar yanımda yatırmak ıcın tavsıye ederım sallanıyoır az yer kaplıyor.

Güle güle kullanın canım çok güzelmiş :KK16:

Ben geldim
oğlumun odasını almaya gitmiştik aldık geldik uyku seti, halısı, büyüyen beşik içinin yatağı şifonyer 3kapaklı dolabı
halıya karar veremedim 2sinide getirin eve seriyim hangısı guzel olursa o kasın dedik 15gune kadar gelcek:)
Eki Görüntüle 532923 Eki Görüntüle 532924 Eki Görüntüle 532925 Eki Görüntüle 532926
bı perdemiz kaldı ona da karar veremedim stor mu , desenli tül mü

Hepsi çok güzeller canım güle güle kullanın bebeğinle :KK16:

Merhaba hanimlar
Benim bu batmalar cok feci bir hal almaya basladi. resmen oturamiyorum ayaktada duramiyorum illaki yaticam. sag tarafimin ici
oyuluyor gibi oluyor. bebekten degilde baska bir seyden mi acaba? birde gobegim cok gergin
kremde suruyorum zyagida niye acaba gergin. :KK14::KK14::KK14:

dunde bebis icin kapi cucu calismalarina basladim ama kizim tarafindan sebote edildim tabi.
oda istedi bebisinkini biraktik bu seferde ona kalpli yapayim diye ugrastim deniz kizinida yaptirdi ustune:) cadi.
cook gonulsuz yaptim valla zaten oturamiyordum yerimde.
oda cok ta istedigim gibi olmadi. isim filanda eklicem yanina
sirf gonlu olsun diye yaptim iste.

Ah yazık kıskanmalar başladı mı :KK9: Napsın annesi. seni paylaşacak, babasını paylaşacak... Kabullenmek zor :)

selam herkese
Dün ve bugün çarşı gezdik aşkımla bebeğimizin bütün kılık kıyafet olayını hallettik yani öyle umuyorum bitti sanırım:)
yoruldum ama yinede çok güzeldi acaip zevkli bebeğime alışveriş yapmak .
Yeşim bu arada o göğüs altında batma olayı bende de var bittim 2 gündür bitek yatınca geçio dediğin gibi sebebi ne bunun bilmiyorum doktora sorucam bidahaki gidişime sen biliomusun?

Cicilerimizin bazılarınıda paylaşalım teyzişlerle

Eki Görüntüle 533301 Eki Görüntüle 533300 Eki Görüntüle 533302

Çok beğendim canım güle güle kullanın inşallah :KK16:

Herkese günaydınlar.
Nasılsınız kızlar?
İnşallah günümüz hayırlı, bereketli, huzurlu, sağlıklı, sakin olur...
Dün sabah kalktım ütülerimi bitirdim :KK76:
Temizliğimi yaptım :KK51:
Yemeğimi hallettim:KK56:
Sonra çarşıya çıktık...
Beşiğimizi aldık :KK52: çarşamba günü kurulacakmış.
Yatak...
Cibinlik aldım :KK16:
Ben böyle süslü güzel olsun istedim ama adam tek tip olur bunlar dedi. Kandırdı mı beni acaba :KK19:
Olmazsa ben süsleyeceğim artık ne yapıyım.
Ağız kısmını ince beyaz güpür dikmek istiyorum. Birde birkaç yerine pembe kurdelalar :KK16:
Alez aldım.
Nuk emzik ( İyi midir bu marka? )
Nuk tırnak makası.
Nuk burun aspiratörü.
Birde suluk :KK24:

Hepsine 370 ödedik.
Uyku seti de alacaktım beğenmedim. Hiç duymadığım marka 120 dediler :KK53:
Hemde beğenmedim :/
Başka bir yerden bakacağım onuda...

günaydın kızlar,
ya izne ayrılmak için ne cok günümüz var pofff canım sıkılmaya basladııı :KK19:

günaydın canım;
sen ne zaman çıkıyor hesaplıyorsun gününü günlerimiz aşağı yukarı aynı.ben hesaplayamadım da :)

Kızlar günaydınn

2 kapılı dolap

boşver önce pahalı gelirde 2. cocuk olunca kullanıyorlar ya cok iyi oluyor dert etme güle güle kullan

Kızlar günaydınn

2 kapılı dolap

bu fiyata yatak + uyku seti + cibinlik de hediye. onu söylemeyi unuttum.

Kızlar günaydınn

2 kapılı dolap

güle güle kullanın canım,ben hep bişeyi aldıktan sonra geriye bakıp düşünmem ,aldığının sevincini yaşa tatlım..

Herkese günaydınlar.
Nasılsınız kızlar?
Sonra çarşıya çıktık...
Yatak...
Ben böyle süslü güzel olsun istedim ama adam tek tip olur bunlar dedi. Kandırdı mı beni acaba :KK19:
Ağız kısmını ince beyaz güpür dikmek istiyorum. Birde birkaç yerine pembe kurdelalar :KK16:
Alez aldım.
Nuk tırnak makası.
Nuk burun aspiratörü.

Hepsine 370 ödedik.

güle güle kullanın sizde,bende 1 tane nuk emzik aldım ama bilemedim silikon mu kauçuk mu olsun ..silikon aldım ama öyle etrafta ne çok gördüysem diye :) sen hangisini aldın ?
bencede 120 çok yaa ,nedir bu uyku setlerinin fiyatı böyle :)
ikeanın yatak koruyucularını almayı planladım ben,birde nevresim takımı..

Son düzenleme:

Hepsi çok güzeller canım güle güle kullanın bebeğinle :KK16:

Ah yazık kıskanmalar başladı mı :KK9: Napsın annesi. seni paylaşacak, babasını paylaşacak... Kabullenmek zor :)

Çok beğendim canım güle güle kullanın inşallah :KK16:

Herkese günaydınlar.
Nasılsınız kızlar?
Sonra çarşıya çıktık...
Yatak...
Alez aldım.
Nuk tırnak makası.
Nuk burun aspiratörü.

Hepsine 370 ödedik.

güle güle kullanın cnm :nazar: maşallahh ne hamarat kadınsın :) ctesi sadece ev temizledim bittim yani..bel agrım azdı yine..maşallah sana :nazar:

günaydın hanımlar, geçmişi okudum ne güzel herkes başlamış alışverişe maşallahh :nazar: hepiniz güle güle, sağlıkla kullanın.
ben henüz bişey almadım. izne ayrılınca almayı düşünüyorum. 32. hafta gelse artık :)

dün misafirimiz vardı kahvaltıda. misafir agırladık önceki gün de temizlik yapmıştım. belim yine çok fena..napacm bilmiyorum şimdiden boyleyse :KK43:ayakta kalamıyorum hiç :KK43:

Hepinize hayırlı haftalar diliyorum...

Bebişleriniz için aldığınız her şey hayırlı olsun,Allah ım güle güle giydirmeyi nasip etsin inşallah...Hepside birbirinden güzel...

Bende cumartesi alışveriş yaptım,pazar günü full temizlik.Bir ara aldıklarımı sizinle paylaşırım inşallah...

Kızlar günaydınn

2 kapılı dolap

canım hayırlı olsun güle güle kullansın bebişin pahalı olsa da boşver zaten bir kez alıyorsun değer bence...

güle güle kullanın sizde,bende 1 tane nuk emzik aldım ama bilemedim silikon mu kauçuk mu olsun ..silikon aldım ama öyle etrafta ne çok gördüysem diye :) sen hangisini aldın ?
bencede 120 çok yaa ,nedir bu uyku setlerinin fiyatı böyle :)
ikeanın yatak koruyucularını almayı planladım ben,birde nevresim takımı..

Bak teyzesi bak böyle bizimki. Aynısı bunun
$04ec715504a7313dc0541694dc023da9.jpg
Silikon canım :KK16:
Evet canım çok pahalı. Sanki bir tek onlar satıyor :)

güle güle kullanın cnm :nazar: maşallahh ne hamarat kadınsın :) ctesi sadece ev temizledim bittim yani..bel agrım azdı yine..maşallah sana :nazar:

Ay teşekkürler canım.
Ne hamaratlığı ayol ev çok pislenmişti :KK1:
Benimde belim çok ağrıdı malesef. Ama olsun içim huzurlu...:KK16:

Son düzenleme:
Kızlar günaydınn

2 kapılı dolap

cnm güle güle kullanın hayırlı olsun.
fiyatlardan benim cok haberim yok ama en son dodehimininin aldıgıyla kıyasladıgımda seninki 600 lira pahalı olmuş.
okudunmu bilmiyorum o da belis mdf takımı 1900 e almıştı galiba.
oda takımının linki varsa koyabilirmisin bakalım bi

anammm kuzumm kardeş kardeş giydiririz oğluşlarımızaa güle güle kullan sende bitanem :))

ayyyy ne güldüm sana yaaa yarıldım yanii yazık kız kocişineee sende az diilsin heeee :)))

sagol tatlım :KK16:
kaynanatörün bana yaptıklarının yanında benimki cok masumane kalıyor.ama dedigin gibi olan eşime oldu:)

Bak teyzesi bak böyle bizimki. Aynısı bunun
Eki Görüntüle 533386
Silikon canım :KK16:
Evet canım çok pahalı. Sanki bir tek onlar satıyor :)

Ay teşekkürler canım.
Ne hamaratlığı ayol ev çok pislenmişti :KK1:
Benimde belim çok ağrıdı malesef. Ama olsun içim huzurlu...:KK16:

ay bunları ne sevimli tutacaklar ağızlarında yaa,çok heyecan verici..

haftaniz hayirli olsun. alisverisler fullgas devam ediyor masallah. ins kullanmak da ayni heycanla nasip olur herbirimize. ben de dün esimden bebek sekeri icin malzemeleri getirmesini istedim artik burada hastanede yapacagim süslemeleri. gerci benim bebek sekerlerimin sekeri olmayacak ama olsun=)

X