2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bayanlar 1 yasindaki kizim cok istahsiz :KK43: ne meme emiyo ne yemek yiyo .siz bebeklerinize istahi acilsin diye neler yapiyosunuz.balik yagi markasi onerileriniz olur ,takviye edici vitamin gibi onerileriniz olur :KK43: veya bitkisel istah acan evde hazirlayacagim neler olabilr.lutfen fikirlerinize cok ihtiyacim var :KK43:

Bayanlar 1 yasindaki kizim cok istahsiz :KK43: ne meme emiyo ne yemek yiyo .siz bebeklerinize istahi acilsin diye neler yapiyosunuz.balik yagi markasi onerileriniz olur ,takviye edici vitamin gibi onerileriniz olur :KK43: veya bitkisel istah acan evde hazirlayacagim neler olabilr.lutfen fikirlerinize cok ihtiyacim var :KK43:
Dut veya keciboynuzu pekmezi cok guzel istah aciyor. Balik yagi iceren suruplar da istah aciyor. Allah kolaylik versin

Yasa cidden neden ayrıldık biz..Aklına gelip yıllar sonra benim gibi bakanlara selam eder gözlerinden öperim..Neyseki şifremi unutmamışım..Nicklerin kim olduğunu unuttum profil fotolarına değişmiş zaten..4 yıl geçmiş ama 14 yıl gibi:KK43:

İlk kızım için katılmıştım aranıza şimdi 3. Kızımı bekliyorum :) büyüdüde ikinci kez abla bile oluyor benim ilk göz ağrım

Arkadaşlar merhaba uzun zaman oldu buraya uğramayali.ben hala Eliz Dera ile annelige devam ediyorum.malum tedaviyle olmuştu ikinci beni urkutuyor aslında kardeş istediğini söylüyor ama ben korkuyorum gücümün kalmadığını hissediyorum bu arada Sinop Ayancikta yaşıyorum an itibari ile.bbisleri olanlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Kendinize iyi bakın.

Merhabalar herkese ❤️
Tekrar ikinci kuzuyu düşünmeye başlayınca aklıma hepinizle olan sohbetlerimiz geldi hepinizi çok özledim valla burdan bağlantı kurduğum arkadaşlarla iletişimim kopsa da yeminle sık hatırlıyorum sizi
Bursa da yapayalnızken çok destek oldunuz bana,çok şey paylaştık.. Nehir bu yıl ilk defa tam zamanlı okula gitmeye başladı,okulu,branş derslerini hepsini çok sevdi,onu büyütmek hala çok keyifli,artık emmediği için geceleri çılgınlar gibi uyanmıyor,en çok bundan dert yakınırdım ya burda Ben yine memurıyete devam arada okuyan alırsa iki kelam etsin bi kendisini göstersin,hayatından haberler versin,hala çok merak ediyorum

Yasa cidden neden ayrıldık biz..Aklına gelip yıllar sonra benim gibi bakanlara selam eder gözlerinden öperim..Neyseki şifremi unutmamışım..Nicklerin kim olduğunu unuttum profil fotolarına değişmiş zaten..4 yıl geçmiş ama 14 yıl gibi:KK43:
Aman da benim kuzucummmm taze annemmmmmm !!! Şimdi eski doktorumla ilgili bir şeylere bakarken benim de aklıma düştü, bir deneyeyim dedim bakalım girebiliyor muyum foruma aylar yıllar sonra :))) Valla oldu! Ama mesaj yazmayı unutmuşum sanki :))) Eskilerden kimse varsa öpüyorum herkesi sevgiler....

Hoh hoh hooo hadi tekrar canlandiralim topigi varmisiniz..Ben inaniyorum yilda iki kere yazsak yine gelinleri damatlari cekistirecegimiz günleride görebiliriz.Hepinizi cok seviyorum sacma geyiklere imza atmisiz zamaninda..Guzel dostlarim oldu hala gorustugum..Bende 2.dogurdum 2aylik oldu anlatcak cok sey var ama vaktim yok sayfalar sürer☺ Burda yazmistim tee ozamanlar hatta tartismada cikmisti isten ayrilcam ev hanimi olcam metropolu terkedecem ufak bi sahil kasabasina yerlesip balikcilik yapacam diye, hepsini yaptim.( son cümleye inanmayin) yeni ana oldum.bi oglum daha oldu buyugu hala istahsiz yemiyo ergen kafali bisey..Dünde gözümu cikardi sagolsun bandajli tek gözle yaziyorum mesajimi..yazin arada valla..2.düsunenler sizde yapin beraber kafayı yiyelim.
Ferdam öperim seni bilirsin
Burcak yillar bisey götürmemiş senden bakiyorum hala meraklisin.öpüselimmii?

Amanın ferda bacım ve pirgül bacım buralardaymış:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
Yahu yazdıktan sonra kaç kez baktım uğrayan var mı diye tee iki ay geçmiş sizden bi ses bi soluk geleli:KK50::KK50:
Ayy pirgül ikinciyi yapmışsın inanamadım okuduğuma en son bi çiroz halini gördüydüm vermiş ya bütün kilolarını diye yorum yapmıştım :halay:
Cok sevindim darısı başıma tez zamanda gel bi öpcem seni çılgın lohusa süpersin :KK15::KK15:
Ferdacan güzel arkadaşım bunlar da sana :KK15::KK15:
Okuyup geçmeyin:rapci:

grubun ilk üyelerindenim ama uzun zaman oldu yazmayalı doğuma yakında çok girememiştim. ben 3.yü doğurdum :anne::anne::anne:2013 ocak 2015 nisan 2017 haziran doğumlu üç kızım oldu :nazar:

ben hala ikinciyi yapamayangillerdenim :işsiz:
yahu ilk çocuga karar vermek çok kolaydı,aile olalım hadı oluverelim hoop aaa hamileyim olmuştum,bu şekilde nehir faresi doğmuştu :KK49::KK49:
şimdi başıma ne geleceğini bildiğimden zaar hiç gaza gelemiyorum,gaza da getiremiyorum eşimi :halay::halay::halay:

grubun ilk üyelerindenim ama uzun zaman oldu yazmayalı doğuma yakında çok girememiştim. ben 3.yü doğurdum :anne::anne::anne:2013 ocak 2015 nisan 2017 haziran doğumlu üç kızım oldu :nazar:
maşallah diyorum o müthiş cesaretinden arzu ediyorum :KK25:

bir derdim vara girdim şuan zaten bi ben bi de repu bacım çıkmazdık ordan,en son profiline girip didiklediğimde repunun kkyı terk ettiğini gördüm,misafir olarak okuyorsan selamlar sana repu bacım :KK52:
ben gidiim azcık dert okuyup yorum yazayım,revizyon rinoplasti oldum tam iyileşiyorum derken ameliyat sonrası komplikasyonlardan birkaçına birden yakalandım,sag kulağım iptal duymuyorum,ayrıca sinüzit oldum,enfeksiyonlarla savaşayım derken tam bir aydır raporluyum,güzel olayım derken güzel artı hasta oldum :confused::confused::confused:
can sıkıntısından geberiyorum,dışarı çıktıgımda sese soğuğa ve kalabalığa tahammül edemiyorum,hem güzel hem hasta hem de depresyonda olabilirim:ukala::ukala::ukala:

X