Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    19
Aynen bende neden bana dediğini algılayamadım, ki doktora nasıl ağlayarak gittiğimi kendisi bilir o yüzdende şaşırıyorum biraz canım bunu kafama takacağımı bilmiyor olamaz heralde. Ama dediğin gibi belki benle ilgili bile değildir 🤲
Yaa insanlar dost demiyorum seni üzeceği noktayı nasıl da iyi biliyor senle alakalı binbir türlü şey görse bitanesini dememesi lazım ama derler dediler de ilk kese daha görünmüyor dedim direk arkadaşım hmm boş yada dış olabilir dedi şok oldum neden olsun dedim eee kese yok dedi 4 haftalık dedim olsun dedi bir hafta sonra gittim doktor bay bay et kese burda bak ağlama dedi bayram boyunca hmm kalp atışını aslında 6. Hafta da duyman gerekirdi niye çağırmadı acaba dedi cevap bile vermedim o yüzden bu insanlardan muhataplığı kesmek en güzeli imiş

Yaaa çok sevindim ama ben senin için olumlu şeyler hissetmiştim çok şükür kalbi zamanla güçlenir ona takılma bazı doktorlar yersiz yere korkutuyor benim bebeğim de karından görünmedi alttan baktı kalbi yavaş atıyor dedi memeleketteydim farklı bir doktordu kendi doktoruma attım videosunu çekip oda normal hiç panik yapma dedi ve çok şükür iyi şuna bebeğim senin büyük ihtimal geç döllenme ve yeni yeni atmaya başladığı için öyle duyulmuştur
Cok sagol 💛 allah hepinizin gonlune gore versin bana dua ettiniz rabbim saglikla kucagimiza almamizi nasip etsin.. 🧿 evet normalde 7 haftalik ama bebek 6 haftalik gorunuyor dedi.

Kızlar parçalı kanama oldu düşük yaptın dedi ama sonra dr geldi ultrasonda baktım bebeğim benimle açılma yok kalp atışı var gerçekten kalpten gidecektim görseniz neler düştü ama bebeğim sapasağlam ne açılma var ne bir şey gerçekten Allah a sığınıyorum
Oy kız bu güzel haber aslında.. ay nasıl sevindim bir bilsen nasıl sevindim

Kızlar parçalı kanama oldu düşük yaptın dedi ama sonra dr geldi ultrasonda baktım bebeğim benimle açılma yok kalp atışı var gerçekten kalpten gidecektim görseniz neler düştü ama bebeğim sapasağlam ne açılma var ne bir şey gerçekten Allah a sığınıyorum
Yaaa Merve gerçekten mi ben şok ağrın falan var mı canım ayyy çok şükür Rabbime Allahım sana bağışlasın bebeğini inşallah yaaa şu an çok duygulandım 🥹🥹🥹

canım geçmiş olsun. gebeliğinle sağlıkla sonuçlansın inşallah.

kayıpların sebebi araştırıldı mı?
Evet canım teşekkür ederim Allahım kimseye yaşatmasın kan pıhtılaşma testinde bir problem çıkmadı hatta 2 defa tekrarlandı testler patolojiye gitti bebeğim ondada bir şey çıkmadı şuan her ihtimale karşı kan cıvıtıcı iğne coraspirin dupbaston ilaç kullanıyorum yarın doktora gidicem iğneyi yavaş yavaş kesecek ama ödüm kopuyor hadi bir şey olursa bebeğime diye

Arkadaşlık dereceni bilmem ama hamile insana ne olursa olsun hassas yaklaşılmalı . Ya biz burda neler geliyor insanların başına hep olumlu şeyler yazıyoruz. İyi düşünsün zaten hassas diye. Canım eslemim ( bu arada kızım olursa eslem koymak istiyorum ) hiç takılma ne bilim ya iyi birşey hissetmedim arkadaşına karşı. Sanki bilerek seni endişelendirmek istemiş gibi kafaya takacağını biliyor sonuçta . Bunu bilip hiçbirşey söylememesi lazım. Yanş sen nerden bilecen rüyasını anlatması şart mı.. aman kızdım işte kız o arkadaşına kimsenin hiçbir hamileyi üzmeye hakkı yok bence 😅😅
Canım bana kızdığından anlattı gibi oldu bana öyle geldi yani, yakın arkadaşımdı. Öyle Rabbim selamete çıkarsın hayırla şu süreci tamamlamayı nasip etsin. Burada kafa dağıtmasam muhtemelen acildeydim zaten. İnşallah bir eslemimiz daha olur ☺️🤲

İnan bu doktorumu degistirecektm zaten ama randevu bulamadim mecbur ayni doktora gittim. Hep olumsuz tarafindan konusuyor herseyin.. bir hfta onceye kdar bebekte yoktu smdi kalp atisini gorduk yinede cokk zayif diyor . İnsallah bikacgune tekrar gidecegim zaman daha guclu atar kalbi.🌹 seninde saglikla ilerlemesini temenni ediyorum.
Canım kaç haftalıksın? Benimde bir sorun yoktu keseyi bebeği gördüm 6. Haftamda ama kalp atışını net duymam 7. haftamda oldu. Hep düşüktü doktor cihazı açınca ses gelmiyordu bile ama pıt pıt attığını görüyordum. Kötü düşünme lütfen bak bebeğin gayet iyi görmüşsün. Biraz daha zaman ver. Dinlen, iyi beslenmeye çalış kendin için

Yaa insanlar dost demiyorum seni üzeceği noktayı nasıl da iyi biliyor senle alakalı binbir türlü şey görse bitanesini dememesi lazım ama derler dediler de ilk kese daha görünmüyor dedim direk arkadaşım hmm boş yada dış olabilir dedi şok oldum neden olsun dedim eee kese yok dedi 4 haftalık dedim olsun dedi bir hafta sonra gittim doktor bay bay et kese burda bak ağlama dedi bayram boyunca hmm kalp atışını aslında 6. Hafta da duyman gerekirdi niye çağırmadı acaba dedi cevap bile vermedim o yüzden bu insanlardan muhataplığı kesmek en güzeli imiş
İşte yazık değil mi senin heba olan o günlerine, kesinlikle bam telini buluyorlar. Motive etse ne olur ki zaten herşey olacağına varıyor🤷

Cok sagol 💛 allah hepinizin gonlune gore versin bana dua ettiniz rabbim saglikla kucagimiza almamizi nasip etsin.. 🧿 evet normalde 7 haftalik ama bebek 6 haftalik gorunuyor dedi.
Benim bebeğimin de kalbi 6 haftalıkken attı bak onuda alttan bakınca gördü yavaş atıyor dedi demek 6. Haftada böyle oluyor bence kalp atışını hiç hiç kafaya takma benimde başıma geldi bende çok taktım bak çok şükür yavruma bir şey olmadı 12 haftalık olduk bile maşallah 🧿

aaa e cok güzel buu bebeğin seninle🌸🌸 mucizen seninlee gözün aydin tekrar kendini üzme sakın ne kanamalar yaşayip bebeği hala yaşayan biçok arkdaş var lavabo harici kalkma hep uzan dinlen geçecek inaniyorum 🥲

Allah razı olsun ağrı yok ama neler düştü görseniz bitti dedim ama kalbi güm güm açılma yok ama kanama alanı gördü muhtemelen onu attın dedi
Canım yatıyorsan çoğunlukla kanama içeride pıhtılaşmıştır o pıhtıları parça olarak döküyorsundur. Rahim ağzının kapalı olması çok iyi birşey. O düşük diyen doktorlar neye istinaden dediler çok tuhaflar cidden

M Merve Aycan canım benim kendini ilk iyi hissettiğinde şükür namazı kılmaya çalış. Eğer müsaitliğiniz varsa bir ekmek tuz ne olursa 7 kapıya dağıtın hayır niyetine. Allahım bebeğini sana bağışlasın zaten böyle yazınca kendimce akıl vermk istedim ben bunlara inanıyorum çünkü. Bebeğin seninle senle de kalacak Allah’a güven ondan güçlü kudretli kimse yok. Ay çok sevindim ne düşerse düşsün hangi kanama olursa olsun bebeğin sağlam kalbi atıyor böylr de devam etsin Allah’ımın izniyle 🌺

Gözlerim dolu dolu okudum mesajını çok şükür inanılmaz sevindim yaramaz hepimizi korkuttu doğunca bu korkunun acısını çıkar annesi bol bol öp rahatsız et haketti o bıdık bunu ♥️

Evet canım teşekkür ederim Allahım kimseye yaşatmasın kan pıhtılaşma testinde bir problem çıkmadı hatta 2 defa tekrarlandı testler patolojiye gitti bebeğim ondada bir şey çıkmadı şuan her ihtimale karşı kan cıvıtıcı iğne coraspirin dupbaston ilaç kullanıyorum yarın doktora gidicem iğneyi yavaş yavaş kesecek ama ödüm kopuyor hadi bir şey olursa bebeğime diye
o kadar haklısın ki. inşallah bu sefer sıhhatle olur.

Canım yatıyorsan çoğunlukla kanama içeride pıhtılaşmıştır o pıhtıları parça olarak döküyorsundur. Rahim ağzının kapalı olması çok iyi birşey. O düşük diyen doktorlar neye istinaden dediler çok tuhaflar cidden
Fotoğrafı atmak istemiyorum görseniz yani neler düştü kanamalı ama işte Allah bana bağışladı dr hiç ilgilenmedi bir tanesi düşeceği varsa düşer ne yapsak boş diyor ama elhamdülillah bebeğim benimle o kadar korktum ki bayılacaktım üzüntüden üst üste olduğu için çok zorlandım 3 ay önce kaybım var ya bilmiyorum Allah büyük 9+4 oldum baya büyüdü Allah ın benimle kalsın inşallah

X