Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    140
Ne yapsın yurutecte ortalıgı bellıyor desem yerıdır bagırıp duruyor demın aradım annem çorba yıyor dedı elınde hemde muz yıyor ıkısı bır arada dedı bır türlü pureyı sevmedı dört dısı var ısırarak yıyor herseyı düşün kurabıye yıyor adam bız ne yersek yıyor sofrada pışav olsun onu bıle ayırmıypr
Ne tatlı 🥰 yemek secmesinde herşeyi yesin boşver eskiden püre mi varmış 😅😅

Ayy harikaa, herşeyi yemesi güzel işte 🤗🤗
Aynen zaten 4 aylıkken vermeye basladım sımdı herseyı yıyor çok şükür beş aylıkken desteklı oturdu mesle altı aylıkken dönmeye emekleme ye basladı yurutecın etkısı büyük oldu altı aylıkken koydum ıcıne şimdi dokus buçuk aylık oldu çok şükür yürüdüğünü de gördünmü tam dır

Anladım canım detaylıya gitmedim daha inşallah yoktur başka yerinde
Canım bide başka doktor görsün istersen yanlış anlaşılma oluyor bazen. Yiğenime de beyninde parlaklık var demişti doktor hemen başka bir doktora gittiler profa hiçbir şeyi yok demişti. Varsa da endişe etme detaylı da kesin bilgi alırsın. O zamana kadar stres yapma diye demek istedim

Kızlar tetanoz aşısıni kaç haftalıkken oldunuz çok aciyo mu
Canım beni 20.haftamda çağırdı ASM ama ben anca 22.haftamda gidebildim. 4 hafta sonrasında da ikinci doz için gel dediler. Normalde ağrılı, ateşli oluyor demişlerdi, benim bi yakınım doğal defne yağı yapıp vermişti o iyi geliyor demişti. Aşıdan hemen sonra sürdüm, gün içinde de yeniledim. Ağrı bile olmadı desem yeridir. Aklında olsun bulabileceğin yer varsa çok iyi geliyor.

Kızlar bunu bir arkadaşımdan da duymuştum bilen var mı?

Bu hafta bunu o kadar çok okudum ki. Yapan herkes faydasını görmüş, şimdiden alıp annemlere ve doğum çantasına koyacağım. Normale uygun olursam doğum başlarken yapmayı düşünüyorum. Hatta sonrasında suyunu içen de varmış, kanamaya iyi geliyor demişler ama bence suyuna gerek kalmadan kendisini denemekten zarar gelmez.

Bu hafta bunu o kadar çok okudum ki. Yapan herkes faydasını görmüş, şimdiden alıp annemlere ve doğum çantasına koyacağım. Normale uygun olursam doğum başlarken yapmayı düşünüyorum. Hatta sonrasında suyunu içen de varmış, kanamaya iyi geliyor demişler ama bence suyuna gerek kalmadan kendisini denemekten zarar gelmez.
Evet canım faydasını gören çok fazla kişi var ben de almayı düşünüyorum nereden aldin?

Canım bildiğin pipi vardı bu seferde ama biraz küçük yani peygamber sünneti denen şey olabilir dedi birsürü ihtimal intergen de yapacaz sanırım canım onu önerdi detaylı paketi
Canını hiç sıkma, bebişe de sana da üzüntü olmasın hiç. Fetal DNA’yı bi yaptır bakalım ne çıkacak. Ama eğer peygamber sünnetiyse de benim de arkadaşımın oğlunda vardı, basit bi işlemle düzeldi şuan hiçbir sıkıntısı yok.

Kızlar yarına devlete randevu buldum 20+2 haftalık oluyoruz perinatolojiye istek attırıp randevu bulmaya çalışıcam inşallah detaylı ultrason süresi bitmeden bulabilirim 23. Haftaya kadar mi bakıyorlar detaylı ultrasona

X