Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    176
Benim ki de çok yediği için dün akşam kustu yavru kedileri oldu onların mamasını da yiyo kendi mamasını da en küçük yavru kedim de hasta inşallah o da iyileşir strese giriyorum uyuyamadım bu gece
Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Siz strese girmemeye çalışın. Kediler çok etkileniyor stresten.

Kızlar ilk hareketini kaçıncı haftada hissettiniz nasıl bir his 🤗 Biz 19 haftalığız doktorm sürekli soruyor ama hissetmiyorum
16. Haftada hissetmeye başladım ben 🥰 kişiden kişiye değişiyor canım çok takılma yakında hissetmeye başlarsın sen de ☺️

21+5 olduk şu an canım
İlk hamileliğimin kilo boy değerleriyle karşılaştırdım akşam ben o yüzden merak ettim canım ☺️ dün detaylımız vardı tam 21 haftalık 400 Gr boy 33 mm çıktı önceki hamileliğimde de 22. Haftada girmişim detaylıya 436 Gr 38 mm miş boyu da. bir hafta bile çok şey farkettiriyor demek ki gebelikte onu gördüm 🙈

Kızlar e bebeğin kendi markası baby me nin çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısı nasıl sizce daha önce kullanan var mı

Onu aldım sıvısı bi işe yaramıyor bence ama tozunu aldım daha denemedim civilde 1 lt uni baby çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısı var ona da şans verebilirim aslında
Ben en çok Siveno markasının doğal çamaşır sabununu kullananlaro görüyorum, bana kalırsa leke çıkarıcı en önemli çok ihtiyacımız olacaktır

Çalışan hanımlar 24. Haftadan sonra nöbet tutamaz raporu kadın doğum bölümünden mi alınıyor? Ben dün doktora gittim ama almayı unuttum. 🥲 Bir daha ne zaman randevu bulurum Allah bilir.

Kızlar e bebeğin kendi markası baby me nin çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısı nasıl sizce daha önce kullanan var mı
Ben kullandım canım gayet memnun kaldım siveno yu da önerebilirim. Ben yumuşatıcı kullanmıyorum ne çocuk için ne de kendimiz için. Kokularından dolayı önerilmiyor zaten

Bu arada ben ilk gebelikte şampuandan deterjana minoris kullandım doğum sonrası ilk onları tercih ettim biraz fiyatlı olduğu için daha sonrasında siveno gibi doğal içerikli ürünlerden devam ettim. Minorisi de tavsiye ederim leke çıkarıcıda özellikle çok iyiydi

X