2014 kpss çalışma günlüğüm

selam canım kitabı ben almadım pdf olarak var elimde yani pcden okuyacağım. istersen atabilirim sanada

Kızlar öncelikle hepinize kolay gelsin...Sınavda basarılar dilerim simdiden...

Bade bir ricam var bana da atar mısın şu tarihin pusulasını rica etsem? Çok memnun edersin beni...Bulamadım bir yerde...Devlet gecen her sınava lazım artık o kitap.

Mailimi attım sana özelden...Cok memnun edersin beni..

Son düzenleme:
Kızlar öncelikle hepinize kolay gelsin...Sınavda basarılar dilerim simdiden...

Bade bir ricam var bana da atar mısın şu tarihin pusulasını rica etsem? Çok memnun edersin beni...Bulamadım bir yerde...Devlet gecen her sınava lazım artık o kitap.

Mailimi attım sana özelden...Cok memnun edersin beni..

evet tarihin pusulası... ne demek canım yolluyorum hemen . eğer isteyenler varsa onlara da gönderebilirim kızlar...

Ben de ıstıyom canım, benı masraf yapmaktan kurtarmıs olursun valla :))
Allah razı olsun senden, guzel yureklı kız.

Maillerinizi özelden yazın bacılar buradan gönderilmiyor :))) Bencede masrafa girmeye gerek yok nazcım :KK19:

Maillerinizi özelden yazın bacılar buradan gönderilmiyor :))) Bencede masrafa girmeye gerek yok nazcım :KK19:

ben de istiyorum ama mail adresimi özel mesaj olarak gönderemiyorum. özel mesaj yazabilmem için foruma 5 mesaj daha yazmam gerekiyormuş ben bi koşu mesaj sayımı 25 yapıp geliyorum :)

Nasilsin canim nasil gidiyor calismalarin.
(Amiin ))
Ramazanda bosladm canm dersaneye gidiyorum konulari sifirdan basladik ramazandan snra cok iyi olucak inşallah hedefim gunde en az 500 soru çözmek elimden geldigince bütün vaktimi artk kpssye ayiricam cok eksik var canm cok senin nasıl gidiyor
ama canım eskı deneme
guncel bılgı 2 tane mantık soruları hiç yok
keske daha önce aklım başıma gelıp oncekı sınava daha ıyı hazırlansaydım :KK14:

Olsun sarfansari en azindan diger konulara iyi calismissin sinava kdr sonradan eklenen konularada vakit ayirirsan bence cok iyi puan alicaksn allahin izniyle bende diyorm keske onceki sinavlara hazirlansaydm diye o zaman bikac kurum merkezi atamadan cikmamistiki en basta afad istiyorm biliyorsn okdr düşük puanla alim yapmış simdi okdr zorki kazanmak sadece puan almam yetmiycek mulakatlara girip beklicem naparsn kismet bizimde şansımıza tam insanlarin gözü acilmisken giriyoruz sinava :) allah yardimcimiz olsun

bcanim büyük olduğu içindir tabletten açabilirsin de telefonu bilmiyorum hafızası alsa bile pdf yüklü olması lazım

Ramazanda bosladm canm dersaneye gidiyorum konulari sifirdan basladik ramazandan snra cok iyi olucak inşallah hedefim gunde en az 500 soru çözmek elimden geldigince bütün vaktimi artk kpssye ayiricam cok eksik var canm cok senin nasıl gidiyor

Olsun sarfansari en azindan diger konulara iyi calismissin sinava kdr sonradan eklenen konularada vakit ayirirsan bence cok iyi puan alicaksn allahin izniyle bende diyorm keske onceki sinavlara hazirlansaydm diye o zaman bikac kurum merkezi atamadan cikmamistiki en basta afad istiyorm biliyorsn okdr düşük puanla alim yapmış simdi okdr zorki kazanmak sadece puan almam yetmiycek mulakatlara girip beklicem naparsn kismet bizimde şansımıza tam insanlarin gözü acilmisken giriyoruz sinava :) allah yardimcimiz olsun

Bende aynen senin gibiyim canim.hem ramazan hem hava çok etkiledi beni.birde biz ev tasidik biliyorsun.zordu gercekten. Ama önüme bakiyorum mecburen.

Ben de matematik hariç konularim bitti çok sukur.vatandasliktan birkaç güncel ve gundem bilgisi kaldi.bizde burada hizlandirilmis kursa baktik bayram biter bitmez basliycak.haftada 5 gün öğleye kadar + bir günde deneme olcakmis.inşallah benim icin de iyi olur.sen memnunsundur inşallah canim.rabbim hepimizin yardimcisi olsun.

merhaba arkadaslar,
Matematikten ozel ders almak isteyen varsa, istanbulda yasayan arkadasim var yardimci olabilir.
Kpss de tecrubeli biri.
Isteyen olursa ozelden msj yazabilir, iletisime geciririm sizi.

dosya boyutu büyük olduğu için mailden atıyordum ama dosyayı nete yükleyeyim indir linki atıyorum özelden...

Bade msj atamadm sana telefndan giriyorm ama biturlu ozel msj kutusuna ulasamadm bos bi msj yolliyabilirmsn bana :S

X