Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Bende vermeye calişmıyorum canm ama fazla almakta istemiyorum 😒

Merhaba canmm hoşgedin
Ooo bir prens daha katıldı aramıza desene🧿🧿
Ben biir sorun olacağını sanmam canm Doktor'un de zaten verniş sana vitamini
Bişey olsa o söylerdi bence ☺☺

Ayy vlla 9 ay ne yapcaz bilmem, azcık kontrollü gitmemiz lazm bebeğim

Selam canm içini ferah tut
Allah'ın izniyle bisey olmaz 🤲🤲

Oooo bence öğrenirsn artk canm maşallah ☺🧿
İyidir iyidir annesi🥰🥰

Aynen canm İlerledikçe bence de belirti azalıyor ta kii 3.trimester e kadar bencee
Bende 12.haftamın sonundaym mesela baya baya belirli yok
Hadi yarına az kalmış göreceksin hayırlısı ile☺🧿
Bende almak istemiyorum inşallau almayızda ilk haftalat hiç iştahım yoktu şimdi birden acıkıyorum iştahımda acıldı🥲🥲

Valla yarını iple çekiyorum inşallah uyanıktır uyuyorsa uyandıralım 😀😀😀dürteriz artık
Çikolata ye canm gitmeden öyle diyorlar denemedim bilmem:)
Benim randevu da geçen gün sabah 9 daydı ondan uyuyordu sanrm🤣
Doktor da bu durum işime geldi ense kalınlığını falan rahat ölçtüm demişti

Merhaba canımmm.

Bu sabah doktor kontrolüne gittim. Doktor omega destekli bir ilaca geçirdi beni. Kan ve demir ilacı vereceğim ama şuan bulantı durumun nasıl dedi. Ben de biraz iştahsızlık ve bulantı var. Kusma yok çok şükür ama soğuyorum çabuk. Bir sonraki gelişinde geçeriz kan ve Demir ilaçlarına dedi.

Veee güzel haber, cinsiyet ne bekliyorsunuz dedi. Ben bir kaç kez rüyamda erkek görmüştüm dedim. Rüyaların tersi çıkarmış dedi. :)) yüzde 80 kız dedi. 💞🍼

Klasik olcumleri yaptı. Burun kemiği ve ense kalinligi. Testleri falan anlattı. 2li testte karar kildik. Kan verdim yani, bir haftaya gelirmiş sonuçlar.
Bizim grup coğunluk kız olcak galiba ☺️ sağlıkla gelsin 🤩🤩

Kızlaaarrr 🥹 az önce geldim çok şükür bebeğim iyi 😌 oğlumuz oluyor 💙🧿 çok mutluyum. Eşimle ağladık mutluluktan 🥹 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah çok mutluyum çok 🥲güzel Allahım vaktinde sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin hepimize 🥹
Oyyyyyy bebem maşallah maşallah yaaa
Bir paşamız daha geliyor desene:)
Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🥰🥰🧿

Bir akrabamızda şimdi doğumu bekliyor bugün yarın doğurcak dün doktordan bana geldi kız 55 kilo resmen. Eşime diyorum kız 55kiloyla doğurcak ben 76yla hamile kalmışım ahahah😂😂😂😂
Bende hep fit hamiş olmak isterdm ama malesef öyle olmadı
Ama olsun kilo verilir canm ya
Sağlıkla kucağımıza alalım da☺

Merhaba canımmm.

Bu sabah doktor kontrolüne gittim. Doktor omega destekli bir ilaca geçirdi beni. Kan ve demir ilacı vereceğim ama şuan bulantı durumun nasıl dedi. Ben de biraz iştahsızlık ve bulantı var. Kusma yok çok şükür ama soğuyorum çabuk. Bir sonraki gelişinde geçeriz kan ve Demir ilaçlarına dedi.

Veee güzel haber, cinsiyet ne bekliyorsunuz dedi. Ben bir kaç kez rüyamda erkek görmüştüm dedim. Rüyaların tersi çıkarmış dedi. :)) yüzde 80 kız dedi. 💞🍼

Klasik olcumleri yaptı. Burun kemiği ve ense kalinligi. Testleri falan anlattı. 2li testte karar kildik. Kan verdim yani, bir haftaya gelirmiş sonuçlar.
Yaaaaaaa bir premses daha geliyor desenee maşallah maşallah 💃🧿✨🌸
Çok sevindim arkadaşımmm

Bende hep fit hamiş olmak isterdm ama malesef öyle olmadı
Ama olsun kilo verilir canm ya
Sağlıkla kucağımıza alalım da☺
Kesinlikle öyle canım hiç dert edemicem yeterki bebeler sağlıklı olsun. Bizde dikkat edelim yine de ileriki aylarda şeker tansiyon sorunu yaşamayalım başkada bişey istemem. Gerisi hallolur verilir kilo bu amaan☺️

Kesinlikle öyle canım hiç dert edemicem yeterki bebeler sağlıklı olsun. Bizde dikkat edelim yine de ileriki aylarda şeker tansiyon sorunu yaşamayalım başkada bişey istemem. Gerisi hallolur verilir kilo bu amaan☺️
Aynen öyle balımmm
Ahh bi kucağımıza alsak Hayırlısı ile😍🤲

Bir akrabamızda şimdi doğumu bekliyor bugün yarın doğurcak dün doktordan bana geldi kız 55 kilo resmen. Eşime diyorum kız 55kiloyla doğurcak ben 76yla hamile kalmışım ahahah😂😂😂😂
Ayyy bende 73’le hamile kaldım 2 kilo da aldım doktor geçen diyor bulantı olduğu halde niye kilo aldın ne bileyim ben 🤣🤣🤣

Oy maşallah maşallah bende bekliyorum 12 de randevu . Heyecanlıyım. Ayyyyy prenses geliyor desene 🥰🥰 bakalım bana ne diyecek. Çok sevindim sağlıkla büyüsün bebiş 🩷 senle aynıydık biz şimdi sen kaç haftalık oldun sat aynıydı herhalde bizim
Ben 350$ yaptırdım canım. 11.400 e denk geldi.
Ben kendimde istiyordum e doktorumda bana direk fetalle gelince kabul ettim tabi. Tüp bebekle hamile kaldım o nedenle yaptırmak istiyorum. Ama yaptırmayanda çok🌸 Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah sağ salim kucağınıza alın bebeğinizi🌸

kızlaaar sizin için girdim bugün oğluşu olan kızları gelen oh oh renklendi buralar 😍😍😍 hayırlı olsun kızlarım sağlıkla gelsinler. Irmak ne yaptı? Kız hissediyorum felaket şekilde 🥹 Blue8816 Blue8816 sen ne yaptın kuşun nasılsın öğrendin mi cinsiyet

Kizlar selamm bu ocean mummy her gün aliyoruz değil mi kullanan arkadaşlar yardımcı ooabilir mi

Benim henüz olmadı ama senin ikiz senin karnın ister istemez bizden önce büyüyecek eğer başladıysa direk yağ falan kullan kaşıma ha 🤣 sert olduğundan değil bence karnın hızlı büyüdüğünden olmuştur o
Ayy bilmiyorum yaa daha çok erken ama yapacak birşey yok 30 yaşıma kadar catlaksiz fit yaşadım bundan sonrada catlagim olsun ne olcak sanki 😁😁😁

Kızlaaarrr 🥹 az önce geldim çok şükür bebeğim iyi 😌 oğlumuz oluyor 💙🧿 çok mutluyum. Eşimle ağladık mutluluktan 🥹 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah çok mutluyum çok 🥲güzel Allahım vaktinde sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin hepimize 🥹
Yaaaaaaa 🥹🥹🥹🥹 hayırlı olsun canım benim sağlıkla gelsin yavrunuz

X