2014 ikiz anneleri

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim ..................Ayetel kürsü......... Nas-Felak

Aksu81.............

Sedef...............

Seybil..............

Kızlaar isteyenler ismini yazdirsin lütfen...

Rabbim dualarimizi kabul etsin hepimize vakti zamanında inşallah hayirli saglikli güzel evlatlar nasip etsin...Amin...

İsim ..................Ayetel kürsü......... Nas-Felak

Aksu81.............

Sedef...............

Seybil..............

Rabbim dualarimizi kabul etsin hepimize vakti zamanında inşallah hayirli saglikli güzel evlatlar nasip etsin...Amin...

canım benıde ekleyebılırmısın.Allah dualarımızı kabul etsin.sağ sağlim yavrularımıza kavuşalım inşallah.Amiin

Canım sen ne zaman söylemeyi düşünüyorsun :KK1: aileler şok olacak, niye sakladik diyicen.... Karnin büyüdü mü senin belli oluyor mu hamileliğin?
Bu arada üstteki listeye düzeltme şeklinde ekledim seni de Allah kabul etsin... Cumadan cumaya yeni bastan başlariz inşallah...

aksucumm belli oluyor yaa hatta cabuk kilo aldın diyen de var en başta biz de ikize çok şaşırmıştık eşimle dedik ki daha ne olacağı belli değil bi de ikiz deyince hemen tüp mü diye soracaklar hoşuma gitmiyor bu soru o yüzden biraz zaman geçsin öyle söyleriz dedik aslında bunu ben istedim eşim de kabul etti sonra bunu sürpriz olarak söyleriz dedik eşim yılbaşında onlaarı şaşırtalım ailelerimize söyleyelim diyor ben daha bilemiyorum nasıl söylesem :KK17:

aslında bi hinlik var aklımda herkes doğumda öğrense ne güzel olur :KK52::KK52::KK52: annemi hayal ediyorumm :KK52: ayy doktor yetişin benim kıza bir haller oldu çift doğurdu :KK53:

Günlük cok karisabilir gibi geldi simdi haftalik cumadan cumaya herkes kaç tane ayet el kursu okuduğunu söyler ara ara ben güncellerim siz okudukça soylerseniz. Kişi basi bir haftada 100 ayet el kürsüye niyetlensek süper olur. Mümkün olduğunca gün gün topigimize gönderip koruma altina alalim. Olur mu? Yarin baslayip diğer cumaya kadar 100 ayet el kursu 100 naz felak okurum diyenler adini yazdirsin kizlaar size de uyarsa... Yarin mübarek gün başlayalim inşallah...
Beni de ekle canım okurum ins elimden geldiğince ..

İsim ..................Ayetel kürsü......... Naz-Felak

Aksu81.............

Sedef...............

Seybil..............

benide eklerimin canım ama tam anlamadım günlük ne kadar okuyacağız

Bence de yap artık Canim takip etmek güzel oluyor.
Önce başka bir siteden tahmini doğum tarihini hesaplat yada biliyosundur artik:KK1:
Sonra sağ üstteki kullanıcı kontrol panelini tıkla (profilin sağında) sonra sol yanda alt alta yazıyor ya oradan profil düzenleye tıklayacaksın, sen le ilgili bilgiler var biraz alta gelince bebeğinizin tahmini doğum tarihi diyor oraya tarihi yazacaksın araya - koyarak örn. Bende 22-05-2014 yazıyor... (2014'e dikkat ben 2013 yapiyodum )
Umarim anlatabilmişimdir
biz aynıyız senle aksu benimde 13 haftalık tahmini doğum 22.05.2014:))))ikizlerinannesi07 ile de aynıyız mrsbeyaz ve seybil le de yakınız hadi bakalım bende göbek çıktı tabi giyinince anlaşılmıyo pek:))))

Ayyy canım inşallah :KK16: aslında kız geç belli olur derler bana pek erken bi tahminde bulundular:26: ve hemen söylediler o anda :26: tabi değişebilir ama şimdiden alıştırdım kendimi sanki:KK1: bu arada iki doktor baktı ikisi de birbirinden habersiz bu tahminde bulundu, 4 boyutlu usg nerdeyse 45 dk sürdü ense kalınlığı vs ölçmek için. Rabbim hayirli ve saglikli evlatlar versin...

canım o kadar ayrıntılı baktıysa ve kız gösterdiyse doğrudur.
12. haftada cizsiyetleri belli oluyor ama bizim kızın hep arkası dönüktü..
seninki göstermiş demek ki.. hadi hayırlısı bakalım.. isim düşündün mü? :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Kizlar tam bugün progestan fitilim kesilecek diye sevinirken doktor onu kes haftalık pruloton iğneye başla dedi:18: yaaa çook korkuyorum yağlı ve acıyan bir iğne diye duydum:KK14: zaten çok korkarım iğneden :KK43:( hem erken değil mi herkes daha geç başlamış sanki:26: (12+6 günlüğüz) gerçi doktorun bu zamana kadar maşallah hep doğru yönlendirdi ama işime gelmedi bu sefer:KK1:

canım ben 13. haftada başladım. 30. haftaya kadar haftada bir gün yapılacak.
yağlı bi iğne olduğu için biraz yakıyor ama bebişler için katlanacaz ..

hepiniz saolun canlar.iyiki varsınız:KK54::KK54:
çok yorucu bir gün geçirdim..aşure yaptım ve bir sürü misafirim vardı.rabbim kabul etsin.

Ben kişi başı diye düşündüm canım :KK17: toplam 100 az olur sanki, 100 ayetel kürsü 100 Naz 100 Felak.... tabi okuyabildiğimiz kadar illa yüz olacak diye birşey yok ama hedefimiz olsun... Günlük sabah aksam 7şer okusak günlük 14-15 falan olur nerdeyse haftalik 100 yapiyor. Bi güne başlarken bi yatarken diye düşündüm kendi adıma... Okudukça topigimize yolluycam inanıyorum ki koruyucu melekler hiç topiğimizden eksik olmayacak :KK16: Okurken elinizi göbişe koymayı da unutmayin:KK1:

canım benimde ismimi ekleyebilirsin.allah dualarımızı kabul etsin,yavrularımıza sağlıklı uzun ömür versin inşallah.AMİN

çok yorucu bir gün geçirdim..aşure yaptım ve bir sürü misafirim vardı.rabbim kabul etsin.

canım benimde ismimi ekleyebilirsin.allah dualarımızı kabul etsin,yavrularımıza sağlıklı uzun ömür versin inşallah.AMİN

Becerikli anne seni:KK9:allah kabul etsin inşallah canım.

ohhh süpersin valla..Allah kabul etsin canım..
bu gece beline dikkat et, ayakta çok kaldıysan muhtemelen uyutmaz ağrıdan.

ben uyurken sağa ya da sırt üstü yatmamak için sağ arka tarafıma yastık yığıyorum.
hem belime destek oluyor, hem de dönmüyorum.

İsim ..................Ayetel kürsü......... Naz-Felak
Aksu81.............

Kızlar sizin içinde uygunsa boyle liste yapayim isteyenler ismini yazdirsin, yarin başlayalim inşallah....okudukça soylersiniz (10-20 100 olana kadar arada güncellerim) naz felaği birlikte aldim ayni anda okuruz diye düsündüm.

Rabbim dualarimizi kabul etsin hepimize vakti zaman inşa hayirli saglikli güzel evlatlar nasip etsin...

canım beni de ekle lütfen.. her gün giremesem de en geç perşembe günleri girer, okuduklarımı yazarım.
Allah dualarımızı kabul etsin. zamanında sağlıkla gelsin inşallah kuzularımız. :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

X