2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
biletimi aldım 28 eylülde istanbuldayım inşallahhh :KK76: :KK76: :KK76:

buluşuyor muyuz ? :13: :13: bayram gelmeden buluşalım kaynaştıralım bebeleri.

Repuu ben 27 eylül cuma dönuyorum bursaya. eğitim 2 hafta olduğundan mütevellit haftaya yine gelecem istanbula denk geleydik gelirdim bende:)))

ne oluyor kızlar :KK53:
bu arada bende istanbuldayım kızlar
buluşmak görüşmek isterim ama eşim ne der bilmem ayar çekerim inşaAllah :KK76::KK34:
resim yükliycem bende çaktırmadan ama kimse görmez dimi :KK53: yorum yapınca ekli olmayanlar görür mü yapılan yorumlardan bakarak :44::KK53:

buluşmak görüşmek isterim ama eşim ne der bilmem ayar çekerim inşaAllah :KK76::KK34:
resim yükliycem bende çaktırmadan ama kimse görmez dimi :KK53: yorum yapınca ekli olmayanlar görür mü yapılan yorumlardan bakarak :44::KK53:

adminler görebilir ona göre yükle :KK1:

yerler buz gibi oğlan yerlerde geziyor diye ne warsa içime sinmeyen halı kilim yama yaptık yerlere çok gözüme batıyöör :KK37:

ayrıca kızımın burnu akıyordu oğluma geçmiş bugün de onun başladı, ıhlamur werdim çörek otu serptim çorbasına.. balık yağı vitamin kullanam azcık bağışıklık kuvvetlensin bari.. kız hasta oldukça oğlan da olacak belli ki..

balık yağı mı ne marka model baaa da de ben de kullanacam
faydalı dimi?

hayır canım sende ekli olmayan haricinde kimse göremez.

miskoku teşekkürler canım, baktım. karar wercez artık bugün bakalım.

balık yağı mı ne marka model baaa da de ben de kullanacam
faydalı dimi?

kızım için uzun süre kullandım canım.. seven seas marka kullandım 1 sene de minadex kulladık. eşim az önce aradı seven seas almış. balık bağışıklığa faydalı biliyorsun aslında yedirmek en iyisi, ama her hafta içim almıyor benim :KK53:

vavee geçmi kaldık mama sandalyesine kızzz asıl bundan sonra lazım masada beraber oturmak
için değül müü?
:KK53:
gerçi benim koca yerde yemeyi seviyor beyaa almayalm oğlum da bağdaş kurar oturur diyo
:KK52:

kızım için uzun süre kullandım canım.. seven seas marka kullandım 1 sene de minadex kulladık. eşim az önce aradı seven seas almış. balık bağışıklığa faydalı biliyorsun aslında yedirmek en iyisi, ama her hafta içim almıyor benim :KK53:

kızına mı kullanacan buğraya mı?ben de aldıram kullanam belki işteh da açar:KK76:

Repu bulusak anam bi gelde ne kadar kalican??

Kim var sen ben ferda ceyis baska kimler vardi ya istanbulda:44:

Tutku haydin yolun acik olsun..cuma gunude imza atsinlar iste h.sonuyla birlestirirsin olmazmi??

Ruzaaa bugun nerelerdesin anacimm...

Vavee benim buzluk tam takir kuru bakir demem oki sende yer yoktur yolla bizimkine koyalim yemicem söz:KK53:

vavee geçmi kaldık mama sandalyesine kızzz asıl bundan sonra lazım masada beraber oturmak
için değül müü?
:KK53:
gerçi benim koca yerde yemeyi seviyor beyaa almayalm oğlum da bağdaş kurar oturur diyo
:KK52:

yerde yemek için alanınız warsa iyi ama sofrayı çok karıştırıyorlar o zaman da. biz hep yerde yerdik kızım burdaki evde alıştı masaya.tek oda salon zaten düzenli dursun istiyorum. mutfakta masada yiyoruz. yerde yerken bilinçli olarak 2 yaştan sonra doğru düzgün duruyorlar, öncesi hep bir kaçırmaca oyalamaca falan zor oluyor. biz o yüzden sandalyeye bağlayalım otursun bizimle diyoruz

Tutku haydin yolun acik olsun..cuma gunude imza atsinlar iste h.sonuyla birlestirirsin olmazmi??

Vavee benim buzluk tam takir kuru bakir demem oki sende yer yoktur yolla bizimkine koyalim yemicem söz:KK53:

ne demeeeeek istersen sana konserve yollayayım yolda kırılmazsa yawruuum :KK19:

bayrama kadar herhalde, bayramda zonguldak'a giderim belki. selerm oradaysa onu da görürüz :13:

addd varmış heralde bilmiyom ki başka kim var. :26:

bana yazacağın zaman direk olarak bana yazdığını belli edebilirsin, laf çaktırmana gerek yok. gammazlamak gizli gizli olur, ben açık açık yazdım kiblediğimi(kötü içerik bildirimi)

yine olsun yine yaparım. herkesi de yaparım. çirkin sözler kullanarak topiği kirletmek haksızlıktır çünkü. . neden çocuklarımız okula başlarken dahi devam ettiremeyelim muhabbeti. sadece 2-3 kişiye ait değil ki burası. tabi ki rahatsız olduğum birşey varsa belirtirim. ha sen istediğin gibi devam edersin orası beni alakadar etmez. baktım hakareti de aşan saygı sınırını zorlayan kelimeler kullanmışsın yine, yine kiblerim. sadece burada değil bütün forumda.

neden ben mahalle kavgası okuyayım ki. yalan yok bugün forumda kendime yakın bulduğum biri yazsın aynı şeyleri(seni ve delikızı kiblediğim mesajlardadaki) onları da kiblerim.

beni bu sebepten dışlamak isteyen varsa dışlasın zaten umurumda olmaz. :KK34:

neden yaptın ki böyle bişey kötü içerik oluşturacak birşey yok herkes kendi kendine
konuşuyor karşılıklı bir atışma yok sen neden bildirdin ben anlamış değilim
:KK50:

X