2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
eskiden şurda aşağıda online üyeler filan olurdu,o da yok şuan,var da ben mi görmüyorum acep:rolleyes:

Selam kizlar burcak elini cabuk tut herkes 2. Dogurdu sen geride kaldin benim kızim subatta 2 yi doldurcak birgulcum saglikla buyüt bebegini iki erkek rabbim yardimcin olsu n insallah bu yemek konusunda üzmeź seni okuyanlar çıkin çıkın gelin

merhaba arkadaşlar:)) uzun zaman oldu yazmayalı. 3. Bebişi alanlar var maşAllah:) bende hamileyim oğluma kardeş geliyor. Çok heyecenlıyım. İlki acemiliğe geldi bunda daha güçlü hissediyorum nedense:)) ne günlerdi ya hergün mecburi hizmet gibi girer buraya yazardım. Reputableee nerelerde acabaaa üyeliğini silmiş sanırım..Burda tanıştığım ve hala kopmadığımız güzel bir arkadaş grubumuz var. Gelenlere gidenlere okuyanlara selammm olsun:)))

Ben de ikinciye hamileyim:halay:
11. haftadayım mide bulantılarım coşmuş bi halde,çok keyifli zamanlar geçirmiyorum:KK45:
2019 mart annelerindeyim,pek muhabbetlere katılamıyorum ekrana bakınca bile içim fena oluyor,midem neye tepki vereceğini şaşırmış durumda :kusmuk:
ikinciye hamile kalmayan varsa bi zahmet ekşınlara başlasın,madem ben de hamile kaldım hepinizin rahatı bozulacak uleyn :KK48:
okuyanlara sevgiler selamlar :KK14:

Ben de ikinciye hamileyim:halay:
11. haftadayım mide bulantılarım coşmuş bi halde,çok keyifli zamanlar geçirmiyorum:KK45:
2019 mart annelerindeyim,pek muhabbetlere katılamıyorum ekrana bakınca bile içim fena oluyor,midem neye tepki vereceğini şaşırmış durumda :kusmuk:
ikinciye hamile kalmayan varsa bi zahmet ekşınlara başlasın,madem ben de hamile kaldım hepinizin rahatı bozulacak uleyn :KK48:
okuyanlara sevgiler selamlar :KK14:

Burçak hayırlı olsun çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin. benim bebeğimin 10 haftalık kalbi durduğu için mayıs ayında kürtaj oldum maalesef:KK43: 2 ay aradan sonra yine hamile kaldım, 2019 nisan annesi olucam derken kalbi durdu ve yeniden kürtaj oldum. 2 hafta geçti aradan Rabbim sağlıkla bir evlat sahibi olmamı nasip etsin inşALLAH. hepinizi öpüyorum bebiklerinizi de ısırıyorum

Burçak hayırlı olsun çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin. benim bebeğimin 10 haftalık kalbi durduğu için mayıs ayında kürtaj oldum maalesef:KK43: 2 ay aradan sonra yine hamile kaldım, 2019 nisan annesi olucam derken kalbi durdu ve yeniden kürtaj oldum. 2 hafta geçti aradan Rabbim sağlıkla bir evlat sahibi olmamı nasip etsin inşALLAH. hepinizi öpüyorum bebiklerinizi de ısırıyorum
Ben senin hamilelik haberini görmüştüm burdan hatta gaza gelmiştim.. Üzüldüm kayıplarına güzel arkadasım Allah kucağına almayı nasip etsin inş,herşeyde vardır bi hayır. Strese sokma sakın kendini.

Ahh ahh neler paylastik bu grupta simdi bakiyorumda yıllar geçmiş herkez dağılmış...

En son ne zaman girdiğimi hatırlamıyorum herhalde 5 sene olmstr. Sifremi bile zor hatırladım attim tuttu. Gercekten de neler paylaştık burası bir tur arşiv gibi. Cocuklar buyudu 6 olacaklar saka gibi. Sanırım 2. 3.`leri doğuranlar olmuş ne güzel. Biz de seneye düşünüyoruz kısmetse tabi.

Bu surede cook seyler oldu. Yurtdisina tasindik mesela. Simdi baya uzaklardayiz.

hay Allah ne tuhaf hissettim ya. dogum hikayeleri, bebek bezi önerileri:) Herkesi opuyorum. Ama 2. olursa Allah kismet ederse, kesin yine buralara gelirim. Cok eglenceli oluyordu:)

Kızlar merhaba, ben de buranın eskilerindenim. Ancak eski uyeligimi iptal etttigim icin baska bir nichle uye oldum :). Sizlerle çok fazla şey paylaştık. Zaman zaman hep aklıma gelirsiniz. Çocuklar altı yaşında oldu. Eminim hayatımızda birçok şey değişmiştir.

Şimdi temmuzda ikinci bebegimi kucagima alicam Allah nasip ederse

Bulantı ve kusmalarim yüzünden hayattan bezmiş durumdayım. Hiç bebek heyecanım yok. Ilkinde de bu konuda büyük Skntlarim olmuştu sizlerle çok paylaşmıştım

Umarım herkes çok iyidir. Sevgiler :)

Kızlar merhaba, ben de buranın eskilerindenim. Ancak eski uyeligimi iptal etttigim icin baska bir nichle uye oldum :). Sizlerle çok fazla şey paylaştık. Zaman zaman hep aklıma gelirsiniz. Çocuklar altı yaşında oldu. Eminim hayatımızda birçok şey değişmiştir.

Şimdi temmuzda ikinci bebegimi kucagima alicam Allah nasip ederse

Bulantı ve kusmalarim yüzünden hayattan bezmiş durumdayım. Hiç bebek heyecanım yok. Ilkinde de bu konuda büyük Skntlarim olmuştu sizlerle çok paylaşmıştım

Umarım herkes çok iyidir. Sevgiler :)

Gözünaydın çok sevindim.
Allah nasip ederse ben de hamileyim. İnşAllah sağ Salim kucağımıza alırız. Dün oğlumun Doğum günüydü 6. Yıl geçmiş. Allah evlatlarımıza sağlıklı hayırlı uzuuun ömürler versin. Hepiniz öpüyorum

Gözünaydın çok sevindim.
Allah nasip ederse ben de hamileyim. İnşAllah sağ Salim kucağımıza alırız. Dün oğlumun Doğum günüydü 6. Yıl geçmiş. Allah evlatlarımıza sağlıklı hayırlı uzuuun ömürler versin. Hepiniz öpüyorum

Tutkucanım :) ben seni düşünüyordum sık sık ,özelden yazmaya da çekiniyordum ,çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin inşş :))

Tutkucanım :) ben seni düşünüyordum sık sık ,özelden yazmaya da çekiniyordum ,çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin inşş :))
Sevgili Burçak 😀 Her zaman yaz bekliyorum😍 bebeğin hayırlı olsun. Sağlıklı sıhhatli uzun yıllarınız olsun.
Amin çok teşekkürler, 8 haftam kaldı hayırlısıyla bir oğlum daha olacak😍😍

Sevgili Burçak 😀 Her zaman yaz bekliyorum😍 bebeğin hayırlı olsun. Sağlıklı sıhhatli uzun yıllarınız olsun.
Amin çok teşekkürler, 8 haftam kaldı hayırlısıyla bir oğlum daha olacak😍😍

Burdan nickinle güzel oluyorsun tutkucanım🙂❣️😍 teşekkür ederim bebiş için, ya var ya iki gelinin olacak senin,ne kaynana olursun sen :) Erkek annesi olmak da çok güzelmiş çok sevdim :) Allah kucağına almayı nasip etsin,senden daha tecrübeliyim sıkışırsan yaz bana dermişim :KK66:))

Merhaba
Birden aklima geldi eskiler ilk hamileligimde yoldas olanlarimi merak ettim bu gunlerde 7 yasina gitiyorlar yavrular benimki pazar 7 oldu. İns herkes iyidir benim 3 oldu yavru sayisi😊o zAmanlar ilkinin hayalini bile kuramazken Rabbim iki emanet daha nasip etti

Merhaba
Birden aklima geldi eskiler ilk hamileligimde yoldas olanlarimi merak ettim bu gunlerde 7 yasina gitiyorlar yavrular benimki pazar 7 oldu. İns herkes iyidir benim 3 oldu yavru sayisi😊o zAmanlar ilkinin hayalini bile kuramazken Rabbim iki emanet daha nasip etti

Esra bildirim geldi yorum yazdığına dair çok enterasan🥰 İkinciyi on aylık yaptım,ilk kuzum da yedi yaşında ,tamamen başa döndüm çocuk bakımında 🥳 Allah hepsine hayırlı ömürler versin.. Ne günlerdi be..

Ne guzel o gunleri yad etmis olduk❤️ Allah kolaylik versin. İnsan ikinci de daha rahat oluyor ama her cocuk cok farkli oluyor bu de bir gercek. Bambaska bir kitap sanki❤️

Merhaba herkese, gelen giden olursa buraya:) Aradan cok uzun zaman gecti. Artik 2. bebege haziriz, daha dogrusu artik daha da gec kalmayalim diyoruz. Insan bir turlu kendini tam hazir hissedemiyor nedense. O da olsun bu da bitsin derken yas oldu 39. Neyse nasil olsa kimse beni tanimiyor:) Bir benim, bir esimin bir de Allah`in bildigini sizden saklamayayim. Bu ay ilk kez deneyecegiz. Tabi ilk hamilelige gore kosullar cok degisti. Trioid sorunum var artik nur topu gibi. Dedigim gibi yas aldik, eskiden tam gununde vaktinde olan adet dongum sapitmaya basladi bir ay 22, bir 24 bir ay 25 bir ay 28.. Eskiden ne guzeldi sektirmezdi. Neyse iste oyle. Hevesliyiz. Insallah hayirli saglik bir evladi daha Allah nasib eder. Gelismeleri yazarim. Sevgilerle.

Ahhh yılllar nasıl geçti tatlı telaşlar yaşadık hepbirlikte Üyeliğim değişti benim de ama burayı tekrar okumak mutlu etti beni de oğluma kardeş düşünmeye başladık biz de hayırlısı olsun yeniden buluşup görüşmek dileği ile😍

X