2014 ikiz anneleri

:KK4:

Sen bu zamanlarının kıymetini bil:)sonra hüç uyuyamıycan tatlım yat uyumana bak

doğru diyon bunu hastanede anladım çok endişeliyim bugünlerde her wc ye gittiğimde kanama olacak mı diye korku yaşıyorum o yüzden uykularım bölünüyo allah yardımcıız olsun

Gunaydin kızlar:) ben cok yorgun ve bi gece uykusuz bi günden sonra deliksiz uyudum..sanırım en guzl yani buydu:) napiyo kuzular? Ben kahvaltıya gidiyorum arkadasım çağırdı kuzularımı doyurucam:)
Ayy kizlar az önce üzerimi degistirirken sol bacagima bi kramp girdi kaldim öylece
Cok ani hareketler yapma kuzum..bende arabadan inerken ayağımı aşagı salladigumda kasığıma kramp giriyo yavas yavas çıktığımda olmuyo..

Gunaydin kızlar:) ben cok yorgun ve bi gece uykusuz bi günden sonra deliksiz uyudum..sanırım en guzl yani buydu:) napiyo kuzular? Ben kahvaltıya gidiyorum arkadasım çağırdı kuzularımı doyurucam:)

Cok ani hareketler yapma kuzum..bende arabadan inerken ayağımı aşagı salladigumda kasığıma kramp giriyo yavas yavas çıktığımda olmuyo..

Bende şimdi kahvaltı yapıyorum:))sanada afiyet olsun canım

doğru diyon bunu hastanede anladım çok endişeliyim bugünlerde her wc ye gittiğimde kanama olacak mı diye korku yaşıyorum o yüzden uykularım bölünüyo allah yardımcıız olsun

Pozitif düşüüünn:))hiç bişey olmyacak görürsün boşu boşuna stres yapma bebeklere.ikiz gebelikte bunlar çoo normal galşba canım.kanamasız hamilelik yaşayan az,çoğu kişide kanama oluyo

bana yazan arkadaşlarıma teşekkür ederim desteğiniz için kızlar :emir_bebek: allah hepimize bebekleirmizi kucağımıza almayı nasip etsin

hastanedekki arkadaşlarım inşallah sorunsuz bebeklrine kavuşur

kanamadan sonra doktorum nidilat verdi günda 4 tane ben ne zaman içsem 15dk sonra beni ateş basıyo çarpıntı yapıyor bütün kullananlarda oluyor mu siz kaçıncı haftada başladınız

Pozitif düşüüünn:))hiç bişey olmyacak görürsün boşu boşuna stres yapma bebeklere.ikiz gebelikte bunlar çoo normal galşba canım.kanamasız hamilelik yaşayan az,çoğu kişide kanama oluyo

evet canım netten okudum çoğunda varmş inşallah tekrarlamaz

Kızlar dün akşam bi arkadaşıma bebek görmeye gittik.bebeğe hemen mama verdirmiş doktor sarılık olmasın diye.aklınızda olsun mamanızı hazır edin:KK66:

.
Canım benim çok güzel açıklamışın benim hamilelikten önce de mideden çok rahatsızlanırdım gastrit vardı birde kronik kabızlık tabi hamilelikte iyice arttı aç karnına duphalac şurup içtim bile etki etmiyor sürekli komposto içiyorum incir yiyorum tık yok.dün midemdeki gaz yüzünden kabus gibi bir gün ve gece geçirdim insanın akşam 10 a kadar gazı olurmu gaz yüzünden sabahdan akşama. Kadar oturamadım gezinmekten belim karnım ağrıdı eşim açılayım diye avm götürdü orda gez diye orda bağıra bağıra ağladım dayanamıyorum diye birde benimde geçen hafta alt ast 144 69 oldu benimde her tarafım kaşınıyor ki benim karaciğer sorunu 19. Haftada başladı bu arada dahiliye gastroentoloji göğüs kalp hepsine muayene oldum gebelikte. Bir şey yapamıyoruz diyorlar gittikçe kilo veriyorum ben ne yapcam nasıl dayancam İnan 1 gün geçmiyor çok çaresiz kaldım sen nasıl dayandın günlerin nasıl geçti yada benim gibi olanlar ne yapıyorsunuz ağlamaktan başka bir şey elimden gelmiyor ağlayıncada iyice burnum falan tıkanıyor hiç nefes alamıyorum ne olur yardım edin çok çaresizim:KK43:(((((

Canım psikoloğa devam ediyomusun o ne diyo bu duruma?şikayetlerini ben hiç yaşamadığım için bişey diyemşyorum canım:KK43:dua et bol bol allahtan sabır dile.iyi olman kendini doğumdan sona bebeklerine hazırlaman lazım

Kızlar dün akşam bi arkadaşıma bebek görmeye gittik.bebeğe hemen mama verdirmiş doktor sarılık olmasın diye.aklınızda olsun mamanızı hazır edin:KK66:

Cnm biz ablamin bebegine haftasinda dogdugu halde sariliga karsi verdik cunku sezeryanda sut gec geldi 3 gun mama verdik.bide sariliga karsi sekerli su verdik 2-3 damla verdik gunde 1-2 defa

.
Canım benim çok güzel açıklamışın benim hamilelikten önce de mideden çok rahatsızlanırdım gastrit vardı birde kronik kabızlık tabi hamilelikte iyice arttı aç karnına duphalac şurup içtim bile etki etmiyor sürekli komposto içiyorum incir yiyorum tık yok.dün midemdeki gaz yüzünden kabus gibi bir gün ve gece geçirdim insanın akşam 10 a kadar gazı olurmu gaz yüzünden sabahdan akşama. Kadar oturamadım gezinmekten belim karnım ağrıdı eşim açılayım diye avm götürdü orda gez diye orda bağıra bağıra ağladım dayanamıyorum diye birde benimde geçen hafta alt ast 144 69 oldu benimde her tarafım kaşınıyor ki benim karaciğer sorunu 19. Haftada başladı bu arada dahiliye gastroentoloji göğüs kalp hepsine muayene oldum gebelikte. Bir şey yapamıyoruz diyorlar gittikçe kilo veriyorum ben ne yapcam nasıl dayancam İnan 1 gün geçmiyor çok çaresiz kaldım sen nasıl dayandın günlerin nasıl geçti yada benim gibi olanlar ne yapıyorsunuz ağlamaktan başka bir şey elimden gelmiyor ağlayıncada iyice burnum falan tıkanıyor hiç nefes alamıyorum ne olur yardım edin çok çaresizim:KK43:(((((

canım şimdi gördüm gözümden kaçmış kabızlık sorunu bende de vardı magnezyum kullanınca geçti normale döndü burun tıkanıklığı için doktora ggittim deniz suyu verdi iğrenc bi şey mahvetti beni yine de çok açılmadı kardeşim otrivine kullan hemen acılır seni rahatlatır dedi gerçekten de eşim hemen eczaneden aldı hamilelerde kullanabiliyor mentollü bi şey iki fıs fıs yapıyorum geçiyor rahatlatıyor beni tavsiye ederim inan hiç kimse rahat bir hamilelik geçirmiyor mutlaka bi şyle çıkıyor inşllah zamanla atlatırız

Canim, annenle ilgili yazmissin sutum kesilir diye korkuyorum demissin. Benim sutum benzer sebeplerden azaldi ve 7 ayliklarken keisildi. Mutfagi aktara cevirdim ama olmadi. Sut kesildi kuzulwrim emmedi gelmiyor diye. Bende 2 ay makinayla sagdim gene gelmedi. Simdi iki yasina kadar anne sutu dediklerinde cok uzuluyorum, icimde kaldi ve stresten olmasina daha cok uzuluyorum, eften puften bisey bulup kadar ustume geldilerki tarif edemem, sütüme mal oldu bana yasatilanlar, kendini rahat tutmaya calis, kuzularimin rizkiydi o süt, ondada bi hayir vardir, nasipleri o kadarmis deyip kendimi teselli ediyorum.
Ne güzel anlatmissin canım tabi hersey Allahtan ama bu gibi sudan sebeplerden dolayi olmasi bizi üzer tabi bundan sonra karar verdim takmayacagim gerçi bu hormonlarla zor ama elimden geleni yapacağım ne derlerse desinler umursamayacagim iyi örnek oldun bana desteğin icin tesekkur ederimmm:KK16::KK16::KK16:
Yine uykusuz bi günden herkese günaydın kızlar:)
Günaydınnnn bende aynı durumdan muzdaribim gece 3.30a kadar döndüm durdum sabahta 8 di açtım gözleri iyi mi:))
bana yazan arkadaşlarıma teşekkür ederim desteğiniz için kızlar :emir_bebek: allah hepimize bebekleirmizi kucağımıza almayı nasip etsin

hastanedekki arkadaşlarım inşallah sorunsuz bebeklrine kavuşur

kanamadan sonra doktorum nidilat verdi günda 4 tane ben ne zaman içsem 15dk sonra beni ateş basıyo çarpıntı yapıyor bütün kullananlarda oluyor mu siz kaçıncı haftada başladınız
Canimmm nasılsın benimm gözümden kaçmış herhalde kanaman bitmiş ama şükür şimdi elini karnına koy bol bol ya safi ve ya mubdi oku bi daha olmayacak Allahimin izniyle:KK16::KK16: dualarım seninle ve tum hastanedeki arkadaslarla :KK16:
Kimse cevap yazmıyor bana durumum o kadar kötümü sizdemi yanlız bırakıyorsunuz :KK43:
Canim ne diyeceğimi bilemedim valla Allah yardımcın olsun zor durumun ama bol bol dua et Rabbim yardım edecektir:KK16: Bu günlerde geçecek az kaldı sabret:KK16:

X